Tajemství loňského léta 3

• USA I'll Always Know What You Did Last Summer (více)

Další léto, další tajemství, další jatka! Přichází další pokračování filmu Tajemství loňského léta, ve kterém se tentokrát stává obětí teroru skupinka teenagerů z malého městečka v Coloradu. Vše začalo 4. července, kdy kamarádi nevinným žertem založeným na strašidelné legendě způsobili smrt jednoho ze svých přátel. Všichni si navzájem slibují, že nic z toho, co se stalo, nikomu neprozradí. Jejich cesty se však postupně rozcházejí a přátelství čeká velmi těžká zkouška. Blíží se totiž další oslava Dne nezávislosti a všichni dostávají výhružné zprávy. Zdá se, že ještě někdo další ví, co se skutečně odehrálo ten osudný letní večer. Dokáží zabránit tomu, aby děsivá legenda ožila, nebo je jednoho po druhém zabije tajemný přízrak s hákem? (oficiální text distributora)

Aurus

Nechápu to hodnocení, 31% a 635. Nejhorší film. Přitom je tento díl nadprůměrný horor který si jako jedničku pustím jednou za rok. Příběh je dobrej, postavy jsou docela sympatické, hudba je dobrá, atmosféru tu je docela solidní, napětí je zde docela časté, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Co taky stojí zato zmíňit jsou efekty a střich. Efekty jsou docela hodně povedené a střich je dobrej. Za mě 6/10. Jsem zvědav na seriál. Tajemství loňského léta 6/10, Tajemství loňského léta 2 O rok později 7,5/10. ()

helloween93

To byla debilita. Z vraha s hákem je nějaký nesmrtelný přízrak. Marně jsem čekal na vysvětlení, které se tvůrci zřejmě rozhodovali ignorovat. ()

Rathalos

Tak ako som cakal,treti najslabsi diel serie s hercami,ktorych vykon bol dost biedny,aspon,ze tie mordy za nieco stali,dve hviezdicky bohate stacia...:-) ()

panvasik

Tak tady šlo všechno jasně do hajzlu. Konečná zastávka "Poslední hřebík do rakve". Tohle byla totální haluz, která mě fakt nebavila, přišla mi hloupá, postavy na přes držku a teď odstupem času, kdy jsem to viděl, tak si naštěstí skoro nic nepamatuji. Byla prdel  vidět ten parádní pád, každým filmem a jak to páchalo nežití, až to došlo do tohoto bodu a fakt to sebe samého zabilo. Ani vlastně nevím za co to dostalo tu 1* 1,5/10 ()

Ronyk7

Sice zbytečné pokračování, ale určitě nenudí a neurazí. Identita zabijáka mě ale zklamala. Toto by vymyslelo mallé děcko. 03.09.2007 ()

helraiser

První díl byl dost dobrej slasher, který dokázal opravdu pobavit, ale i vystrašit, druhej díl byl už o trochu horší, ale pořád šlo o docela dobrou hororovou zábavu, ale ovšem toto třetí pokračování je opravdu hrůza. Opravdu jsem se nudil, celou dobu se prakticky nic neděje, zabití jsou na nic a herecké výkony na nule, o atmosféře ani nemluvě. Jde prostě o hodně špatnej slasher bez špetky atmosféry, který už rozhodně podruhé vidět nemusím. ()

Kadas97

Po stupídnej dvojke, ktorú by nikto nepostrádal ak by nebola prišla trojka, s úplne inou formou, systémom a príbehom. Po efektovej stránke lepšie ako predchodcovia, ale chýbala mi tu Julie. 5 z 10 ()

Vabr

Tak jsme to dokoukali a již vím, jestli je dvojka lepší než trojka nebo ne. Za mě je lepší trojka než dvojka, ale podle bratra je lepší o fous dvojka než trojka. Myslím si, že si tohle 31% nezaslouží. Já bych tomu dal pod 40% nedal. Hrozně dvoutisícovkové, jak postavama, tak horší kamerou a dějem. Vrah se mi tu líbil, ale jeho tvář vypadá opravdu strašně a přehnaně. Nepochopil jsem, že když někde postavy jsou, tak je za nima černo. Zase je nelepší ta emo kámoška. Hodně podobná blondýně z jedničky a černošce ze dvojky. Postavy charakterem dost kopírují jedničku, ale to i dvojka. Kouká se na to líp než na dvojku a postavy jsou o trošku lepší. Poslední scéna ve filmu se mi líbí. VYHODNOCENÍ: JANA YNGLAND HRUŠKOVÁ JE SUPER!!! ()

Claude Speed

Tenhle díl už totálně pohřbil celou sérii. Z docela povedeného prvního dílu se zrodil díl druhý, a následně třetí, do kterého museli tvůrci vložit nadpřirozeného démona. A když ve filmu nebyla Jennifer Love Hewitt, tím větší je to propadák. Tenhle film nemohl mít budoucnot. Nad tím ale jak vidno tvůrci neuvažovali. 30%. ()

Hellknight12

Dnes pozreté po rokoch. Videl som ho 2x a tak nejako som dúfal, že som si to zle pamätal ale nestalo sa. Za mňa je to úplne zničenie prvých dvoch filmov. Tvorcom asi išlo o nejakú tú nostalgiu e nepodarilo sa ani z ďaleka. Príbeh je až veľmi podobný prvému filmu. Herecké výkony sú úplne zle. Charaktery sú priam neexistujúce. Kamera a vizuál je zlý. To už o málo lepšie je Sharkonado. Vraždy sú fajn asi? Jediné plus je, že sú tu dve hlavné postavy na ktoré sa dá aspoň pozerať. Za 92 min skaziť skvelý slasher,. Úplne to zaklincoval koniec. Celkové hodnotenie za mňa je 15%. 5% za snahu, 5% za nápad a 5% za dve slečny. Film jednoznačne neodporúčam. Odkiaľ sa na ČSFD nabralo 31%? Netuším. ()

Likan7 odpad!

Než jsem dal dvojce odpad, možná jsem si předtím měl pustit trojku. TO je teprve pokoukáníčko, který z 90 minut udělá pocitově 3 hodiny amatérismu a nudy. Tváří se to jako remake, ale je to tak hrozný, že to nemělo nikdy vzniknout. Zvlášť, když první díl funguje dobře i v dnešní době. ()

mliko

Opravdu pomerne vydarene pokracovani i kdyz 1. hodina se nesla v tradicnim duchu prvnich 2 dilu a ta posledni pulhodka jak uz to vzdy byva byla trosku zajimavejsi a drsnejsi.V hlavni roli v roli zabijaka takovy dvojnik Freddy nebo Jasona... ()