Producent BRYAN SINGER (režisér X-Menů a Superman se vrací) a scenárista a režisér MICHAEL DOUGHERTY (spoluautor X2 a Superman se vrací) přicházejí se strašidelnou, temně komickou oslavou nejděsivější noci roku. Halloweenská noc dovádí princip Creepshow a Povídek z krypty do zcela nových, temných hlubin a servíruje nám čtyři vzájemně propletené příběhy, které se odehrávají o halloweenské noci: ředitel střední školy (DYLAN BARKER) melouchaří jako nemilosrdný sériový vrah; touha panenské dívky po tom pravém muži se strašlivě zvrtne; skupina teenagerů provede drsný kanadský žert s katastrofálními následky a mrzoutský starý muž (BRIAN COX) se utká se zlomyslným halloweenským démonem. (oficiální text distributora)

Sidder

Natočit dobrou vyvražďovačku, kde by všechno dávalo smysl a nic nebylo samoúčelné musí být velice těžké. A proto by se to mělo adekvátně ocenit. Stejně adekvátně, jako jsou trestáni hříšníci v tomhle hororovém skvostu. Skvělá atmosféra bez zbytečných nechutností, dobře vypadající a dobře hrající herci, ale hlavně do posledního detailu vypilovaný scénář. Nic jsem od filmu nazačátku neočekával, i když vlastně člověk vždycky něco očekává. Tak jsem se těšil na další průměrný a rádobyhluboký teenslasher se zajímavým námětem. A co jsem dostal? Tu (zatím) nejpropracovanější a nejzábavnější hororovou podívanou svého života. Každá vražda tu má důvod. Některé postavy, přestože pro to nemají moc prostoru, se vyvýjejí a s tím souvisí i práce se symboly, která mně na tom všem fascinovala možná nejvíc. No a teď jsem jenom zvědavý, na jakou příčku mé top 10 tenhle skvost zamíří. A čeští distributoři by si zasloužili pověsit za uši do průvanu! Co jim sakra zabránilo v tom použít český ekvivalent pro klasickou americkou koledovací hlášku, který je ve filmu nesčetněkrát slyšet a konec konců i vidět (trick'r treat - koleda koleda pozn. red.)? Možná jen diletantství, za to se snad životem neplatí... ()

Tak.normal

Jak tak koukám, tenhle film by se dal přirovnat k olivám - podle mého je buď milujete, anebo nesnášíte. A přesně tak se mi zdají komentáře k filmu. Já se musím přidat k těm druhým, protože jsem si každých deset minut říkala: Opravdu to myslí vážně...???!!! Jedna hvězdička za Annu Paquin, do podobných projektů už by se ale pouštět nemusela... ()

teseth

Já vám nevím, ale mě se to fakt líbilo a trošku mi to připomělo staré dobré horory, které jsem viděl ještě na VHS. Vše tak nějak do sebe dobře zapadlo a fungovalo, že jsem prostě tu 5 musel dát. Jednotlivé scénky jsou perfektně propletené a naplněné hallowenskou tématikou a náladou, že jsem si chvilku přál aby jsme tenhle svátek měly i u nás v CZ. Sice tam byly chyby a neduhy ale tohle mě prostě fakt nadchlo. ()

zynek odpad!

Co to bylo za prasárnu? Nic do sebe nezapadalo bez děje a ještě tam běhali uříznuté ruce po zemi a panáček jak z filmu Kuky se vrací. Humus. ()

P@\/EL

Vydařený horor, který se mi líbil hlavně díky formě, jakou je natočený. Objevují se zde nadpřirozené bytosti, místy téměř komediální humor, tvůrci si zkrátka s ničím nelámou hlavu. Nelze taky opomenout mrazivou atmosféru a originální postavy. Děj je složen z několika hrůzostrašných příběhů, jež se navzájem ovlivňují a tvoří dohromady ač slátaný, tak velice zajímavý a bezprostřední děj. A nebýt toho nepřesvědčivého konce, tak půjdu s hodnocením ještě výše. ()

Filatov

Nebylo se čeho bát to vůbec ne. Vlastně díky oné provázanosti jednotlivých příběhů musím dát 4 hvězdičky. Kdyby to na konci do sebe všechno tak pěkně nezapadlo, tak by to byl jasnej průměr. Takhle díky provázanosti prožijeme opravdu halloweenskou noc a na konci zjistíme, co se přesně jak chronologicky za sebou stalo. To bylo hodně originální a za to si film rozhodně vyšší hodnocení zaslouží. Určitě je to pokus o něco nového. ()

Jekyl

Ale jo. Je to sice praštěný, ale zase originální a i řemeslně zvládnutý. Navíc čtverka holčičích představitelek vypadá velmi k světu, tedy až do doby -SPOILER- než se přemění na vlkodlaky :D Malej dýňák má taky styl a odpustím mu tak i to, že v každém záběru má jinou výšku. :-D Musím říct, že jsem od tohohle příliš nečekal, ale nakonec jsem byl příjemně překvapen. 60% zde na čsfd zcela zasloužených. ()

Chicharron

Film jede jako chodník namazaný dýňovým lektvarem a nemá prakticky jediné hluché místo. Lepší zábava než kterýkoli díl nejmenované halloweenské série, se kterou naštěstí, kromě dýní, nemá nic společného. ()

draxxi

No dobra, dobra,... Tak nakonec to tak uplna trotlovina nebyla. Tempo svizne, stopaz sympaticky kratsi, a ve druhe pulce uz i pribehy nabiraji grady a dokonce i celkem napeti... 7/8/2023 62% ()

Pattrick

Velmi dobrá atmosféra, zajímavé a dobře zpracované příběhy, celkově je to pouze taková chuťovka pro pobavení, než nějaké veledílo.. Rozhodně musím říct, že párkrát jsem byl napnutý, co se stane, což mne mile překvapilo a díky tomu se to postavilo ze tří hvězdiček na čtyři, ale od plného hodnocení, no čekal jsem něco trošku jiného, jiné podání, ale naštěstí to nenudilo a Anna Paquin (jéé, to bylo pokoukáníčko) ()

bibik

Je to vskutku originálne.V dnešnej dobe plnej hororových remake-ov je natočit niečo takéto,naozaj dobrý napad.Páčily sa mi jednotlivé postavy(zvlášť tekvicový chlapček),dej sa pekne prelína a krátka minutáž filmu len pomohla.Halloween je predsa len raz do roka a myslim že tento film sa k nemu dokonale hodí. ()

ohneta

solidní, zábavný, strašidelný horůrek, u kterého jsem se nenudil. Každopádně dost dobrý počin, který tu už dlouho chyběl. Já se bavil a jen více takovýhle filmečků. ()

sweetJane!

vizuálny zážitok No.1, hlavne vďaka kulisám. pospájané príbehy nemuseli všetkým vyhovovať, ale pre mňa to bolo to pravé orechové. horory som videla už aj lepšie, čo sa príbehu týka,ale napriek tomu vidím film ako nadpriemerný. neskutočne dobre sa naň pozeralo a celkovo mi pripomínal príjemnú sviatočnú atmosféru halloweenu.a spoiler: čo sa to deje, že v amerických filmoch už nechávajú umierať aj deti? a v takom hojnom množstve... ()

BigLoser

Většina na sebe nenavazujících příběhu stojí za prd, ovšem, souboj nerudného důchodce stojí opravdu za to. Kam se hrabe jakykoliv souboj ve Spidermanovi... Dále mě zaujal snad jen profesor(Dylan Baker) a jeho synek, kteří crčí černočerným humorem do všech stran. Ovšem ostatní povídky jsou vážně slabé. Jinak určitě bych se nebál svěřit do rukou režiséra něco komplxnějšího. Suma 2 1/2*. ()

HJ-FILIP

Docela dobrá sranda. Hlavně ten dědek byl dobrej; "Smrdí to jak chcíplá kurva" xD nebo jak tam na tu pekelnou stvůru mluví slovy "to si ze mě děláš prdel"... Fakt dobrej film. Pobaví! Za zmínku ale stojí taky dodržování tradic. Doporučuju skouknout. ()

beerlover

Takový set pohádek pro dospělejší, horor ani omylem. Jenže já miluju temnotu, strašidláky, svítící dýně a vůbec všechno tady kolem a film se mi proto moc líbil. Uvítal bych i delší stopáž, pro mě je 79 min. trochu málo. ()

"Jedenáctka" se utká s Godzillou

"Jedenáctka" se utká s Godzillou