Pach krve 5: Krvavý masakr

• USA Wrong Turn 5: Bloodlines (více)
Ukázka z filmu 2

Skupina studentů se vydala do městečka Fairlake na slavný halloweenský hudební festival. Cestou je ale přepadla skupina kanibalů, kteří dostali chuť na krvavou hostinu... Pětice studentů – Billy, Cuz, Lita, Gus a Julian – vyráží o Halloweenu na hudební festival ve Fairlake v Západní Virginii. Ve městě vrcholí přípravy na festival a celou akci sleduje televize. Televizní reportérka Kaleen si jde zaběhat, ale je přepadena a ubodána trojicí kanibalských zabijáků, které vede sériový vrah Maynard. Pětice studentů pokračuje autem na festival a cestou omylem srazí po silnici jdoucího Maynarda. Ten na ně zaútočí nožem. Mladíci začnou Maynarda kopat, když vtom na místo přijede šerifka Carterová, která zatkne Maynarda i Billyho, který vezme vinu na sebe. Ostatní studenti odjíždějí do motelu. Vše sledovala trojice kanibalů, kteří po odjezdu šerifky zabijí jejího zástupce...
Na policejní stanici se Maynard a Billy ocitnou za mřížemi spolu s místním opilcem Mosem. Maynard začne všem vyhrožovat, že pokud se nedostane na svobodu, jeho kanibalové všechny vyvraždí. Šerifka však zjistí, že se jedná o neodsouzeného sériového vraha, a hodlá čekat na příjezd policejní eskorty druhý den ráno. Kanibalové ale mezitím odpojí město od telefonního signálu a elektřiny... (TV Prima)

kaposlav

Tak toto je už riadne stupidné a len to diskredituje názov Wrong Turn. Scenár je len taký zlepenec a chovanie protagonistov je divné. Neviem prečo sa to vlastne volá Pach krve 5, keď už ani chovanie tých troch idiotov nie je príbuzné tomu ako vystupovali v prvých filmoch tí zdegenerovanci. ()

Abes

Tak já nevím, jediná kvalita filmu je ve vymýšlení nejbizarnějších způsobů usmrcení lovné zvěře. Už dávno ve filmech podobného charakteru nehledám logičnost postav, jejich kroků, řešení situací do kterých se vlivem své hlouposti dostanou ale v tomto případě smrdí hloupost a fušéřina i zpoza kamery. ()

Rodriguez odpad!

Když k nám v roce 2004 přišel do kin Wrong Turn, byl jsem nadšený jaký humusácký skvost dokáže běhat po rozlehlých lesích ameriky. Nečekaně (kupodivu) se z toho stala celkem rozsáhlá sága, kdy to mělo průměrné díly (2), podprůměrné (3), stejně vynikající jako jednička (4) a potom sračkoidní, kam spadla tato 5tka! Čekal sem po restartu ve čtyřce solidní vyvražďovačky a luxusní nářez! Místo toho sem dostal plitkou sračku v podobě studiového města a třech stupidních kriplů, kteří si na něco hrajou. Teď mě napádá, že to byl nejspíš scénárista, režisér a šéf produkčního studia - na tu "moudrost" opravdu tahle trojka zapadá. Burani! 0% ()

cariada

Skvělý díl plný akce a brutality, já se bavil, jen škoda, těch dvou ženských na konci, obou jsem fandil, ale bylo jasný, že dobře nedopadnou. ten blonďatej skřet, byl šílenej. Místy mě připadalo, že jsou nesmrtelný, ale to už tak je u těhle hororů. ()

dubinak odpad!

Kristova noho! Na tohle už fakt nemám nervy. Pro jistotu jsem obrátila oči v sloup už při první scéně, abych se psychicky připravila na to, že lepší už to nebude. Sice jsem do toho šla s jistou zvěstí, která se samozřejmě vyplnila, protože poslední díly WT spadají do pěkných hoven. Nechápu, proč se nezůstalo u prvního skvělého dílu, o kterém si pamatuju, že se mi i zdály nehezké sny. Oni by se mi po dnešní příšerné projekci zdály taky, ale už v jiném slova smyslu, než po dobře natočeném hororu s příšerami, ze kterých jde alespoň trochu strach. No ten nápad s chlápkem za mřížema - jakože aby se neřeklo, že to bude další naháněčka uřvaných amíků někde po lese, jak už to u WT bývá zvykem - to bylo taky dost otřesný. Neustále dokola se opakující dědkovy fráze mi pěkně lezly krkem. Už nevím, jak by se dalo naznačit, ať proboha nikdo už netočí další díl. ()

pankreminek

"Welcome home Lita" Doug Bradley je prostě borec a v tomhle filmu jasně kraloval. Brutální nářez nejvyššího kalibru a teď bacha SPOILER! Že zemřou všechny hlavní postavy (až na Litu, která skončí ještě hůř) a jediní vrahouni zůstanou v plném počtu jsem opravdu nečekal a udělalo mi to nemalou radost :) Už se těším na šestku. ()

sir-dave

Na to jak kanibalové vždy hloupě vypadali a vydávali zvuky, tak o to více jsou chytřejší v jejich důmyslných plánech a taktice. Nyní předčili vysokoškoláky s trénovanou šerifkou :) Jak je zvykem O'Brien neochudil diváky o pořádné kuchání vnitřností a jiné způsoby vražd a je to srovnatelné kvalitativně s posledními třemi díly. Dokonce mě to i bavilo, žádný problém s dosledováním nenastal. A hlavně, což vyzní divně, CHCI šestku a ku**a CHCI ať už tu kanibalskou rodinku pořádně někdo rozseká, CHCI jak nějaký skautík vezme kombajn a udělá z nich paštiku, protože co mě nejvíc irituje, je to, že v tomhle pokračování jim nikdo nezkřivil ani vlásek, když měli plnou polní. Respekt dvojce :-) (Btw. moc neřešit partu lidí jedoucí nepřipoutanou v autě, které se při čelní srážce do stromu v plné rychlosti nic nestane, nikdo neletí přes okno :) ) 40% ()

Nivenx

Declan O'Brien napsal svůj druhý scénář a to k pátému dílu Wrong Turn. Od té doby jsme se přesouvali z lesů a tentokrát jsme v městečku, kde mutantům velí Doug Bradley alias "Pinhead", a to je jediné co se dá na tomhle filmu pochválit, jelikož on byl přesvědčivý a nemlel kupodivu takový bláboly, jinak zbytek ještě horší jak v předešlém díle. Každopádně o inteligenci postav v tomto díle by se dal napsat román. Zde už ani to gore nic nezachrání, jelikož už to prostě nebaví. Už to netoč!!! 25% ()

Khumbac

Mnó asi nejslabší z celé série. Škoda. Nicméně opět ten bílovlasý mužík, zrovna když začal kuchat dívenku a posléze ji krmit vlastními střevy a jeho kouzelný smích do toho... Jedl jsem u toho zrovna fazolovo-těstovinový salát no bašta. ()

Doudis19

Musím říct, že pětka přes veškerou svou lacinost, na mě od prvního dílu působí nejsnaživějším dojmem. Vraždy jsou pěkně vynalézavé a konečně většinou nedigitálně dělané. Tleskám především za sekání hřiště a mlácení palicemi. Co naopak chybí je větší množství obnažených hereček-začátečnic :-). Haló, vždyť se to celé točí okolo hudebního festivalu! ()

karlik4801 odpad!

Druhý díl už asi nic nepřebije. Dost špatné masky, herecké obsazení a příšerný scénář. Tupých hororů už je dost, tak proč točit něco, kde ti policistka dá brokovnici do ruky a běž zabít retardované mutanty. Jasně, úplně prázdné město a dementi zničí vysílač signálu a vyhodí elektřinu, úplně v pohodě. Kazí to dojem prvních dvou dílů. Declane už nic netoč. ()

Sfinkter

Odraz od pomyslného dna a zlepšení oproti čtvrtému dílu. Ještě lépe než jindy se můžete těšit na originální jatka s odkazy na tradiční horory a chvílemi až vlnu exploitationu. Vzhledem k tomu, že jde o ždímání zajetých struktur série již pátým pokusem, podle mě dopadl lépe než dobře. ()

Lachtaan odpad!

Pátý Pach krve je zaručeně jedním z nejhorších hororů, který jsem kdy viděl a naštěstí si po pěti letech od zhlédnutí kromě vraždění za pomoci "kombajnu" vůbec nic nepamatuju. Tehdy jsem byl po zhlédnutí totiž silně rozhořčený. ()

TKKMR

Ja si horory ako je Wrong Turn 5 dokážem užiť naplno a nechápem kverulantov, čo ho prehnane kritizujú a osočujú. Nejde predsa o film, ktorý by ašpiroval na zisk Oscara a aj úplne nezainteresovaným muselo byť dopredu jasné o čo tu pôjde, tak načo teraz tie zbytočné povyky?? ()

anglanek

Horory mi nejak moc nejedou a tomu je i u Pachu krve 1,2,3,4,5,6 ale verim,ze třeba az natocej 86 dil...tak zmenim názor.)..ikdyz ()