Producent BRYAN SINGER (režisér X-Menů a Superman se vrací) a scenárista a režisér MICHAEL DOUGHERTY (spoluautor X2 a Superman se vrací) přicházejí se strašidelnou, temně komickou oslavou nejděsivější noci roku. Halloweenská noc dovádí princip Creepshow a Povídek z krypty do zcela nových, temných hlubin a servíruje nám čtyři vzájemně propletené příběhy, které se odehrávají o halloweenské noci: ředitel střední školy (DYLAN BARKER) melouchaří jako nemilosrdný sériový vrah; touha panenské dívky po tom pravém muži se strašlivě zvrtne; skupina teenagerů provede drsný kanadský žert s katastrofálními následky a mrzoutský starý muž (BRIAN COX) se utká se zlomyslným halloweenským démonem. (oficiální text distributora)

Zombiepod

Jeden z najviac podceňovaných filmov, aké som kedy videl. Zlátanina všetkého možného čo sme mali možnosť v hororoch vidieť, psychárina plná nezmyslov, zvrátených postáv a čierneho humoru, kde všetko do seba zapadá a funguje takmer dokonalo. ()

Miagy

Toto je jeden z najlepších halloweenskych filmov. Vôbec nemá byť strašidelný, reálny, uveriteľný ale halloweensky, a takým presne je! Film s najlepšou halloweenskou atmosférou, kto si myslí, že dostane prvotriedny horor bude sklamaný ale kto sa chce trochu báť, trochu zabaviť, zasmiať a nasať atmosféru jesene, tekvíc, strašidiel a Halloweenu ten si príde na svoje. ()

ANTYCHRYST

Halloweensky příběh.. který se časově různě prolíná.. což je celkem zajímavé.. bohužel chybí jakejkoliv náznak hororu..strachu.. napětí.. a ten komediální nádech mi k tomu vůbec nesedí.. místo strašidelného filmu je to povídka pro děti..kde dítě.. dýně Jack ... s pytlem na hlavě je nejzajímavější postava celého srandafilmu..45% líbí se mi ty nazdobené domy v USA ()

Knor

Super zábava od začátku do konce, takhle si představuju hororový povídky se správnou porcí komedie. Jsem nadšenej, úžasná megazábavná věc, kterou si co nejdříve zopakuju. ()

DoubleJo

Nechal som sa nalakat tunajsimi komentami, ze si dam troska srandy a strachu na vecer. No bohuzial ani zabavy ani napatia som sa nedockal. Jedinym pozitivom filmu bola kocka Anna Paquin. Odporucat nemozem. ()

Jeremiasz

film mi proste sednul, nekolik vzajmene se lehce prolinajicich horrorovych pribehu se spravnou davkou humoru mi silne pripominala Tales from the Crypt ()

ratpile

Filmy s touto tématikou jsou mým šálkem kávy, takže Trick 'r Treat trošičku nadržuji, ale tak či tak, všechny historky jsou zábavné, napínavé, tajemné, mají super atmosféru a vůbec je to celé krásně halloweenské. Rozumně krátka stopáž jde filmu jedině k dobru. Velmi zábavná nenáročná hororová hřička. p.s. upíří historka je nej :-) ()

Cortesz

Famózní hororový úlet. Směsice zajímavých a méně zajímavých povídek s pokaždé naprosto dechberoucí pointou, které na konci dávají i nějaký ten smysl. Vymyslet originální horor v této době je už docela neuskutečnitelný úkol, zde sice nejde o žádnou originalitu, ale film má výhodu v tom, že si na nic nehraje a ještě si dokáže udělat srandu sám ze sebe a pohrát si se všemi typickými hororovými klišé. ()

Soubi

Pobavil jsem se hodně. O horor (alespoň v klasickém slova smyslu) rozhodně nejde, ale pár napínavých chvilek si v něm dozajista užijete. Pouze mne mrzí, že se tu člověk pohybuje absolutně mimo děj, je pouze divákem, není vtažen dovnitř (což mám u hororů rád). Za vtip, nápad a originalitu 4* ()

Pharlap

Zmatek nad zmatek.. nemám nic proti filmovým adaptacím komiksových předloh, ale tohle podle mne bylo mimo.. bez souvislostí.. bez návaznosti, kterou člověk musel až usilovným sledováním pochopit.. a že bych tento film hodnotil jako horror..?? To snad ani neee... spíše parodie, kterou člověk zhlédne.. a již nikdy vyhledávat nebude. ()

walecz

Parádní leporelo o otcovské lásce, předmanželském (zoo) sexu, manželském nesexu a hlavně o tom, že řidič tvrdej chleba má (zvlášť když vozí retardy) ()

JackO.

O napětí není nouze, i když jsem nepochopil kde to má hlavu ani patu, místy vtipně, jindy zase pěkně trapné, tak se sám divím, že dávám alespoň dvě hvězdičky. :-D ()

mark9th

Velmi pekne vizuálne spravené. Taká úsmevná lahôdka na večer bez zbytočných 'megazápletok'. Od tochto dostane fanúšik hororu to čo očakáva. ()

habertek

Taková dobrá blbůstka! Já se vcelku bavil...ředitel školy co nenávidí děti a stejně tak ujetej je i jeho malej synek. Vlkodlačí Sněhurka, Popelka, Červená Karkulka (Anna Paquin je tady fakt kočka!) a Pastýřka....Duchové zlých dětí z vybouraného autobusu a brejlatá šprtka, který z nich jeblo a nakonec protivnej dědek se psíkem pro kterýho si přišel ,,halloweenskej" démon. Příběhy jsou krásně propletený! 68% ()

GoustDog

Objektivně vzato to asi není zlé, ale určeno spíše pro příležitostné filmové diváky (ti ať si přidají jednu hvězdu). Jinak se jedná o spletenec několika nesouvisejících příběhů z jednoho halloweenského večera, který, ačkoliv je dobře a relativně nápaditě natočený, sotva udrží vaši pozornost. ()

Samelio

Scénář není nic extra, na horor málo strašidelné, na komedii málo zábavné. Ale!! Ačkoliv hororů je poměrně dost, čistě halloweenských filmů člověk moc nenajde. Halloweenská noc umí navodit správnou atmosféru tohoto svátku. Kdybych měl proto doporučit filmy na Halloween, tento by byl mezi nimi. Ne kvůli nadprůměrnému filmovému zážitku, ale kvůli slabé konkurenci. 7/10 ()

Mamlas odpad!

Nesourodá slátanina. Mohlo to připomínat nějakou pohádku pro děti od bratří Grimmů, ale především to byla fatálně blbá nudná stupidní chaotická sračka. ()

"Jedenáctka" se utká s Godzillou

"Jedenáctka" se utká s Godzillou