Tajemství loňského léta 3

• USA I'll Always Know What You Did Last Summer (více)

Další léto, další tajemství, další jatka! Přichází další pokračování filmu Tajemství loňského léta, ve kterém se tentokrát stává obětí teroru skupinka teenagerů z malého městečka v Coloradu. Vše začalo 4. července, kdy kamarádi nevinným žertem založeným na strašidelné legendě způsobili smrt jednoho ze svých přátel. Všichni si navzájem slibují, že nic z toho, co se stalo, nikomu neprozradí. Jejich cesty se však postupně rozcházejí a přátelství čeká velmi těžká zkouška. Blíží se totiž další oslava Dne nezávislosti a všichni dostávají výhružné zprávy. Zdá se, že ještě někdo další ví, co se skutečně odehrálo ten osudný letní večer. Dokáží zabránit tomu, aby děsivá legenda ožila, nebo je jednoho po druhém zabije tajemný přízrak s hákem? (oficiální text distributora)

Flego

Tupá teenagerská vyvražďovačka je slabá po všetkých stránkach. Čerešničkou na torte je chaotické miešanie prostredí všetko v duchu scenáristickej ľubovôle. ()

eraserhead666

Tak tohle je vážně naprosto zbytečná blbost, která by stejně dobře mohla být remake původní jedničky (je to takřka to samé - teda horší). Postavy na prd, příběh na prd, napětí na prd, vraždy na prd, dialogy na prd, kameraman dost často na prd, rádobyakční střih na prd. Na filmu mě zaujaly jen dvě věci - prostředí, v němž se příběh odehrává a zjištění, kdo je vrahem, to mě docela i potěšilo. Ale jinak je to film zcela na prd. ()

SOLOM.

Kamera a kvalita záběrů mě občas docela překvapila. Scény se docela slušně střídaly a je vidět, že na střihu hodně zapracovali, ale kvalita záběrů se týká pouze děje odehrávajícího se venku. Jakmile totiž přišlo na scénu něco, co se odehrávalo uvnitř budovy, nastal kámen úrazu. Špatné podsvícení scény a kouřové efekty zcela pokazily několik scén. Zřejmě se snažili zamaskovat velice chabý oděv rybáře, který byl diametrálně odlišný od předchozích dílů. Připadalo mi, jako by se nejednalo o pláštěnku, ale nějaký kožený obleček. Navíc scény, ve kterých se odehrávaly vraždy, byly vždycky ve tmě. Nutno dodat, že tyto scény měly určitou nápaditost a přestože se některé z nich náramně podobaly tomu, co jsme měli možnost vidět v obou předchozích dílech, nenudily. Hudební podklad byl tentokrát velice zvláštní. Zatímco v ostatních dílech se na něho několikrát vsadilo, protože měl navodit pocit stísněnosti, nebo oznamoval vrahovu přítomnost, tady se hudba moc neprojevovala. Samozřejmě se tu vyskytla, ale moc jsem jí nevěnoval pozornost, protože se objevila vždy jen na krátkou dobu. Přesto některé melodie stojí za řeč. Samotný děj se dost často odehrával v budovách, nebo v noci takže krásné okolí hor se ukázalo jen v několika málo scénách. Přesto všechno se na něj dívalo pěkně. Při sledování lanovkové scény jsem si na chvíli připadal jako ve hře Wolfenstein. ()

kajda.l

Totální vykrádačka a zneuctění skvělého prvního dílu. Za tento SHIT,by pan White jako trest zasloužil natrnout řiť a hubu pořádně nabroušeným hákem!!! ()

Lucasion

Na jedničku a dvojku jsem koukal skoro před rokem a půl. Že jsem si dal s posledním dílem tak načas... No asi každý pochopí, že přeci jenom trilogie o (maximálně) třech hvězdičkách není zrovna lákavá představa (jakéhokoliv) večera. K filmu řeknu pouze to, že s předchozími díly, to asi nemá co dělat. Herci jsou zcela jiní, neznámí. Na druhou stranu vcelku sympatičtí. Trilogie "I know what you did last summer" má slušný nápad, uzavření děje a do třetice zbývá.... No jo vlastně, co zbývá, když příběh skončil. Trojka má děj bez nápadu či hloubky. Rádoby lekačky a ani té budování atmosféry se nedočkáte. Počet obětí je opravdu malý a všechno si prakticky nechává na konec. Vcelku zajímavé scény, kdy kamera zabírá přírodu. Ovšem, když je stejný nápad problikávající kamery použit u scény "vraždy", to je velká chyba lávky. (35 procent) ()

5150 odpad!

Po zkouknutí tohohle počinu musím konstatovat, že dvojka z roku 1998 je oproti tomu docela v pohodě horror, který má hlavu a patu a fajn herecké obsazení..)) Tohle prostě nebrat.. ()

Terva

Je zajímavé, že se zde hovoří o rybáři z hákem, který prý zabíjí teenagery ( puberťáky ) , ale ve druhém filmu bylo 80 % mrtvol starších třiceti let. Na Bahamách prostě mladí neumírali - tak kde se vzalo toto tvrzení. Jiný herci, jiné prostředí, děj se přesouvá do Coloreda. CITÁT - Sem by nepáchnul ani dementní vrah.......... Místo krásné Julie je tu krásná Zoe ( Torrey DeVitto ) nemá však hlavní roli. Tu má Amber, ale ta není tak přitažlivá. Zoe sice přinesla do filmu tvrdší hudbu ( Justin Burnett ) , ale dramatičnost filmu velice vyměkla. Jinak Zoe bude v 60 a 64 minutě zpívat se svou skupinou The Hooks - to je na filmu to nejhezčí. Jinak velká nuda. ()

corpsy

Nudné a hlúpe ďalšie pokračovanie vydareného hororu, kde sa zo štýlového kriminálnika - pomstiteľa stal nadprirodzený bubák v štýle Jasona Voorheesa. Ale problém nieje v tom. Je to v celkovo suchom prevedení filmu, bez šťavy a korenia. Zbytočná strata času. ()

Andersis

WTF?!!!!!!!!!!! Horor který postraší max totální poseroutky. Klipovitý střih (nevím co to mělo znamenat, ale cool to určo nepůsobilo). Proč musela být v hlavní roli ta odporná koza a né krásná rockerka? Jinak klasika, zůstane kluk s holkou, kluk se zraní a holka všechno na poslední chvíli zachrání. Za zmínku stojí odkrytí vraha, což tvůrci zařídili tak, že se může natočit klidně dalších 814 dílů a pak od zabití poslední osoby (což se mi líbilo) až do akčního finále. Ale na jednu stranu to bylo i zábavné. Jo. Dokázalo to zabavit. Jako kulisa celkem ujde. ()

numi

První polovina je oddychovka, která se snaží spíše méně úspěšně nastolit hustou a strašidelnou atmosféru, druhá půlka je slasher s oslími mosty a chaotickým střihem, který ničí jakýkoli pokus o akční scénu. Příběh je jen kopie příběhu nulového a dávno propraného, takže nic zajímavého nečekejte a herecky to odpovídá cílovému publiku (teenage slasher jdoucí přímo na video). I když musím podotknout, že mě osobně docela zaujala mladičká Torrey DeVitto, která samozřejmě nepředvádí nějaký herecký výkon, ani nedává své vnady na obdiv, ale je typově výrazná mladá dáma a má zajímavý kukuč. Možná, že svou šanci v budoucnu dostane. Dvě hvězdičky s odřenýma ušima. PS: Pokud si taky myslíte, že je člověk schopný spáchat sebevraždu tak, že si půl metrovým hákem rozřízne krk pod bradou skrz na skrz a hák pak schová ve vedlejší místnosti do krabice pod postel a vrátí se umřít zpátky do místnosti původní, tak je Tajemství loňského léta 3 film právě pro vás a připočtěte si tři hvězdičky navrch. [srpen 2006] ()

iolaos

vite jak vykresluje autor tisnivou atmosferu tohoto kwazislasheru? prostinkym, syntetickym cvrlikanim cvrcku.. zoufala zalezitost... z teto slabe serie stoji za zminku jen prvni sequel... ()

Gorehound

Vo výsledku priemer, ktorý sa dá v pohode pozrieť, ale prvý a druhý diel mám radšej. Film miestami pôsobí ako nejaká televízna kriminálka, nič proti nim, ale tu mi to nesedí, vrátane v niektorých momentoch videoklipovitých záberov. Chcelo by to buď pridať viac horrorovej atmosféry, alebo viac vecí, ktoré robia slasher slasherom. Taktiež herci sú v pohode, ale na sympatické obsadenie a hlavne na Jennifer Love Hewitt z jedničky a dvojky trochu strácajú. Na druhej strane sem tam prebleskne pekne strašidelný a atmosferický moment (lanovka, búrka v horách, O.K. prvá vražda, pekné prostredie, atmosféra leta) a finále je slušné, vrátane zlikvidovania hlavného záporáka a následný "koniec". Veľké plus u mňa tvorcovia majú aj za postavu vraha, odceňujem, že pekne naviazali na predošlé diely a dokonca tam pridali aj kúsok nadprirodzena, čo ja osobne môžem. Takže suma sumárum som sa nenudil, a i keď by to šlo i lepšie, je to za poctivé 3 hviezdičky. ()

swed

Totálně nudné, nelogické (tak stupidní pointa se jen tak nevidí) a zbytečné pokračování, které je ještě o stupeň horší než dvojka. Mnohem výstižnější by byl název "I Don't Give a Shit What You Did Last Summer" :) 2/10 ()

dyfur

Z predošlých dvoch Tajemství neostalo v tejto trojke ani smrad.Horor - kde čakáte len,aby bol už konečne zavraždený ten kto má byť a...nech je už konečne pokoj.Kto nevie čo je videofilm - tu má názornú ukážku ,aby vizuálne pochopil čo je to teda ten videofilm. ()

Martin741 odpad!

Rezisera Sylvain White-a asi vytiahli z nejakej reziserskej zumpy, neviem si vysvetlit, ako sa tato reziserska lama dostala k I Know What You Did Last Summer 3, herecke osadenstvo je katastrofalne ..... nedopozeral som, nedalo sa ..... 0 % ()

honajz2

Chtěl jsem dokoukat tuhle sérii do konce a tak jsem si z chutí stáhl trojku. Herecké výkony jsou strašně, kamera za moc nestojí a celý ten příběh už je neskutečně okopírovaný a blbý. Kažou smrt jsem předpověděl a dokonce jsem i viděl, kde se nesmrtelný rybář objeví. Postavy jsou neskutečně blbé a některé si za svou smrt mohli sami. Celkově to totálně vykrádá předchozí dva díly, které byli lepší. Hvězda za pár krátkých momentů a za to, že pistole zde neměly nekonečný počet nábojů. ()

Rodriguez

Bohužel třetí tajemství loňského léta šláplo hodně mimo mísu a tak není divu, že se dostalo na svět jen jako videofilm (díkybohu). Začátek byl hodně moc dobře našlápnutý, ale rybář jako nesmrtelný bůh? Doufám tedy, že vše skončilo 4.července! ()