Bestie z hlubin

• Itálie Sangue negli abissi (více)

Dobrodružný horor z mořských hlubin od slavného Joea D´Amata. Obstojí odvaha a přátelství kvarteta mužů v boji proti lidožravé zrůdě? Čtyři malí chlapci si pod vedením starého indiána slíbí věčné přátelství a vzájemnou podporu. Nyní, o deset let později, kdy je jeden z nich brutálně zavražděn obřím žralokem, přichází čas dodržet dávno daný slib a pomstít se! Tři zbývající přátelé se vydávají na otevřené moře, aby jednou provždy zničili starobylé zlo, vtělené do lidožravé bestie. (Řitka video)

xaver

První film ze série čelisti měl alespoň jakousi logiku a byl i částečně uvěřitelný. Obdobný snímek o obřím žralokovi, jako tento je však děsná pitomost. ()

pavlikv

Naprosto prázný film. Žralok který je nakoupen v National Geographic je fakt děsnej. Opravdu zbytečný film i na tu dobu. ()

pend

Horror o vraždícím žralokovi, zjevná kopie Čelistí. Bohužel bez jakéhokoliv dalšího nápadu a navíc natočený s minimem peněz. Speciální efekty nejsou prakticky žádné, režisér použil záběry žraloků z přírodopisných filmů, samotné útoky jdou mimo záběr, herecké výkony jsou otřesné, jak je u Italů bohužel zvykem. To už je lepší podívat se na Posledního žraloka, u něj jsem se chvílemi bavil a nebo se podívat na první dva díly Čelistí. ()

MickeyStuma

Televizní snímek pokoušející se o drama se žralokem. Rapidně nízkorozpočtový výtvor však nijak nedokáže oslovit. Velmi slabý scénář doslova září svou nudností a velmi patetickým dějem. Co tu provádějí herci se svými rolemi je taktéž nepochopitelné. Jediné co stojí za zmínku jsou podmořské záběry, ale to si můžu pustit rovnou nějaký dokument na podobné téma. Možná bude zábavnější. Tento žraločí počin se mi jeví jako zcela zbytečný. ()

dainio

Neuvěřitelná sračka...záběry žraloka jsou vystřiženy z nějakého dokomumentu od National Geographic a herecké výkony jsou naprosto otřesné...Joe D'Amato byl debil...sice beru, že to byla klasika ale i toto je fakt moc...nebo také hudební doprovod je jak z Modré laguny...opravdu sračka sraček! ()

helraiser

Průměrný eko horor, který neurazí, ale ani kdovíjak nenadchne. Pokud k němu budete přistupovat jako k průměrnému na nic si nehrajícímu zvířecímu béčku tak byste mohli být spokojeni. ()

CharlieSs

Nechápu to nízké hodnocení, ale jak se říká, 100 lidí = 100 chutí. Mě tenhle film neskutečně emočně dostal a to se stává opravdu málokdy. Chápu, že to nebyl žádný psychokrvák, kde žralok co 5 minut někoho sežere a jeho vnitřnosti se pak plaví po hladině moře blízko pláže, kde na ně všichni vidí. Pro většinu nejspíš tenhle film je i nezáživný, ale to já říct prostě nemůžu. Nikdy jsem neviděla film s podobným nápadem (tím myslím indiánskou legendu) a i přes všechny žraločí horory mě tenhle dostal jako jeden z nejvíc. A tentokrát nezklamal ani konec. Vážně, děkuji za zpříjemnění dne. ()

BloodyJane odpad!

Herci bez emocí, záběry žraloka sestříhané z různých dokumentů a neshodují se. Všechno se jeví uměle ,nepřirozeně,nuceně. Co k tomu než ......odpad ! ()

djbarrel

Opět slabý odvar na téma Čelisti. Byli 4 a dali si slib, po letech jednoho zabil žralok a zbývající 3 dodrží slib a pomstí se . Tak jednoduché to je. Nic víc nic míň. Atmosféra se nedostavuje a navím mám pocit, že většina scén se žralokem, včetně závěrečné exploze žraloka, pochází z filmu Poslední žralok ... Slabé 2 hvězdy. 30 % ()

moviefan4

Tento film je zlý už od základu. Každá scéna v ktorej žralok zautočí je úplne bez akcie a napetia. Herecké výkony neboli zlé (aspoň niečo vo filme). ()

JesterKruger

Tohle..... No no no!!!! Všechny filmy o žralocích jsou vlastně kopie kultovních Čelistí, ale tohle ne.... Tohle je originálnější. Podstatou tohoto filmu je přátelství, přátelé si dali bratrský slib, něco jako ve filmu Vinnetou, a pak o pár let později jeden z nich zemře. Záběry se žralokem jsou tak akorát, ani né hrozné, ani né mistrovské, ale celkově ten film je super. Já vlastně nechápu co tady všichni proti tomu máte, podle mě je to nad moje očekávání, a po čelistech, je tohle můj nejoblíbenější film, ve kterém je žralok, ale... Na Čelisti to nemá. ()

Henk

Co k tomuto dílku říci? I takhle se dá znehodnotit kulatý kus plastu říkající si DVD. Celý film mi připadal, jako by ho natočili za celých 50.000 českých. Žádné efekty, žádná atmosféra, žádné napětí. Hvězdičku dávám za závěrečnou fázi přípravy náloží ve vraku. To nevymyslíš ! ()

chaosteory

Film, který je tak výborně natocěný, že vlastně nevíte, jestli ty chudáky zabijí žralok nebo nasraná želva. Záběr na "velkého" bílého a pak šplouchání v brusinkovém džusu, tak to asi vypadat nemá. A Vinetů se zbytkem rychlých šípů tu je taky asi omylem. ()

montel

Čtveřice kamarádů, kteří spolu vyrůstali od dětství se opět po několika letech setkávají ve svém domovské přímořském městečku a užívají si prázdniny. Idylka vyústí v tragédii ve chvíli, když jednoho z nich napadne a zabije velký bílý žralok. Policie okamžitě vyrazí na otevřené moře a žraloka skutečně zabije. Problém je v tom, že ale dopadla jiného žraloka a tak se na lov chystá zbytek skupiny, pomstít smrt svého kamaráda...Tak na to, že je to italský film proslulého céčkové režiséra Joe D´Amata, tak to zas tak hrozné nebylo. Problém je v tom, že se vůbec nejedná o horor ale spíše o dobrodružný film. Navíc zde ani neuvidíme jediný záběr, kde by žralok útočil přímo na člověka, je to spíše výřez z nějakého dokumentárního snímku. Film je ale sestříhaný šikovnou rukou a tak to vlastně ani moc nevadí. Řitka video by se ale mohla zaměřit na trochu lepší filmy a ne na italské braky, které nikoho moc nezajímají. 40% ()

uprchlice

1 CELKEM DOBRÝ Reřisér si asi myslel, že překoná nepřekonatelný Čelisti. Bohužel mu to nevyšlo. Je ale pravda, že tento film nepatří do těch nejhorších filmů o žralocích. Právě naopak. Hodně mě pobavil. Hlavně příběhem, i když se trochu podobá Čelistím 4. Herci byli sympatický a na to, že to byli Italové, jsem si je docela oblíbila ( zvlášť jednoho z těch kluků, co se rozhodli pomstít svýho kamaráda ) 2 Příběh vypráví o čtyřech mladících, kteří si jako děti slíbily, pod vedením starého indiána, věčné přátelství. O 10 let později je jeden z nich zabit obřím žralokem. Chlapci se tedy rozhodnou, že slib, který si jako děti daly, dodrží a se žraločí bestií skoncují jednou provždy... Dobrodružný thriller z prostředí slunné Itálie mohl být natočen v méně nudné atmosféře. Žraloka si téměř neužijeme. Krve, ani v moři plavajících končetin, taktéž ne. Největší chybou scénáristy bylo to, že se příliš spoléhal na "Čelisti" a většinu scén hloupě okopíroval. Bohužel to není u prvního, ani posledního žraločího filmu, ve kterém tvůrci takto chybovali. V ději nejvíce divák postrádá tu hlavní jiskru mezi žralokem a člověkem (tedy obětí). V tomto filmu se toho bohužel nikdo nedočká. Žraločí záběry jsou nereálné, nudné a nepřesvědčivé. "Bestie z hlubin" je jen další náhražka "Čelistí" bez jakékoliv snahy o originalitu zábavu. ()

Vaso

Bylo to tak napínavé, že jsem hrůzou usnul. Ani dokoukání ráno tomuto dílku další hvězdu nepřidalo ()