poster

ReGenesis (TV seriál)

 • Kanada

  ReGenesis

Drama / Sci-Fi / Mysteriózní

Kanada, 2004–2008, 41 h 8 min (Minutáž: 45–49 min)

Hudba:

Tom Third

Hrají:

Peter Outerbridge, Conrad Pla, Mayko Nguyen, Greg Bryk, Maxim Roy, Sarah Strange, Natalie Brown, Shauna MacDonald, Roger Periard, Todd Hofley, James Allodi, Kristina Pesic, Ingrid Kavelaars, Kristin Booth, Jonathan Keltz, Jason Spevack, Hugh Dillon, Sean Baek, Tara Spencer-Nairn, Caroline Cave, Maurice Dean Wint, Mishu Vellani, Arlene Duncan, Rosalba Martinni, Adam Waxman, Paul Essiembre, Ellen Page, Gema Zamprogna, Kristi Angus, Keir Gilchrist, Elisa Moolecherry, Helene Joy, Inga Cadranel, Stephen Amell, Alan Van Sprang, Mateo Morales, Vinessa Antoine, Leah Pinsent, Rory O'Shea, Gage Munroe, Louis Negin, Noam Jenkins, Julie Stewart, Heidi von Palleske, Naomi Snieckus, Ennis Esmer, Joel Thomas Hynes, Rosemary Dunsmore, Lynne Griffin, Jane McLean, Salvatore Antonio, Pascal Petardi, Kate Trotter, Dan Lett, Chad Connell, Ari Millen, Amanda Stepto, Richard Fitzpatrick, Duane Murray, Marc Strange, Jeff Roop, Michael Friend, Riele Downs, Ryan McDonald, Sandy Jobin-Bevans, Austin Macdonald, Bill Lake, Patrick Garrow, Michael Seater, Tseng Chang, Bill MacDonald, Michelle McCree, Don Allison, Joy Tanner, David Collins, Lisa Berry, Von Flores, Jee-Yun Lee, Allen Keng, David Huband, Kedar Brown, Patricia Zentilli, Andrew Bush, Richard Waugh, Philip Akin, Jane Moffat, Billy MacLellan, Jean Yoon, Alex Poch-Goldin, Martin Doyle, Judah Katz, Karen Ivany, Michael Rhoades, Deanna Dezmari, Stewart Arnott, Marvin Kaye, James Purcell, Paula Boudreau, Sharon Lewis, Conrad Coates, Paul Miller, Tony De Santis, Walker Boone, Lally Cadeau, Mark Rendall, Kenneth Welsh, Patrick McKenna, Michelle Nolden, Grace Armas, Chris Wiggins, Kelly Hope Taylor, Larissa Laskin, Darren Boyd, Arsinée Khanjian, Denis Akiyama, Adam Butcher, Raven Dauda, Sherry White, Wendy Crewson, Tamara Hope, Geraint Wyn Davies, Kim Roberts, Victor Garber, Rob Stewart, Karen LeBlanc, Chuck Shamata, Barry Flatman, Mpho Koaho, Wendy Crewson (a.z.), Ellen Page (a.z.), Marc Strange (a.z.), Sarah Strange (a.z.), Donald Burda, Damon D'Oliveira, Thomas Mitchell, Amanda Martínez, Conrad Bergschneider, Suresh John, Reiya Downs, Howard Jerome, Jorge Molina, Daniel Park, Yvonne Moore, Ish Morris
(další profese)
 • Pethack
  ****

  Je příjemné vidět seriál o bandě poměrně vyšinutých workoholických molekulárních biologů kde neplatí jeden díl = jeden případ, ačkoliv ústřední motiv/problém/zápletka by sám o sobě vydal pouze na poslabší dobrodružnou bio/detektivku. Není už tak příjemné vidět seriál, kde jsou vyloženě nezvládnuté některé vedlejší postavy, které působily tak schematicky, že by se až jeden nestačil divit. Ačkoliv - jde o seriál a nelze se tedy - pro jistotu - divit ničemu. Nicméně tento nedostatek je vyvážen hlavními postavami, kde se sice taky nedá mluvit o nějaké režisérské genialitě, ale mé osobní sympatie jsou rozhodně na straně libertinského, svévolného, extrémně ješitného a überegoistického Dr. Sandströma a především na straně geniálního Boba trpícího Aspergerovým syndromem. Ano, ReGenesis se dá vytknout to či ono, ale přesto dávám po první sérii subjektivní 4* pro čistou lásku k molekulární biologii. A kvůli velkým očím Sarah Strange.(7.8.2010)

 • honajz
  ***

  Tři za technické provedení. Jinak variace na stokrát omletá témata a na jiné seriály podobného ražení (viz třeba ten Kingův). Hlavní postava není moc sympatická - na rozdíl od zde zmiňovaného House, který sice se nesympaticky chová, ale jinak má charisma.(16.3.2009)

 • Fanucci
  ****

  Místy se člověk ztrácí v změti odborných dialogů. Tempo je pomalejší, ale to nevidím jako problém. Oceňuji, že i jinde než v USA jsou schopni vytvořit zajímavý a originální seriál. Hl. postava je kanadskou variací na House.(22.10.2008)

 • bundaboy
  ****

  A pak že Kanada nedokáže natočit zajímavý seriál :). ReGenesis nabízí pohled do jedné laboratoře, kde zkoumají ty nejnebezpečnější viry, ale i jiné zmutované mršky, které jinde na světě nedokáží identifikovat. Výzkum vede samolibý, ale jinak geniální vědec dr. David Sandström (Peter Outerbridge). On i jeho sympatický tým prochází řadu hodně zajímavých připadů, které mají poměrně často dost nečekané rozuzlení. Tj. takový kanadský House :). Lepších 70%.(26.12.2006)

 • KajusaK
  ***

  Průměrný seriál, možná dokonce podprůměrný.. Zhlédnuto pouze kvůli účinkování Ellen.(4.10.2015)