Producent BRYAN SINGER (režisér X-Menů a Superman se vrací) a scenárista a režisér MICHAEL DOUGHERTY (spoluautor X2 a Superman se vrací) přicházejí se strašidelnou, temně komickou oslavou nejděsivější noci roku. Halloweenská noc dovádí princip Creepshow a Povídek z krypty do zcela nových, temných hlubin a servíruje nám čtyři vzájemně propletené příběhy, které se odehrávají o halloweenské noci: ředitel střední školy (DYLAN BARKER) melouchaří jako nemilosrdný sériový vrah; touha panenské dívky po tom pravém muži se strašlivě zvrtne; skupina teenagerů provede drsný kanadský žert s katastrofálními následky a mrzoutský starý muž (BRIAN COX) se utká se zlomyslným halloweenským démonem. (oficiální text distributora)

becki_tu

Pocta Halloweenu, která tak úplně nevyšla a po Raimiho Stáhni mě do pekla další hororové zklamání. Skloubit komedii a horor do jednoho filmu chce odvahu. Bohužel z toho vyšel tak trochu paskvil, který pořádně není ani jedno a nudí takovým způsobem, že si během toho stihnete uvařit kafe, vyřídit emaily a sníst večeři. ()

ancientone

Naozaj hustý karnevalový koktejl, plný ostrých, činorodých a divotvorných úlomkov z Raimiho, Burtona, Carpentera, Zombieho, Joa Danteho a koniec-koncov aj trochy Tarantina. Vyslovené hranie sa so schopnosťou trepať, miešať a v lahodných dávkach nalievať (prelievať). ()

Morholt

Úsměvný hororový propletenec s vlkodlaky, vraždícím halloweenským psychopatem, krvelačným skřetem či strašidelnou historkou. Potěší role Briana Coxe a Anny Paquin. Oddychovka. 70% ()

Sprite

Nechápu jak se někomu může líbit kombinace Komedie/Horor. To je jako Černá/Bílá. Jedna hvězda za promyšlený příběh a dobrou pointu, ale to podání... hrůza! ()

PROROK14

Ach jááj. Bol v tom veľký potenciál ale skončilo to skoro v sračkách. V istých ohľadoch pekné. Hlavne tá Halloweenska atmosféra. Ale na druhej strane je tu toľko bludov, že viac ako 3* dať nemôžem. Vôbec nechápem význam príbehu tých sexi dievčat v lese a príbeh otec-syn nám ukázal zápletku ale nič viac. Jediné čo bolo dotiahnuté do konca bol vodič autobusu a to nestačí. ()

BoPo

Halloweenská pohádka pre otrlé deti. V bonusoch na DVD tohto filmu je možnosť vidieť ukážky komiksu na základe ktorého film vznikol. A musím priznať, že tieto ukážky ma zaujali natoľko, že sa pokúsim komiks zohnať. No a čo sa týka filmu. Príjemná dĺžka v spojení s absenciou hluchých miest z toho robia dobre strávený čas pred TV. ()

bouncer

Horor plný překvapení. Strašidelný, napínavý i komický. Originální i plný halloweenských klišé. Takový je Trick 'r Treat v mých očích a já musím říct, že jsem se skvěle bavil. Michael Dougherty má dost nakoukáno a dokáže to zkombinovat se spoustou svých nápadů k vytvoření zajímavého díla. Dobrá příprava na Halloween v Americe... ()

Hwaelos

Jsem předem skeptický k filmům, které sami na sebe upozorňují, coby na nový kult. Na druhou stranu trailer k Trick 'r Treat vypadal tak dobře, že nešlo se nekouknout. Snímek má narativní strukturu volně propojených povídek, z níž každá zpracovává trochu jiné téma (vlkodlaci, duchové dávno zabitých, apod.). Je potřeba říct, že příběhy samy o sobě nejsou moc originální. Tak trochu chybí nějaká nosná legenda. Třeba historku o mstiteli z jezera známe už z Pátku třináctého, že? Ale bylo by mylné se domnívat, že za to může nedostatek invence. Dougherty nás chce děsit strašidly, jejichž děsivost jsme vyplácali v milionu druhořadých hororů, zjemnili je do pohádek a rozdrobili parodiemi. A docela se mu to daří. Ačkoli spíše než čirou hrůzu budete cítit napětí. A hlavně Halloweenská noc je prokletě zábavným filmem s dobrým tahem k překvapivé pointě. A to není málo. BUHAHA :) ()

Terva

Nedivím se, že Steven je zabiják, má okolo sebe lidi, kteří si o zabití přímo koledují...earlier...Scéna v lese z názvem "Ty máš ale velké oči" za doprovodu písně Sweet Dreams od Marilyna Mansona je moc a moc povedená...earlier...Dobrá hláška : Mám v kapse zbrojní pas a doma na krbu pušku....co to tam děláte Wilkinsi, zakopáváte mrtvoly?...earlier...Ten malej klučina vypadal po odmaskování jako Jackson....earlier...A buďte opatrní, jsou jistá pravidla a můžete i někoho naštvat...later..... Čtyři strašidelné povídky z komiksu Trick and Triet z časovou smyčkou, která se pomalu ale jistě během filmu začíná spojovat v jeden příběh. Povedené a pěkné a dobré....koleda, koleda... ()

Lyli

Nic moc děsivého. Upřímně, lehký náznak strachu jsem měla jen u posledního příběhu. Vzhledem k tomu, že jsem skutečně srábek, tak se dá snadno usoudit, že tohle je spíš temnější oddechovka. Nic, co by vám ušpinilo spoďáry. Ale dívat se na to určité dá. ()

Nick Tow

Halloweenský cukrík pre fanúšikov Harryho Pottera, ako odškodné za to, že všetko (aj ich obľúbená séria) má svoj koniec. ()

liquido26

U nás nemá Halloween žádnou tradici. Neříkám, že mě to mrzí, ale rád bych někdy atmosféru tohohle svátku zažil na vlastní kůži. Do tý doby se můžu spokojit jen s tím, že se mi toho dostane prostřednictvím filmů jako je Halloweenská noc. Dokonalá atmosféra je totiž to, co tenhle film táhne. Pumkin, pumkin everywhere. Kromě atmošky mě hlavně bavilo to, jak jednotlivý příběhy byly navzájem propojený. Jednotlivý příběhy už tak samy o sobě skvělý nebyly. Většinou byl skvěle rozehranej příběh trochu zabitej přehnanou pointou (viz. Červená karkulka). Někdy se mi to zase zdálo zbytečně zkratkovitý nebo useknutý. Např. na trampoty zvráceného pana WIlkinse bych se vydržel dívat mnohem dýl. ()

corpsy

Skvostné panoptikum hrôzy, akýsi CREEPSHOW nového tisícročia, ideálny film na Predvečer sviatku všetkých svätých, dokonalosť pre žánrových fanúšikov. ()

Pishin

Musim rict ze me Trick 'r Treat me prijmemne prekvapil. Necekal jsem nic a dostal jsem ctyri hororove prolinajici se povidky s halloweenskou tematikou. Kazda ze ctyr povidek ukazuje co se stane kdyz porusite jedno ze ctyr zakladnich pravidel Halloweenskeho svatku. Musim pochvalit opravdu libivy vizual a skvelou atmosferu, ktera je dokreslena poutavou hudbou. Vubec nechapu ze to slo rovnou na DVD, urcite je to skoda a napada me hned nekolik kandidatu ktere bych stahnul z kin a zamenil za tento pocin. Kazdopadne verim ze film si sve priznivce najde ,protoze se mu neda odeprit hravost a zase trsoku jiny mozna oldschoolovy pristup k divakovi. Rozzarenych zabavnych 70% ()

sidzej

Jedna rada hned na uvod- vypnut mozog a uzivat si vcelku slusnu atmosferu a kameru. Horor pozostavajuci z viacerych poviedok ktore sa v zavere prelinaju. Najviac sa mi pacila historka o narusenych deckach ktore zahynuli v autobuse pod utesom. Fajn jednohubka ako stvorena na sychrave oktobrove vecery. ()

Astaroth12

Haloweenska noc je jedna z dvoch filmov, ktoré si pozerám na hallowennsku noc, preto, že ma uzasnu halloweensku atmosféru. Každý z príbehom ma niečim zaujal, asi najviac ten príbeh s autobusom, mal solídnu ponurú atmosféru. Je tu i veľa irónie, ktorá bola super vyvážená. Herci boli sympatický a všetko vo filme dávalo zmysel. Hororu tu nebolo až tak moc, ale zato bavenica je to riadna. Na tento film si vždy spomeniem na Halloween, lepši s takouto atmosférou nepoznám. Vela masiek, vela všelijakých monstier a to cele zabalene do vtipného obalu. Logika sa tu tazko hlada, ale to vobec nevadí. ()

spaceboyCZ

Po zanrove strance si tento film bral to nejlepsi z nejlepsiho a kdo tradicni horrory rad, ten by se tetelil blahem, stejne jako ja...a proc to by se? Protoze to by nesmely byt "mezicasy" vyplnene nudou a hudba, jez ma dokreslovat atmosferu, by mela byt razna, vhodne hlasita a ne jen "jakoze-tam-v-pozadi-neco-hraje", coz byl pripad vetsiny filmu. Musim vyzdvihnout maleho "Dýňáka", jez svym vzhledem zpocatku spise budil litost, ale to byl ucel, protoze pri bitce s nerudnym sousedem v dome za velkeho pritmi pusobil o to desiveji. Skvela scena, kterou je nutno vyzdvihnout, je vypraveni o autobuse plnem retardovanych deti...kostymy, ktere tvurci pro ne zvolili, herecky vykon "Draculy", proste spicovni. Nakonec mne nejvice zklamalo ztvarneni divciho sesterstva, Karkulka byla prilis oskliva od zbytku :D. Uzival jsem si to, ale ten hudebni podkres by si zaslouzil mnohem lepsi pozornost tvurcu.. ()

"Jedenáctka" se utká s Godzillou

"Jedenáctka" se utká s Godzillou