Producent BRYAN SINGER (režisér X-Menů a Superman se vrací) a scenárista a režisér MICHAEL DOUGHERTY (spoluautor X2 a Superman se vrací) přicházejí se strašidelnou, temně komickou oslavou nejděsivější noci roku. Halloweenská noc dovádí princip Creepshow a Povídek z krypty do zcela nových, temných hlubin a servíruje nám čtyři vzájemně propletené příběhy, které se odehrávají o halloweenské noci: ředitel střední školy (DYLAN BARKER) melouchaří jako nemilosrdný sériový vrah; touha panenské dívky po tom pravém muži se strašlivě zvrtne; skupina teenagerů provede drsný kanadský žert s katastrofálními následky a mrzoutský starý muž (BRIAN COX) se utká se zlomyslným halloweenským démonem. (oficiální text distributora)

kikakrystof

Film, co se snaží propojit 4 příběhy dohromady. Ty 4 příběhy by samostatně určitě fungovali, hlavně se mi líbil ten příběh s tím autobusem, film s takovým námětem by jsem rád viděl. Bohužel propojeně to nefungovalo a absolutně mě to nudilo a nedočkal jsem se ani jedné scény u které bych se měl leknout. Navíc to bylo doprovázené komediálními prvky a to já na horrorech nesnáším (třeba jako u Drag to me hell). ()

Darth_Jenda

Ponaučení z filmu: neser dýně, dávej koledu, šmíruj svoje sousedy, nepouštěj děti na koledu, neměj tlustý děti, neměj blbý děti, neslav Halloween, nežij v Americe a nerandi s holkama na tenhle skvělej svátek. Jestli jsem všechno pochopil správně, tak s dodržováním těchto pravidel se dožiješ toho, že ti paní dýně podá ruku a nebudeš ji přitom sbírat z podlahy. ()

iXtr3m3

Príliš kratučké na to, aby sa to dokázalo rozbehnúť. Inak krásna reinkarnácia samozrejme v ďaleko lepšej podobe ako niekdajšie Poviedky zo záhrobia alebo séria Creepshow. ()

Teg

Hehe ... na americkou propagacku halloweenu to rozhodně obstálo na výbornou. Podobné jsme tu už měli, ale za roztomilou Annu Paquin a kukadla ;) ()

MareT.

Co se musí nechat, tak to je originalita. Ale na druhe straně je to obrovské zklamání, hlavně po tom, co jsem viděl hodnocení tady i na imdb.com. Několik příběhu prokombinovaných do sebe je fajn oživení, ale místama to bylo rušivé, protože tam chyběl takový typický hlavní hrdina, s kterým byste se mohli sžít. Ale co se týče atmosféry, tak je to povedené. Konec mohl být taky trochu více vysvětlující, ale ve své podstatě by to mělo uspokojit. ()

cab

Ve svem zanru kvalitni pocin roztrouseny do nekolika na sobe zavislych sekvenci plnych cerneho humoru, lekacek, divnych postavicek, krve a smrtelnych stenani ve velmi stravitelnem casovem ramci. Jen nechapu porodni bolesti nebo lepe receno kolik mesicu uteklo od doby, co byl film dostrihan a pripraven k sirsi distribuci do opravdoveho uvedeni alespon na DVD. Kolednicek Sam a Laurie (Anna Paquin) rule. 75% ()

Holina

Podivnost, která pobaví. Líbili se mi masky a hlavně jsem se ani chvíli nenudil. Ovšem také jsem se těšil na nějakou závěrečnou pointu, která jaksi nepřišla... ()

Vaklaf

Jou, na halloweenskej večer výborná volba. Pro povídkový horrory mám všeobecně slabost a komediální prvky mi většinou nevadí, neb hlavní je zábava. A tý je tu hafo. Samozřejmě bych ocenil víc krve (a třeba i nahoty), ale jde to i bez toho, když to má vtip. Dokonce jsem uvažoval i o pěti hvězdách, ale jelikož si nejsem jistej, tak s hodnocením zůstanu raději při zemi. Alespoň do dalšího shlédnutí. ()

colapso

Začátek slibuje dokonale atmosférickou jízdu,kterou ještě umocňují hudebně skvělé úvodní titulky,jenže to je konec,zbytek je nehorázná slátanina.Opravdová Halloweenská nuda. ()

MkSallam

Nakonec zaokrouhluju nahoru díky dvěma důvodům. Kvůli brutálnímu tempu, díky kterému máte pocit, že jste tohle haloweenské menu zbaštily během pohodových 40 minut a kvůli hodně nečekaným zvratům, takže bylo velmi těžké odhadnout jak se děj jednotlivých epizodek bude dál vyvíjet.... P.S: DVDčko tomu sluší, parádní záležitost pro půjčovny.... ()

iampatrik

50% Jedná se o docela solidní horor, 4 povídky jakožto jeden film, které do sebe z části zapadají, co mě však nejvíce vadilo, byla část dívek - vlkodlaků. Tahle část mi tu neseděla stejně jako ryba na poušti. Ač bych rád hodnotil líp, nemůžu, prostě mě tento horor nezaujal. ()

Abiosis

*O ORANŽOVEJ A ČERVENEJ* Sladkosti sa veľmi sypať nebudú a všetky vrecia detí prezlečených za príšerky zostanú poloprázdne, keďže mnohé z nich na svojich halloweenskych cestách stratia hlavičku, ručičku, nožičku a v dôsledku toho, samozrejme, aj svoj mladý život. Film je krásnym a vydareným príkladom toho, ako zaujímavo možno skĺbiť jednotlivé žánre do jedného celku a pritom nepôsobiť iritujúco. Napätie a hrôza, rovnako ako odľahčenie a humor sa vo filme neustále striedajú a prirodzene sa dopĺňajú. Nedochádza tu však len k striedaniu jednotlivých žánrov, ale taktiež aj viacerých príbehov, v ktorých sa dej koncentruje vždy okolo inej a zvyčajne nejako "postihnutej" postavy: mŕtve deti túžiace po svojej spravodlivej pomste, sused vyrezávajúci halloweenske "tekvice" z hláv neposlušných detí, sexy vlčie ženy, či chlapčiatko Tekvička, to všetko a mnoho iného stretnete pri prechádzke jedným anonymným nočným mestečkom. Verdikt v 1 vete: Krásne šialený poviedkový film o tom, že aj tekvice majú svoje city. 04.11.2010 ()

Haymar

Trick 'r Treat se snaží těžit především z (mých oblíbených) Tales of the crypt, problém je v tom že tak nějak neví čím chce být víc: hororem nebo komedií? Výsledek je značně nejistým mišmašem všeho možnýho na co si v hororovém žánru vzpomeneme (upíři, vlkodlaci, duchové, zombie... ale no jasně! Je přeci helloween že?!). I přesto sem se bavil (a občas s sebou i celkem slušně škubl). No ještě že tam byl skvělej Brian Cox a "Kuky" (aka patron svátku všech mrtvolek)... ()

peetriss

Přesto, že se jedná o hororový projekt plný komediální odlehčenosti, atmosféra a napětí jsou vystavěny tak dobře, že by je mohly závidět leckteré vážně míněné horory. To je první příjemné pozitivum. Druhým překvapením je vysoký obsah dobrého černého humoru, mnohdy velmi černého, který mi padl do noty. Hmotná i nehmotná opora renomovaného Bryana Singera v roli producenta je znát. Halloweenská noc vtipně až parodicky popichující v několika paralelních příbězích snad všechny typy hororových postav a subžánrů, mně i přes přítomnost slabších zadrhávajících okamžiků dokázala překvapivě celkem mile uspokojit, i když spíše pobavit než postrašit. Debutující Michel Dougherty si nevedl nejhůře i díky povedenému obsazení, ze kterého vypíchnu skvělého mrzouta Briana Coxe a potěšením byla sladká Červená Karkulka s vizáží Anny Paquin, která ve mně vyvolávala touhy vlčího vytí, byť herecky nemá prostor cokoli velkého předvést. Příjemné překvapení a potěšení, které mě dokázalo správně uvolnit a prostřednictvím songu Sweet Dreams od Marilyna Mansona i patřičně nabudit. 70% ()

Teabag

Ten mozaikovitý styl vyprávění se mi moc líbil. Jednotlivé příběhy by možná s trochou vylepšení mohly sloužit jako základ pro samostatné filmy. Tahle zhuštěná forma ale vůbec nebyla na škodu. Co jsem ovšem postrádal, byla jasnější (nebo alespoň nějaká) pointa, ale nebudu dál spoilovat. ()

El_Rabbit

Tak tohle byla naprosto skvělá šílenost. Film měl i poměrně hutnou atmosféru. Věřím, že hodně lidem to nejspíš moc nesedlo, ale pro mě to byl jeden z mála lepších kousků, které nám poslední dobou tvůrci servírují. ()

Ricky_CZ

Přiznávám, že jsem se občas trochu ztrácel, ale nic to neubralo na faktu, jak skvěle jsem se bavil. Atmosféricky naprostá pecka a dívat se v noci dodalo ty správné grády...Od nynějška jeden z mých oblíbenců a 89% ()

Zombi

Sympatický film, který kombinuje horor s lehkým vtipem, tím myslím že to není parodie nebo vyloženě komedie, prostě některé momenty jsou schválně trochu úsměvné. Film se skládá z několika povídek, které se odehrávají během jedné Halloweenské noci a plynule přecházejí jedna do druhé a zpět, aby se na konci lehce protnuly. Opět jsem použil slovíčko lehce, protože vzájemná provázanost by mohla být dotažena daleko víc. Hororová atmosféra tu do jisté míry je, ale ukazuje se jen občas, je to hezky natočeno a má to své halloweenské kouzlo, ale člověk se u toho prostě moc nebojí. ()

mazadlo

Nejděsivejší komická noc roku 2007 ve které hrají skvělí herci a pokud ji neberete až příliš vážně nemůže vás zklamat. Mám rád typy filmů ve kterých se díváme epizodně na osudy lidí jejichž osudy se v jistém momentu střetnou. Tady to funguje podle mě skvěle. ()

"Jedenáctka" se utká s Godzillou

"Jedenáctka" se utká s Godzillou