Tajemství loňského léta 3

• USA I'll Always Know What You Did Last Summer (více)

Další léto, další tajemství, další jatka! Přichází další pokračování filmu Tajemství loňského léta, ve kterém se tentokrát stává obětí teroru skupinka teenagerů z malého městečka v Coloradu. Vše začalo 4. července, kdy kamarádi nevinným žertem založeným na strašidelné legendě způsobili smrt jednoho ze svých přátel. Všichni si navzájem slibují, že nic z toho, co se stalo, nikomu neprozradí. Jejich cesty se však postupně rozcházejí a přátelství čeká velmi těžká zkouška. Blíží se totiž další oslava Dne nezávislosti a všichni dostávají výhružné zprávy. Zdá se, že ještě někdo další ví, co se skutečně odehrálo ten osudný letní večer. Dokáží zabránit tomu, aby děsivá legenda ožila, nebo je jednoho po druhém zabije tajemný přízrak s hákem? (oficiální text distributora)

TO

Film je určený pouze pro video a podle toho také vypadá, s tím je nutno se smířit ještě před začátkem. Děj není nejhorší, kopíruje první díl a zároveň na obě části docela navazuje, paranormální rozuzlením jsem s úsměvem rozdýchal, takže snad ani nebylo nic, co by mě na něm vyloženě štvalo, snad jen ten zběsilý střih doprovázející většinu vražd. ()

Bobik9

Jednička byla parádní, dvojka naopak nestála za nic. Trojka má s předešlými filmy a příběhem pramálo společného. Nicméně se jednalo o docela povedou, nízkorozpočotvou vyvražďovačku. Víceméně neznámé herecké obsazení nezklamalo. Příjemná atmosféra očekávání, kdo je tedy vlastně rybářem. Konečné rozuzlení není pravda plně uspokojující, ovšem nedalo se asi čekat jiné. Sylvain White umí i líp, viz. Parchanti. Dalo se to jednou vidět a o hodně to předčilo dvojku, proto nechápu tak nízké hodnocení. Jako by někdo mohl od takového filmu čekat přelomový snímek. ()

demented

Úvod filmu sa nám snaží nenápadne nahovoriť, že rybárovi došli príbuzní a tak nebude obťažovať Jeniffr Lowe-Hewittovú a Fredieho Prinza a konečne bude spočívať v pokoji. A tak nám scenáristi predhodili ďalších teenagerov, ďalšiu nešťastnú náhodu a ďalšie pochované tajomstvo. No a samozrejme ďalšieho podnikavca, ktorí sa cíti byť ukrivdený a vŕta sa v minulosti (a teenageroch). Škoda že je to takpovediac identická kópia jednotky (od rovnakej typológie postáv až po skoro totožné vraždy), bohužial veľmi nudná. Dej sa odvýja vo vyšľapaných kolajách, ktoré robia z každého diváka hotového Nostradama a na ktoré majú pokračovania úspešných filmov určené pre videodistribúciu takpovediac TRADEMARK (viď Nebezpečné hry 2 a 3). Výsledný dojem kazí aj hnusná videoklipová réžia, ktorá robí z vrážd skutočné utrpenie (myslím pre diváka). Ale jedno mu uprieť nemôžem. Skutočnú pointu - resp. odhalenie skutočného vraha. To je teda sila. Producenti mali tento film nazvať skôr Urban Legends 4 : I´ll allways know what you did last summer. Tým by zabili dve muchy jednou ranou. Ja len dúfam, že sa nesnažia vytvoriť ďalšiu hororovú sériu typu Piatok 13. To by len potom bola hrôza. ()

Steny94 odpad!

Toto nie je ani zlý film,toto je proste odpad!!Ani som to nedopozeral pretože niečo tak trápne a hlúpe som nevidel už strašne dlho!!Herecké výkony??Tak najprv by tam nejaký herci byť museli,pretože sa stavím že ak by som vybehol z bytovky tak každý druhý človek ktorého by som stretol by to zahral lepšie :D...Teda ak nie každý! ()

lykan9

V tomto případě se jedná už jen o nastavovanou kaši s nemastnými, neslanými postavami. Musím uznat, že závěr byl poněkud překvapivý, ale vůbec se mi nelíbil (nápad dobrý, zpracování hodně špatné). Nejsem sice proti tomu, aby někdo v tomto příběhu pokračoval, ale musí to do rukou dostat někdo talentovanější a hlavně obsadit charismatičtější herce. ()

zolo23

Toto snáď Sylvain White(alebo skôr scenárista) nemyslel vážne!.. Bol som pripravený na hocičo, vedel som ,že po réžijnej stránke to bude slabé, aj to že herci budú otrasní, ale nebol som pripravený na taký smiešny koniec! Som fanúšik hororov, dokonca aj takíchto slasherov, ale keď si scenárista vymyslí "mystický koniec" tak to už je na mňa priveľa. Jedna hviezda za to, že som to dopozeral do konca. ()

Smileface

Tohle je tak "C" film s amaterými herci natočený "seriálovou" kamerou, který pouze těží ze známého názvu svých předchůdců. Děj je 100x provařený a i těch vražd je poskromnu, v prvních 60ti minutách se vpodstatě nic neděje a každá minuta nudy vás nutí přemýšlet o tom, zda jste neudělali špatně že se na tento paskvil koukáte. ()

Anticque

Tak tohle se nemělo stát..Druhý díl celkem solidně zakončil příběh, ale snaha o třetí díl se sakramencky nepovedla, ale co čekat že? herecké výkony byly na bodě mrazu, atmosféra se někam vytratila, ale ani na konci se nevrátila, příběh celkem klišé, scénář slabý, celkově vzato hrozné....nechápu proč se někdo odhodlal a zazdil dobré jméno filmu. Od začátku se nic neděje, a ani na konci se nic podstatného nestane, člověk prozívá celý film a snad až na konci když naskočí titulky se usměje a řekne konečně...na první 2 díly to nemá ani kdyby chtělo..nemám slov, měl jsem z toho vřískot, ale z nudy. Dávám jednu hvězdu jenom aby se neřeklo... ()

iXtr3m3

Podobný pokles ako pri poslednej časti Vreskotu, možno trošku menší. Pozerateľné ale v najlepšom prípade fakt hodné len Direct to DVD. ()

MareT. odpad!

První dva díly patří k jedním z mých nejoblíbenějších braků...tento film naprosto pohřbil veškerou serióznost, kterou se série snažila vybudovat. Je to urážka všech slasherů a fandů tohoto žánru. Nic mě tak dlouho nenaštvalo, jako tento debilní úlet. ()

kery-

Dát záporákovi osobnost někoho kdo zemřel před 10 lety a schopnosti Strážců vesmíru je akorád důkaz toho že někdo neumí napsat kvalitní scénář ()

Hanys_ odpad!

První dva díly nebyly žáden zázrak, ale oproti tomuhle byly minimálně o třídu výš. Pořád jsem si to nějak omlouval a říkal si, že až odhalí, kdo je vrah, začne to třeba dávat smysl. Jenže právě to odhalení poslalo třetí díl do odpadu. ()

mosnak odpad!

Nejen zbytečné třetí pokračování zbytečného filmu... oni k tomu dodaj i trapné chvíle... do třetice všeho zlého! - 0% (čekám na čtvrté pokračování,ovšem bojím se toho,že se spíše chystá remake)! ()

waits

Podprůměrné béčko na popůlnoční se povalování po kanapi, kdy je pořeba dopít některou z lahví vína po odeševší návštěvě. Už první Tajemství mi přišlo jako poměrně fádní a nezajímavé, příliš jsem se nebavil a co hůř: nebál jsem se. Dvojka i trojka jsou pokusy, které jakoby se snažily poslat tuhle sérii na zapomatovatelnou trajektorii Halloweenu, Vřískotu nebo Pátku 13. což se viditelně nevede (žádná škoda). Nad chováním postav se netřeba pozastavovat, i když při sledování maníka, který si přes hrozící nebezpečí vesele krauluje v nočním osamělém bazénu, si člověk nemůže útrpně nepovzdechnout. Ale není to jedno? Tenhle film je prostě jenom na jedno kouknutí. ()