Pach krve 5: Krvavý masakr

• USA Wrong Turn 5: Bloodlines (více)
Ukázka z filmu 3

Skupina studentů se vydala do městečka Fairlake na slavný halloweenský hudební festival. Cestou je ale přepadla skupina kanibalů, kteří dostali chuť na krvavou hostinu... Pětice studentů – Billy, Cuz, Lita, Gus a Julian – vyráží o Halloweenu na hudební festival ve Fairlake v Západní Virginii. Ve městě vrcholí přípravy na festival a celou akci sleduje televize. Televizní reportérka Kaleen si jde zaběhat, ale je přepadena a ubodána trojicí kanibalských zabijáků, které vede sériový vrah Maynard. Pětice studentů pokračuje autem na festival a cestou omylem srazí po silnici jdoucího Maynarda. Ten na ně zaútočí nožem. Mladíci začnou Maynarda kopat, když vtom na místo přijede šerifka Carterová, která zatkne Maynarda i Billyho, který vezme vinu na sebe. Ostatní studenti odjíždějí do motelu. Vše sledovala trojice kanibalů, kteří po odjezdu šerifky zabijí jejího zástupce...
Na policejní stanici se Maynard a Billy ocitnou za mřížemi spolu s místním opilcem Mosem. Maynard začne všem vyhrožovat, že pokud se nedostane na svobodu, jeho kanibalové všechny vyvraždí. Šerifka však zjistí, že se jedná o neodsouzeného sériového vraha, a hodlá čekat na příjezd policejní eskorty druhý den ráno. Kanibalové ale mezitím odpojí město od telefonního signálu a elektřiny... (TV Prima)

elanista1

Myslim ze ide o jednu z tych podarenejsich komedii sucasnej doby, zabavat sa na tomto bude kazdy to zarucujem. Dokonca film respektuje aj logiku a nepodcenuje divaka. Ked ste totiz zavreti bezpecne na policajnej stanici siedmi ludia, tak je najlepsi napad stale po jednom vychadzat vonku a prechadzat sa po malickom meste plnom vrazdiacich monstier. To napadne snad kazdeho, tesi ma tento realisticky pohlad! OBrien je dobry reziser, on ma proste napozerane filmy podobneho druhu a jednoducho si z nich povyberal co chcel a len to pospajal do jedneho filmu, a dokonca aj zaner zmenil, kedze sa jedna o komediu...aj ked neumyselnu. Vo Wrong turne 5 je mozno pozeratelnych len poslednych 10 minut, zvysok je ciry ODPAD!! Ale teraz vazne, toto sa fakt nemoze pacit cloveku, ktory videl vsetky predosle diely, a OBrien by mal dostat dozivotny zakaz cinnosti. ()

kormoran92

Páté pokračování série wrong turn. S každým dalším natočeým dílem hrozí, že bude horší než předchozí. V případě wrong turn je to skoro pořád to samé. Skupinka lidí, tentokrát vysokoškoláků, se stanou obětmi nemilosrdných a zdeformovaných kanibalů. kteří je nemilosrdně zabijí a následně zkonzumují. Pátý díl je trochu vyšperkován tím, že jsou kanibalové vedeni někým jiným a jeho postava byla asi nejlepší ze všech. Skupina vysokoškoláků je postupně obzvlášť brutálně likvidována a často doplácí na vlastní blbost. Asi nejbrutálnější scénou byla scéna na fotbalovém hřišti se sekačkami na trávu. Jako klasicky nikdo nepřežije a tím je konec. Jsem zvědav jestli se ještě šestý díl natočí. Mně osobně pětka nezklamala, ale ničím nepřekvapila. 55%. ()

mikessc

Moj názor je ze najhorsi wrong turn bola trojka ,ale sestku som este nevidel tak možno zmenim nazor. LIVINGHEAD napisal k tejto 5-ke dobry komentar. Taky isty názor mam na to aj ja. ()

MT_Y

Pouze díl č. 5 komentuji z důvodu, že ten kdo se dostal k tomuto dílu, asi automaticky viděl díly předešlé a proto se méně bojím, že prozradím děj místama, i přesto raději kdyby k tomu nebylo daleko, zmínim, že jde o spoiler. Ze všech dohromady 6 dílů (K 6, se vyjadřovat nebudu je to dle mě nejhorší díl a proto nemá cenu se k němu vyjadřovat), je ten NEJ díl 1. kde opravdu je to napětí až do konce samotného filmu (Pozor možný spoiler) --- zdali hlavní hrdinové přežijí nebo ne, zdali třeba na se něco nestane v skoro samotném konci aj. (Prozatím končí možný spoiler) ___ Opravdu, je to skvěle promyšlené, záporáci jsou nejlépe asi namaskováni ze všech 6 dílů. Nicméně, od druhého dílu jsem se začal obávat zdali se Hororový film, nestává filmem erotickým, já toleruji že někdy jsou ukázány náznaky aj. ale tam to dle mě má končit nejdeli o P_rn_grafický snímek. Pátý díl, dle mě nejde o nejhorší snímek ale i přesto závěr byl dle mě opravdu celkem velké klyší, přičemž dalo se udělat jiný druh závěru a mnohem zajímmavějším. Mimochodem co opravdu musím, zde poznamenat jak se říká vyčíst, je to jak nechci potupovat inteligenci, ale jak mohou být ti lidé tak hloupý a neporadit si s třema vydlákama, ačkoliv byli geneticky trošku jinak modifikováni furt to neznamená, že byli nesmrtelní a že by si s nima nedokázalo celkem tolik lidí pomoct, včetně jejich řekněme Vůdce. Ale to už je prostě zřejmě logika hororů, bohužel teda. Hvězdiček : 3 ()

Agonie odpad!

Bez peněz, bez herců, bez triků, bez kulis, bez scénáře a bez režie film prostě nenatočíte. A neměli by na hudebním festivalu být aspoň nějaký lidi? ()

Nikolas__

No, tohle byla rána pod pás. Jsem fanoušek této série. Každý díl mě zatím bavil, a toto je zatím určitě ten nejnudnější díl Wrong Turn. Přibližně 30ti minutová část v lese na začátku mi přišla ještě celkem fajn - dobré prostředí, solidní tempo, a zábavní mutanti. Jakmile se děj přesunul do věznice a městečka (opravdu směšné kulisy), začalo mě to fakt srát. Strašné postavy, strašné herecké výkony, strašná režie, doslova příšerné masky a směšné efekty. Jako u předchozích dílů jsem viděl cenzurovanou verzi, ale to můj zážitek určitě nemění, jelikož nějaké gore mi je ukradené. Celý film je ale strašně odlfáknutý a mrzí mě to. Přeci nemůže být tak těžké udělat průměrný hixploitation slasher který nenudí, má solidní atmosféru, a sem tam cool scénu. Tohle pátý WT nemá. Navíc v ostatních dílech šel z mutantů opravdu strach, a tady? Ne. Vlastně by to šlo rovnou zařadit do žánru komedie (nechtěná). Declan prostě točit neumí, i když u něj samozřejmě nalezneme i nějaký ten dobrý film (např. Joy ride 3). Pětka má taktéž nejhorší atmosféru, ta je téměř nulová. Napětí zde taktéž vůbec nefunguje, hudba strašně nevýrazná. První díl byl fakt dobrý, dvojka mě dostala ještě více, trojka byla alespoň zábavný průměr, ale tohle? To je prostě hrůza. Ještě že byla série poté zachráněna atmosférickou šestkou, ale... stejně se to kouzlo prvních dvou dílů vytratilo. Alespoň se povedla poslední scéna. ()

halberdier

Společně s trojkou nejslabší díl celé série (i když trojka je přece jen o něco lepší). Z celkem slušně rozjeté série se postupně stává hororová břečka a poslední díl mě v tom jen utvrzuje. Příběh je nezajímavý, děj se skoro celý odehrává na jednom místě! Navíc tím, že se jedná (jestli jsem to pochopil správně) o prequel k prvním třem dílům nás ani nemůže překvapit, jak to všechno dopadne. A už ani ti vidláci nejsou co bývali. Snad jen Three Finger trochu potěší. Nejvyšší čas tuhle sérii utnout! ()

kikin01

Tohle už je fakt konečná, na další díl se už dívat nebudu, protože jestli bude, bude stejně z....vený jako tenhle. Akorát jsem si pro sebe říkal, když se na začátku objevily slavní masakrální umělci, s blonďákem v čele, áááá smíšek je tu. Protože ten jeho přitroblý smích.. bohužel, ani to už není vtipný. ()

Hunys

Tady to nemá slov. To je prostě jen a jen zabíjení. Aspoň trocha děje by neuškodila, ale tenhle styl natočeného filmu je prostě hrozný a souhlasím s "J*A*S*M". Nemá cenu k tomu co psát. Vystihl by to komentář od minulých dílů. ()

MiniRecenze

A máme tady další díl o nejméně třech zmutovaných vidlácích,kteří potřebují ukojit potřebu brutálně zabíjet.....Budeme svědky,jak partička nějakých vysoko-školáků+nějaký ten šerif budou masakrování .D.Obrien vsází na brutalitu a pokouší se nám ukázat ty nejzvrhlejší záběry masakrovaní,takže pokud máte slabší srdíčko,tak radši vynechejte,je to různé,někdy poznáte úplně s přehledem,že se jedná o atrapu,ale někdy je zase efekt udělán důvěryhodněji. Na scénář zapomeňte,jednak není ani tak zapotřebí a stejně tady skoro není. Lekačky zde taky nejsou a co mě hodně rozčilovalo a co je velkou slabinou filmu jsou herci (dokonce ani ty postelové hrátky,které jsou ve filmu třikrát zobrazeny,jim nebudete věřit).Takže ve finále zjistíte,že se jedná o slabší "béčko". DRASTICKÉ A BRUTÁLNÍ! ()

LCH

Wrong Turn 5. Tak ten stejně jako čtverka je hodně povedený ! Lepší než dvojka a trojka a stejně dobrý jako čtverka, ale na původní jedničku celé série to nemá, ovšem i tak fajn podívaná ! Dávám 4 hvězdy a procentuálně (75%). ()

veverysiak

Ako to už býva, séria zvyšujúcim sa počtom pokračovaní dementnie, postavy sú čoraz trápnejšie a scény čoraz neuveriteľnejšie, nastáva zvyčajný a neodvratný údel, a síce to, že z kvalitného hororu sa stáva stupídna fraška bez akéhokoľvek strašoidného prvku, takže 20%. ()

Velislav odpad!

Aj keď by som ďaľšie pokračovanie Wrong turn bral s rezervou, prišlo mi to tak tupé, ako vlastne takmer celá séria. Hlúpe konanie postáv, herecké výkony a logika, to sú "detaily", ktoré (ne)treba očakávať. Doug Bradley bez klincov v hlave tragický a otravný, chechtajúci sa maskot série s lacnou maskou, vyľudnené mesto, atď... ()

Skylwalker42

Tohle bylo asi nejvíce dementní z celé série. V tom městečku nikdo kromě té policistky, studentíků a těch oblud, nikdo není!! Hodně se zde samozřejmě opět souloží.. a padají posléze střeva. Už mě to neba.. ()

Ace.A.T.L. odpad!

Tak tohle už nešlo. To je totální hovadina na N tou. Tohle už nemá s jedničkou společnýho nic, kromě toho uchechtanýho dementa. Tohle už je jen prach sprostý a kravský vybíjení lidí, bez cíle a myšlenky. Plácá se tu pátý přes devátý a je z toho hodina a půl ničeho. Za mě Odpad! a NEDOPORUČUJU ()

Xandruska

Režisér si asi niečo šľahol a povedal si natočí film ktorý nebude mať ani hlavu ani pätu, hlavne že tam budú kanibalovia.. Nic moc.. Sračka ()