Pach krve 5: Krvavý masakr

• USA Wrong Turn 5: Bloodlines (více)
Rozhovor 3 - Declan O'Brien

Skupina studentů se vydala do městečka Fairlake na slavný halloweenský hudební festival. Cestou je ale přepadla skupina kanibalů, kteří dostali chuť na krvavou hostinu... Pětice studentů – Billy, Cuz, Lita, Gus a Julian – vyráží o Halloweenu na hudební festival ve Fairlake v Západní Virginii. Ve městě vrcholí přípravy na festival a celou akci sleduje televize. Televizní reportérka Kaleen si jde zaběhat, ale je přepadena a ubodána trojicí kanibalských zabijáků, které vede sériový vrah Maynard. Pětice studentů pokračuje autem na festival a cestou omylem srazí po silnici jdoucího Maynarda. Ten na ně zaútočí nožem. Mladíci začnou Maynarda kopat, když vtom na místo přijede šerifka Carterová, která zatkne Maynarda i Billyho, který vezme vinu na sebe. Ostatní studenti odjíždějí do motelu. Vše sledovala trojice kanibalů, kteří po odjezdu šerifky zabijí jejího zástupce...
Na policejní stanici se Maynard a Billy ocitnou za mřížemi spolu s místním opilcem Mosem. Maynard začne všem vyhrožovat, že pokud se nedostane na svobodu, jeho kanibalové všechny vyvraždí. Šerifka však zjistí, že se jedná o neodsouzeného sériového vraha, a hodlá čekat na příjezd policejní eskorty druhý den ráno. Kanibalové ale mezitím odpojí město od telefonního signálu a elektřiny... (TV Prima)

pájap

už na první pohled bylo jasný že se jedná o videofilm....festival za městem..nikde nikdo v celým městě....ale krvák to byl náramnej...... ()

Winman odpad!

Jednoduše. Nejhorší z nejhorších. Tak stupidní devadesáti minutovou podívanou, už nechci nikdy zažít.. ()

fabregas1 odpad!

Tak tohle mě fakt nasralo. Po luxusní jedničce a ještě se držící dvojce to upadá až na úplné dno. Tento díl byl trapný, jednoduchý a laciný jak moje trenky.Fuuuuuuuuj ()

endymion

To byl ale divný festival, když se setmělými městskými ulicemi nepotuloval kromě masakrované skupinky hlavních jatečních kousků jediný podnapilý fanoušek a všude bylo ticho jako v kostele! A co teprve neuvěřitelné časové a prostorové přemisťovací schopnosti kanibalů a jejich geniální znalosti mechaniky! Jedna až dvě slušné řeznické scény tu hluchotu, prázdnotu a nedomyšlenost v papundeklových kulisách osiřelého města nezachrání. ()

Bohdy67

Proboha proč? Proč někdo dál točí už vybrakovanej námět a pořád a pořád dokazuje, že se něco dá udělat ještě hůř. Jednička byla první horor tohohle typu co sem viděl a hodně se mi líbila,prostě klasika...Ale tady to končí... Do teď nejslabší druhý díl,tahle lobotomická kejda jednoznačně překonává. On příběh pokulhával ve všech dílech,ale tady prakticky neexistuje. Čas jako by neubíhal (ta bandička kanibalu by se snad musela navzajem rozkrajet aby byla vsude a u vsech a vsechny stihla zabit) a nikoho nějak nic nezajímalo. A myslím že každý z nás když na něj poběží banda kanibalů a bude mít u pasu zbraň zůstane jen tak koukat a necha se prostřílet šípama jako Junior...Ano každý z nás!!! Opravdu si někdy kladu otázku,zda jsou ty amíci tak debilní jak se prezentujou,nebo ne...Naprostá ztráta času a nejhorší díl série,který bohužel asi neřekla poslední slovo....19% ()

NSN

Zábavná prostoduchost o lesních retardovaných a zmutovaných mužících, který nechtěj nic jinýho, než si jenom "hrát". A takový vynalézavý jsou! ()

xwerm

tak toto je čistý trapas a nemá to už nič spoločné z pach krvi. Pripadalo mi to ako parodia na pach krvi. Škoda myslel som si, že sa bude na to dat aspon pozriet. Úplne nelogický dej, furt niekoho chytia a potom ho zabiju niekde inde. je to bieda moje hodnotenie 5. minut po videní tohto filmu slabá jedna hviezda 1/10 ()

Perineum

To stejné jak u trojky, musíte vidět něco víc než je, a to drama zda-li šerifka podlehne či ne. Je to snad ještě naivnější než předchozí díly, má to až moc scenaristických nedostatků, a to i velmi podstatných (hlavně pro zločince hledaného třicet let si přijedou až se jim bude chtít a zástupce na oslavě v autě souloží za lístek asi dodnes a vysílačka stále vesele leží na střeše. Ale dodíval jsem to a jestli bude šestka podívám se zas. ()

AltairAhad

To byla zase jednou kravina... Doufám, že se šestky nedočkáme. Jinak jedna hvězda je tu jen pro toho pizizuba s bílýma vlasama, kterýmu se dokážu v každém díle smát. Vlastně Pach krve sleduju už jen kvůli zvědavosti jestli tam tenhle blbeček bude, protože ten zmutovanej "tříprsťák" je prostě ze všech dílů nejlepší postava. ()

knoxwile100

Aspoň všichni poctivě pochcípaly, za to dávám hvězdičku ! I když mi bylo jasné, jak to skončí, tak mě pořád něco nutilo se na to dívat do konce. Hrozné amatérské zpracování. ()

hulk20

Je tu furt to jedno a to samé, jediné co se mění jsou postavy a ty masky se fakt povedly. Tohle by vystrašilo stěží tak pěti-leté dítě. Všechny díly jsou založeny na stejný brdo a čím vyšší číslo dílu tím horší kvalita ()

Skylwalker42

Tohle bylo asi nejvíce dementní z celé série. V tom městečku nikdo kromě té policistky, studentíků a těch oblud, nikdo není!! Hodně se zde samozřejmě opět souloží.. a padají posléze střeva. Už mě to neba.. ()

Destoroyah

Celý film je jedna veľká katastrofa. Všetko sa odohráva na jednej malej uličke a v pár domčekoch. Neviem prečo sa snažia z tejto série vyťažiť čo najviac peňazí pretože čím ďalej to pokračuje tým horšie, amatérske a primitívnejšie to je. Škoda že tak dobrý a kultový slasher ako je Pach krvi sa musí tiahnuť s takýmito sequelmy.  HODNOTENIE: 2/10 ()

Jansuper

No fuuuuuuj ale to byl pořádný Brutál, reálně než si to pustíte si to rozmyslete a pokud ste moc krvaku eště neviděli tak si radši nějaký jiný pustte před tímhle, jako declan o, Brian je podle mě naprosto zvrhlý uchylný režisér který opravdu vůbec nešetřil jakoukoliv moralitou, připadá mi jak kdyby mu zbylo hodně umělé krve a orgánů a tak se rozhodl to vše použít a využít to tady a jako navíc když sem to viděl prvně mě to i dost nudilo a děj úplně naprd chování postav úplně hloupé a nelogické a hlavně to prostředí toho města taky strašně trapné a nezaživne a vypadá jak z papíru a navíc mě přišlo nesmyslný že v tom městě nikdo nebyl jen magoři a naši hlavní hrdinové a ten otřesný nepříjemný hnusný dědek mě připadal parodii na Hannibal lektora ale říkáte že sem to nadhodnotil 3 hvězdami teď, nene když sem to viděl podruhé mě to bavilo mnohem více a docela sem si to užil a to šílený Gore spplater nářez sem si taky užil ale i tak za mě nejbrutálnější film co sem kdy viděl z toho konce a z těch zabití a brutalit mi nebylo moc dobře a skoro mi bylo nevolno  a to sem v té době když sem to viděl uz měl dost krvaku zasebou takže se lidi fakt připravte na pořádný uchylný nářez krve orgánů a rozsekání a navíc tohle je eště sestřihana verze , škoda je i to že originální verze není s českým dabingem, bylo to tak Brutal že to museli sestřihat ()

marcelinos

Pokud jsem dal 3 a 4 dílu tři hvězdičky (coby fanda série) tady určitě musim dát čtyři !. Gore brutální a scény propracovanější,určitě se mi to líbilo a skvěle jsem se bavil.... Možná bych vytknul masky z jedničky,který se mi zdáli prostě nejlepší :) ()