Scary Movie 4

• USA Scary Movie 4 (více)

Co může být ještě neuctivější, vtipnější a děsivější než Scary Movie 3? Samozřejmě Scary Movie 4! Scénárista a režisér David Zucker se znovu sešel se scénáristy Craigem Mazinem a Jimem Abrahamsem, aby v tomto pokračování velmi úspěšné série opět posunul hranice komediálního žánru. Žádný blockbuster ani popkulturní ikona nejsou před jejich zběsilým humorem v bezpečí: oběťmi nemilosrdné parodie se stávají Válka světů, Nenávist, Vesnice, Hra o život, Million Dollar Baby, Zkrocená hora a celá řada dalších filmů... Tentokrát osud zavane naivní Cindy Campbellovou (Anna Faris), která se snaží budovat kariéru v oblasti péče o nemohoucí, do domu podivné staré paní (Cloris Leachman). Jako by nestačilo, že dům je ještě podivnější než ona obskurní důchodkyně a zjevně v něm straší, bydlí hned vedle skvěle vypadající kluk (Craig Bierko) a svět navíc sužuje akutní hrozba globální mimozemské invaze. Neohrožená hrdinka se však znovu vrhá do víru událostí a snaží se rozluštit hrůzné zprávy ze záhrobí, najít lásku na velmi zvláštních místech a zachránit svět před totální zkázou. Během hledání indicií, které mohou zachránit život nejen jí, ale i celému lidstvu, se setká s hrůznými leteckými katastrofami, pozoruhodnými nevidomými dívkami, vesnickými idioty, nedbale oblečenými rappery, psychotickými lidmi, kteří se připravují na přežití globální katastrofy, mimozemskými svěrači a dokonce i s populární televizní hvězdou Oprah! (oficiální text distributora)

Olaf7

Legendární parodie Scary Movie upadá. Jednička byla paráda, dvojka byla velmi dobrá, ale další díly jsou prostě špatný. Tahle čtyřka je víc než tragická. ()

Nolanofil

Jeden jediný krát som sa z chuti zasmial (scéna s otváraním auta). Inak sem tam nejaký fór čo vyčarí krčovitý úsmev. Nestojí ani za videnie, strata času. ()

Betmän

Vtipy typu někdo něco zahodí a spadne to na toho samýho člověka a to v každý scéně, našroubovaný do dost nesmyslný směsice Saw a Války světů. Jediný klady filmu jsou camea O´Neilla, Madsena, Tysona a dalších a přesná kopie domu z Nenávisti. ()

Berry

Příběh stojí za prd, to se musí nechat, ale na druhou stranu, je to přece Scary Movie... Některé momenty nestály za nic, ale některé se teda povedly... Na co nikdy nezapomenu, je to, jak si 'Noah' a 'Ivy' dávají foot race, 'Ivy' vrazí do stromu a 'Noah' to plnou parou našije do domu:-)) ()

Pc

Fakt na každý díl se dá koukat, jediní co mě štvalo bylo že v jednom dílu někdo zemřel ale v dalšim zase žije. ()

Saur.us

Určitě srovnatelé s předešlým dílem, kterým Zucker otevřel sérii Scary Movie svému vlastnímu osobitému stylu a udělal z ní zase něco jiného, než na začátku Keenen Ivory Wayans. Ale ten závěr! To se teda vyřádili...P.S. lidi, vypněte na 83min mozek a hodnocení by se hned zvýšilo... ()

KOZEL84

Asi za Reginu Hall,jinak to spíš vypadá jako od těch dvou dementů,co točí taky takové strašlivé parodie.Když budu chtít trapné pokusy o vtip,tak si tu přečtu něco od ''seriálového delfína''. ()

RedHot

Je škoda, že Zuckerovi nápady dochází a zábava začíná pomalu váznout. Připomíná to situaci, kdy tlustí lidé na oslavě kámošových narozenin začnou hrát svlíkací flašku. Pořád si ještě můžete přijít na svý, ale lidi se přesto začínají rozcházet. --- Série Scary movie mi prvním a třetím dílem přirostla silně k srdíčku a pořád jsem se ještě nevzdal naděje, že se může jednat o návrat Žhavých výstřelů, byť trochu rozpačitě řešenej. Smířil jsem se s tím, že úspěch Bláznivé střely už oživit nepůjde, ale na chystaný pátý díl se přesto těším. --- Teď z jinýho soudku - tohle píšu v práci, mám přestávku a jeden magor tu při mytí oken vypadl ven. Tak se běžím podívat, jak to dopadlo. ()

Finarfin

Třetí díl spolu s režií Davida Zuckera dostal sérii na trochu jinou linku. Oproti trojce není však další pokračování ani z poloviny tak dobré. Většina humoru je slabomyslná a stupidní a ani Leslie to nezachránil. Tam kde se tvůrci naží o parodii dochází pouze k opakování pořád stejných vtipů (z nichž většina je buď založená na tom, že někdo dostane po hlavě nebo na fekálsnostech). Nudné, nechutné, nevtipné. Zuckere, co se to s tebou stalo? ()

Aurus

Nemůžu si pomoct, protože 5*. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké a vtipné a hudba je dobrá. Za mě 9/10. ()

Va55ago

Ach jo :( Velke zklamani. U trojky jsem se bajecne bavil cely film, bohuzel ctyrce dojde nekde v pulce dech a pak sem se do konce filmu ani nepousmal a to sem se na to tak moc tesil... proc PROC?! Kazdopadne pokus o sebevrazdu je pro me asi nejlepsi scena z celeho filmu. ()

zelda82

Po trapne trojce jsem mel pocit, ze uz nejde klesnout niz...O jak strasne sem se zmylil! Tenhle film nesaha Blaznivym strelam a Zhavym vystrelum ani po paty! Ruce pryc a Panbuh chran! ()

Vodny

Takže rovnice je jasná. Vezmeme hodně známých filmů, hodíme tam hodně známých herců, přidáme hodně trapných scén a pár vtipných a máme z toho parodii jako "žemen". Ze 100 parodujících scén => 3 vtipné parodující scény. A to je slabý výsledek. Ještě že existuje Leslie Nielsen, který svým výkonem tak trochu podpořil Moorovo Fahrenheita 9/11. ()

Lindushka

Milujem absurdný humor, je to stále výborné, aj keď slabšie ako SM3. Najviac sa mi páčila paródia na Skrotenú horu, Nenávisť bola úplne perfektná - najmä ako Japonec presviedčal pri prehliadke Anu Faris že ten dom je úplne normálny a záverečná scéna parodujúca Cruisa. ()

PDcz

1* hvězdička HA, HA, HA... tak sme se zasmáli, asi jednou.. Spousta scén kopíruje minulé díly, chybí tomu originalita. Možná by měli začít natáčet o5 jiné série a nepokračovat v číslování Scary Movie, protože na Scary Movie 12 by snad už nikdo ani nekoukal. Nebo že by? [X] Minus 5* hvězdiček Za super vtipné scénky plné humoru. [X] Plus 1* hvězdička Za to, že do každého dílu dají aspoń pár pěkných bab na kouknutí :-D [X] Další díl nekonečně inteligentních gagů, ubližujících malým dětem, aneb jak udeřit dveřmi od auta 1.000x jinak. ()