Komentáře uživatelů k filmu (924)

 • Djkoma
  ****

  Na první dojem nepůsobí Matrix Reloaded jako správné a plnohodnotné pokračování diváky milovaného Matrixu. Postupně však otevírá nový směr a piluje samotný styl naznačený prvním filmem k vizuální dokonalosti. Krom toho prakticky vše je zde stylovější a větší než v jakémkoliv jiném filmu. Ať je to souboj Nea s kopiemi Smithe, zatím stále nepřekonaná honička na dálnici nebo hudebně a choreograficky precizní souboj v sídle v horách. Tyto tři scény posouvají akci jiným směrem, než bylo do prvního Matrixu zvykem a přidávají (i když digitálně) myšlenku a nezaměnitelný styl. V kině celý film působí ještě naléhavěji a funguje stejně dobře jako akční jízda plná efektních nápadů i jako filozoficky hluboký film plný odkazů. Přesto všechno nedosahuje pokračování kvalit prvního dílu, ale podle mě osobně to ani nebylo záměrem. První Matrix je jiný film v mnoha ohledech a v Reloaded šli Wachowski o hodně dále, čímž film trochu ztrácí na srozumitelnosti pro některé diváky, ale naopak dává prostor mnoha teoriím. Film, o kterém se bude ještě dlouho diskutovat a bude se na něj hrozně dobře a zábavně dívat.(5.6.2004)

 • skoda
  ****

  Strašně rád bych tento film hodnotil stejně jako první film, ale bohužel. Děj už není tak strhující jako v jedničce a dialogy místy silně pokulhávají. Je vidět, že co film ztrácí v těchto oblastech, se tvůrci snažili vynahradit třeba na velkolepém Zionu nebo efektech. Doba jednoduše pokročila. Škoda jen, že Reloaded nedosahuje takových kvalit jako první Matrix a zůstane navždy v jeho stínu.(10.1.2019)

 • diccon
  odpad!

  Naprosto zbytecnej film. Matrix by byl vybornej, kdyby bratri Buznowsti zustali jen u prvniho dilu. Tohle neni nic jinyho nez dojeni publika.(14.5.2019)

 • soukyd33
  ***

  Upřímně? Byla to blbost. Uteklo to jako voda, a prvnímu dílu se to vůbec nerovná. Kromě nových postav zde nic moc není. Město Sion je zde zajímavě uděláno, ale nechápu odvětrání. Nový agent je zde fajn, a ty boje jsou jediné co to drží nad vodou. Poznámka: Na tento film navazuje okamžitě Matrix Revolutions. Poznámka: S třetím dílem je tento lepší. Hvězdiček 3(28.8.2019)

1 13 24 36 44 45 46 47 následující >>
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace