Scary Movie 4

• USA Scary Movie 4 (více)

Co může být ještě neuctivější, vtipnější a děsivější než Scary Movie 3? Samozřejmě Scary Movie 4! Scénárista a režisér David Zucker se znovu sešel se scénáristy Craigem Mazinem a Jimem Abrahamsem, aby v tomto pokračování velmi úspěšné série opět posunul hranice komediálního žánru. Žádný blockbuster ani popkulturní ikona nejsou před jejich zběsilým humorem v bezpečí: oběťmi nemilosrdné parodie se stávají Válka světů, Nenávist, Vesnice, Hra o život, Million Dollar Baby, Zkrocená hora a celá řada dalších filmů... Tentokrát osud zavane naivní Cindy Campbellovou (Anna Faris), která se snaží budovat kariéru v oblasti péče o nemohoucí, do domu podivné staré paní (Cloris Leachman). Jako by nestačilo, že dům je ještě podivnější než ona obskurní důchodkyně a zjevně v něm straší, bydlí hned vedle skvěle vypadající kluk (Craig Bierko) a svět navíc sužuje akutní hrozba globální mimozemské invaze. Neohrožená hrdinka se však znovu vrhá do víru událostí a snaží se rozluštit hrůzné zprávy ze záhrobí, najít lásku na velmi zvláštních místech a zachránit svět před totální zkázou. Během hledání indicií, které mohou zachránit život nejen jí, ale i celému lidstvu, se setká s hrůznými leteckými katastrofami, pozoruhodnými nevidomými dívkami, vesnickými idioty, nedbale oblečenými rappery, psychotickými lidmi, kteří se připravují na přežití globální katastrofy, mimozemskými svěrači a dokonce i s populární televizní hvězdou Oprah! (oficiální text distributora)

Wicky

Opět mě to nezklamalo.Opět jsem se nedkázal přestat smát jak u trojky...Skvělé pokračování...Už se těším na 5tý díl!..100% ()

odie

Vhodné pro diváky, které baví humor dvou navzájem se kopajících jedinců do koulí...Pardon. Proti gustu, žádnej dišpuc. Ale kéž bych to nikdy neviděla. :D ()

Loki_Six

"So, an Indian, a Frenchman, and the Pope are all on a plane. The pilot says, "Hey, are any of you not circumcised?" So the Pope lifts up his robe and says, "Shut up, stupid! You don't even speak English!" The Israeli asks the Japanese guy to open his eyes, but the Japanese man says, "I'm not squinting you crazy Jew, you're the one who sold me these cheap glasses!" What's the difference between a Belgian and a lump of dog shit? The Belgian drinks wine, but the dog shit smells good." ()

iXtr3m3

Objektívne zasa slabšie ako predchádzajúca časť, Annu Faris, ktorú mám rád, by som si vedel predstaviť aj v lepších filmoch. Potešila paródia na War of the Worlds. ()

cab

Bez hlavy a paty, ale aspon zacatek se Shaqem je vtipny a par nasledujicich momentu. Jinak postupem casu se film snizuje k trapnejsim a zdenegerovanejsi kouskum a nakonec moralita. Musim si znechucene odplivnout a varovat kohkoliv chystajic se na nejnovejsi parodii roku. Ach jo. 35% ()

xmozek odpad!

Přiznám se kdybych nebyl v kině opilej tak tam ani nezůstanu....Scary movie mám rád ale díl od dílu to šlo ke dnu....4 je prostě katastrofa.... ()

Milan25 odpad!

Jednoznačně nejhorší Scary z celé série. Nápad žádný, zápletka nejasná a vtipy tak prosté že se jim člověk ani nesměje. Možná to primitivnímu americkému národu stačí, ale v Evropě to nemá šanci. ()

dopita

Na hodně vetchej příběh je více či méně násilně nalepeno velké množství (rádoby)vtipných scén. Někdy je to docela sranda, někdy to vyvolá jen lehce pobavený úšklebek, někdy je to křeč až hanba. Neškodná hovadina. ()

XdanteX

".....no a další den tu paní našli nezvěstnou." Asi nejslabší ze všech SM....dokonce to dělalo problémy dokoukat bez zíváni......Každopádně parodie Toma Cruise na závěr je nejdokonalejším kouskem(a možná taky jediným) celého filmu. ()

Paity

Nuda k ukousání, takhle se dá popsat čtyřka a to je u komediálního snímku dost podstatná závada, řekl bych. Z toho a další dvaceti důvodů jedna hvězda udělená vlastně za natočení jedničky. ()

Michalechal

Po hodně dlouhé době jsem mrknul na další Scary Movie (naposledy jsem viděl 1 a 2). A zjištění? Zklamání ... člověk se pousměje, ale to jak jsme se chlámali při prvním díle, už prostě znovu nebylo. Buď jsem dospěl nebo to prostě je pořád dokola stejný, okoukaný ... ()

Hanys_

Zucker sérii Scary Movie tímhle čtvrtým dílem definitivně posílá do kytek. Nevtipné a s minimem nápadů. Problém bych taky viděl v parodovaných filmech, které podle mě nebyly zvoleny zrovna nejšťastněji (krom Saw). ()

kwoky

Vetsina vtipu je bud trapna, nebo zcela nevtipna. Najdou se ale i povedene momenty a Anna Faris je proste kus. Pokud jste nevideli filmy, kterymi se SM4 prevazne inspiruje (Valka svetu, Vesnice, Saw), pak na tohle ani nekoukejte. Nepochopite ani to minimum... i kdyz...vlastne ani to minimum nebylo zabavne... ()

Arach.No

Zucker je záruka, že se bude pokračovat ve stylu trojky. Zatím "poslední díl šílené trologie" se povedl stejně jako ten přeposlední. ()

defagoo

Sakra blbej film a fakt bez humoru. Směju se debilnímu, černýmu, infantilními, úchylnýmu i grotesknímu a situačnímu humoru ale tomuhle fakt ne. V tomhle filmu se někdo praštil do hlavy asi osmadvacetkrát ale k podobným úrazům ve trojce se to komičností absolutně nepřiblížilo. Charlie Sheen dělá hodně a jeho absence v hlavní roli je znát ale aby to zabilo celej film, to ne. Chyba bude někde jinde... ()

Haymar

Potenciál byl již dávno vyčerpán... s prvním dílem. A kde nic není, ani smrt nebere. Pár povedených fórků, příjemně dlouhá stopáž, skvělé obsazení, toť vše! Jelikož mám ale slabost pro Davida Zuckera (na klasiky žánru - Airplane! či Naked gun nedám dopustit), rád přimhouřím obě oči. I když, co si budeme povídat - v tandemu s bráchou a Abrahamsem, mu to šlo přeci jen mnohem líp. ()

melkor323

Ach...... tak už tu niekde sa začal prechod od "tupých, ale celkom strávitelných MOVIEOV" k tomu najhoršiemu, čo kinematografia vyprodukovala (meet the spartians, date movie, desnej bijak, disaster movie) ()