Tajemství loňského léta 3

• USA I'll Always Know What You Did Last Summer (více)

Další léto, další tajemství, další jatka! Přichází další pokračování filmu Tajemství loňského léta, ve kterém se tentokrát stává obětí teroru skupinka teenagerů z malého městečka v Coloradu. Vše začalo 4. července, kdy kamarádi nevinným žertem založeným na strašidelné legendě způsobili smrt jednoho ze svých přátel. Všichni si navzájem slibují, že nic z toho, co se stalo, nikomu neprozradí. Jejich cesty se však postupně rozcházejí a přátelství čeká velmi těžká zkouška. Blíží se totiž další oslava Dne nezávislosti a všichni dostávají výhružné zprávy. Zdá se, že ještě někdo další ví, co se skutečně odehrálo ten osudný letní večer. Dokáží zabránit tomu, aby děsivá legenda ožila, nebo je jednoho po druhém zabije tajemný přízrak s hákem? (oficiální text distributora)

Shredder odpad!

Ako niekto dokaze natocit taky odpad, ze dokonca aj tretotriedne vyvrazdovacky Uwe Bolla oproti tomu vyzeraju ako kvalitny film nepochopim. Obraz posobi dojmom, ze kamery boli kupene za 10 eur cez teleshopping, herecke vykony nedosahuju ani uroven niakeho hereckeho rychlokurzu a vsetko je korunovane tak priblblym scenarom, zeby sa pri pozerani chytali za hlavu este aj opice. ()

Syna.1990 odpad!

Předešlé dva díly byly vážně béčkové, ale dalo se to zkouknout. Tenhle díl je vážně tupost a já bohužel nemám za co dát ani tu jednu slaboučkou hvězdičku a musím použít to zajímavé slůvko ODPAD!! ()

Cechyno4 odpad!

Už ne! Stačilo! Chápu, že chtěli udělat z I'll Always Know What You Did Last Summer trilogii. Ale vážně doufám, že skončí již u toho. A nebudou pokračovat dále. Už vážně stačí. Ohrané, nestrašidelné a zbytečné. Už jednička nebyla ničím extra. Ale byla ze všech dílů nejlepší. Další pokračování postupně upadají. ()

rafix

Není to tak špatné. Už si nepamatuji ty dvě pokračování předtím, ale to nevadí. Hlavně, že to ušlo. ()

waltosin odpad!

Vím co se stalo minulé léto = to už tady neplatí, jenom kvůli tomu že se nepodařil žertík???? Herci jsou hodně podprůměrem a co ten rybář já myslel že je to člověk a on je to démon, ale proooooč??? Fakt s tímhle jste to úplně posrali, je to jedna velká nudááááááá, zííííííííííííííííval jsem u toho jako kdybych koukal do zdi. ()

DandaPiper odpad!

Nejhorší horor co sem kdy viděl. Dělá akorát hanbu dvěma docela ucházejícím létům před ním. Vrah je duch? Démon? To sem ale přece vůbec nepatří ...tady to právě naopak má být člověk! Že by pan White neviděl nebo aspon´ neslyšel o předchozích dvou dílech?? Odpad jak vyšitej a navíc i Ti herci jsou odpadoví... ()

mikessc odpad!

Uz len z cistej nudy som sa uchylil k tomuto filmu ,ale ani nie v polke som to vypol. Herci tak strasni ze uplne mi bolo jedno co sa s nimi stane, len nech ich uz nkdy viac nevidim. A este ten stupidny scenar ,zla rezia a zaciatok ,des. ()

moviefan4

Katastrofa po každej stránke, ako už súčasť trilógie ale ako aj film. Kamera mi najviac kazila zážitok z filmu lebo niektoré zábery boli tak zlé že som nemal ani chuť film pozerať. A dej filmu je zasa druhá vec, ak by bol väčší rozpočet a lepšia kamera aj herci bolo by to super ale takto čisté sklamanie ale iba pár dobrých vecí to u mňa dovolí max za 1*. ()

halberdier

Nejhorší (logicky) díl celé série. První díl byl nadprůměrný slasher, dvojka se hlavně díky prostředí (opuštěný ostrov v bouři) dal ještě sledovat, ale trojka už nemá co nabídnout. Musím přiznat, že film má přece jen nějakou tu atmosféru, ale vše zabíjí příběh a hlavně závěr a odhalení totožnosti vraha. (5/10) ()

Ponocnej

Tak dalsi pokracovani docela tendencni dej linearni a vse se da cekat dopredu ale tak to u vsech hororu tohoto typu a pokoukani to neni uplne spatne sice bez efektu apod ale tak lepsi nez sledovat politiku ze? ()

Karja

Podle mě dobrá vyvražďovačka studentů. Jediné, co kazí dojem z příjemného hororového filmu je jakási podivná sci-fi postavička na závěr, kterou kulky nezraní a má celou záhadu odtajnit. Ach jo, moc tam nesedí a narušuje ráz filmu. Ale na to, že co díl, to jiný režisér, vražedné běsnění rybáře pokračuje v kvalitním duchu. Co tu být má, tu nechybí: rybář, jeho hák, studenti a mrtvoly. Navíc tu zazářila do té doby seriálová hvězdička Torrey DeVitto. 80 % ()