Producent BRYAN SINGER (režisér X-Menů a Superman se vrací) a scenárista a režisér MICHAEL DOUGHERTY (spoluautor X2 a Superman se vrací) přicházejí se strašidelnou, temně komickou oslavou nejděsivější noci roku. Halloweenská noc dovádí princip Creepshow a Povídek z krypty do zcela nových, temných hlubin a servíruje nám čtyři vzájemně propletené příběhy, které se odehrávají o halloweenské noci: ředitel střední školy (DYLAN BARKER) melouchaří jako nemilosrdný sériový vrah; touha panenské dívky po tom pravém muži se strašlivě zvrtne; skupina teenagerů provede drsný kanadský žert s katastrofálními následky a mrzoutský starý muž (BRIAN COX) se utká se zlomyslným halloweenským démonem. (oficiální text distributora)

Devoon

Film som pozerala na halloween o polnoci s mojimi kamarátkami a bratrancom čo má 8. Mno, zvláštne, že sa ani nebál. Film som si ale užila. Viac menej som sa na ňom aj zasmiala. Na konci to s tým lízatkom či čo to bolo ma dostalo. Príjemná odragovačka na halloween ak máte v izbe totálnych bojkov. Ale inak horor o ničom ani nie nejak moc strašidelný. Ale tie 3* tomu patria už len za to navodenie halloweenskej atmosféry u nás doma. ()

olly32

Nečakane zábavná blbosť, ktorá si zakladá na 4 zdanlivo nesúvisiacixh príbehoch, ktoré sú samostatne pútavé, napínavé a hororovo morbídne vtipné, no spojením do jedného filmu tvoria nesúrodú zmes, ktorá proste nefunguje. Niektoré Postavy a zábery sú doslova vykradnuté zo serióznejších a úspešnejších hororov ako Halloween, Piatok Trinásteho či Od súmraku do úsvitu a herci síce dobre obsadení, no svoje úlohy odflákli (najmä Cox a Baker). Hudba slušná, v niektorých scénach(najmä v kameňolome) perfektná výprava. Myslím, že nás Dougherty a Singer ešte milo prekvapia :) ()

in flames

Veľmi zaujímavé prepojenie viacerých hororových báchoriek pod záštitou Halloweenu. Niektoré príbehy slabšie a uberajú celkovému dojmu, ale finálny pocit som mal pozitívny. Ľahká komediálna atmosféra hororovitosti vôbec neubrala a záver bol skvelý. Príjemná jednohubka, asi ničím extra neprekvapí a ťaží hlavne z kalsických hororových klišé, ale mňa celkm potešila... ()

janejudyjune

Narazit na dobrý horor je těžké. Tenhle byl alespoň celkem ucházející. Průměrně strašidelný, ale co je vám do bubáků Halloweenu v zemi, kde se Halloween neslaví. Pointa je jak z pohádky pro děti, ale šlo se na to dívat. ()

Dexies

no proč ne ? :) několik příběhů v jednom, navzájem se prolínajících ... sice je atmosféra jen mírná, a určitě by to šlo lépe, ale film neurazí, spíše pobaví :) ()

Pollini

Velice příjemný horůrek, velice vhodný na halloweenský večer. Teď už asi moc nevyděsí, ale potěší super střih, tradiční příběhy a správná dávka krve. ()

Pelidor

Mám rád filmy, které se skládají z několika příběhů ,navzájem se v určitém bodu prolínající . Mám rád horory a mám rád černý humor. No, a tady je všechno. ()

Slash_Flash

Upřímně, jeden z nejhorších horrorů za poslední dobu. Atmosféra po strašidelné stránce, nulová a atmosféra po Halloweenské stránce, docela vysoká. Herecké výkony mi občas přišli až k smíchu a úmrtí taky stály pěkně za prd. Jediný dobrý kill byl hned na začátku, ale nadšení mi stejně ihned pokazil nejhorší mužský křik, který jsem kdy slyšel. Možná toto skřehotání bylo jenom v CZ dabingu, ale i tak. A například ta scéna s autobusem kdy se mrtvé děti blížily a ta jedná dívká si jen tak utekla výtahem a zbytek děcek tam nechala? "Prosím, nedělej to.". "Prosím, otevři.". říkalo to jenom jedno děcko a to znělo jako náhodný generátor slov bez emocí. Do toho jsem byl filmovým dějem zmatený jako lesní včelka. Není špatné, když se příběhem stále skáče do minulosti a tím vidíme děj z několika jiných pohledů. Problém přichází, když film se o to pokouší náhodným skákáním z děje na děj a tak divák často nemá šajna o co se zrovna ve filmu jedná. Film se taky pokouší být často tajemný a záhadný. Upřímně mu to ani moc nejde. Párkrát to bylo postaveno na hlavu a na druhou stranu, to někdy člověka zarazilo a občas to diváka nutilo se nad příběhem zamyslet. Tak či tak. Halloweenská noc mi ani na miniaturní chvilinku nepřišla stašidelná a to ani jedna z posledních scén se staroušem, kde film najednou ze záhadného prcka udělal paranormální panenku, která vydává všelijaké zvuky a skáče z každého možného rohu. Možná to někomu dává smysl, ale mi určitě ne. Ani jednou jsem se nelekl a celkově mi tato 1 hodina a čtvrt přišla naprosto promarněná. Extrémně jsem se u filmu nudil, ale co... Furt lepší než pořady Jaromíra Soukupa ()

uprchlik

Buďme upřímní - je těžké najít povídkový film, který by byl dobrý. Tomuto filmu se to povedlo téměř stoprocentně, dokonce když dáváte pozor, můžete si všimnout drobností z jiných příběhů. Atmosféru to má, i když ne úplně hororovou, spíš takovou lehce strašidelnou, místy i vtipnou. Já jsem byla spokojená, protože to bylo něco, co jsem ještě neviděla. Díky originalitě jsem snad i přehlédla nějaké chyby, pokud tam byly. Za mě příjemný zážitek. ()

sun.eagle

Příběhy ze záhrobí převedené do celovečeráku s halloweenskou tématikou. Spolu s Michaelem Mayersem to nejlepší co si můžete pustit 31. října. ()

TylerD.

Z počátku průměr jako většina Trick 'r Treat, kterých již byla natočena kupa ale závěrečný příběh a ústřední postavička protkaná všemi příběhy skvělé. ()

"Jedenáctka" se utká s Godzillou

"Jedenáctka" se utká s Godzillou