SinisterBlac

Freeman a Nicholson vás neomrzia nikdy,veľmi inšpiratívni príbeh dvoch umierajúcich starcov s ktorých jeden mal všetko ale nemal nič a druhý nemal nič no mal všetko. Mne sa to páčilo ()

lepinla792

Je jiny, nez ostatni filmy s obdobnym motivem. Je primereny, vyvazene vtipny, dojemny, pohodovy, utika plynule a bez kulhani a bez padu. No a taky skvele zahranej, a to i v mensich rolich. ()

Tezuka

Jaká je šance, že si pustíte film Bucket List a později téhož dne vydá Kazma po roční odmlce video, ve kterém plní Bucket List pana Michala, otce od rodiny, jež trpí nevyléčitelnou smrtelnou nemocí ALS (Amyotrofickou laterální sklerózou)? Řekl bych, že asi menší než že na Zemi dopadne asteroid, a přesto. Stejně jako Michal si i Carter a Edward sepíší seznam věcí, které by chtěli v životě ještě uskutečnit a začnou je jednu po druhé plnit. Nestihnou však splnit všechny za svého života, proto jim s jejich dokončením museli pomoci i nejbližší. Vědět kolik Vám zbývá času je nepochybně zdrcující a emotivní záležitost, jež může člověku dopomoci ocenit hodnotu svého času. Je dobré si tohle uvědomit ještě za života a vážit si každé maličkosti, každého úsměvu, každého slunečního paprsku, kapky deště i závanu větru. Nikdy totiž nevíme, kdy přijde ten poslední. Život si s námi zkrátka hraje šachy, a těžko předvídat, koho z nás se zrovna rozhodne vyšachovat ze hry. Jack a Morgan jsou herecké legendy, jež svým rolím odevzdali to nejlepší ze sebe. U Jacka se navíc jedná o takovou filmovou rozlučku, jelikož jde o poslední film, ve kterém ztvárnil hlavní roli. ()

Rastamania

To, co dělá z obyčejnýho a xkrát natočenýho příběhu opravdovou pochoutku, jsou prostě vynikající výkony vynikajících herců.. Jediný, co mi vadilo a vadí, je, že jsem si uvědomil nesplnitelnost mého bucket listu.. ()

Bogrant

Prízračný a výstižný slovenský názov už naznačuje o čo ide. Dvaja postarší páni, ktorým už nezostáva veľa času zažijú kopec srandy počas cesty na prieč svetom a užijú si posledné chvíle života, tak ako sa patrí. A ja som si to užil tiež. Komediálne dojemný zážitok. ()

nikhaj

Film chatajuci za city. Ale aj za rozum , ved nikto a nic nam nebrani stihnut a urobit zo svojim zivotom co chceme...kym sme zivy ()

Marcecek

Smutný príbeh o bytí, o zmierení sa so smrťou, o poslednom dobrodružstve 2 starých umierajúcich pánov. Keby tými pánmi neboli Jack Nicholson a Morgan Freeman, režisérom Rob Reiner, možno o tento film ani nezavadím. Jack hrá presne toho týpka, na ktorého sa najviac hodí, u Morgana to isté, svoje archetypy, ale aj tak to nejde inak ako si ich neobľúbiť, ďalšie z ich nespočetných skvelých hereckých výkonov. V chytrých dialógoch sa striedajú smútok s následným ľahkým inteligentným odľahčujúcim humorom, ktorým chce režisér zdôrazniť, že smrť je súčasťou života. Robí to síce predvídateľným spôsobom, ale aj tak koniec dokáže dojať a nejedna slza bude zatlačená. Za mňa ľahko stráviteľný, možno to vyznie blbo, ale príjemný film s ľahkým filozofickým, aj keď klišoidným presahom, s hviezdnym obsadením, ktorý určite stojí za váš čas, žijete len raz. ()

nitrak

Viděl jsem to úplnou náhodou a nezvykle mě to chytlo. Jack Nicholson posílá všechny doprdele a společně si plní sny z bucket listu. Skoro se v tom i vidim. Joy od my life jsem už naštěstí našel, tak teď už jen toho starýho Mustanga.. ()

bemygirl

Výborný nápad dát tyhle ty dva herce par excellence dohromady. Ty role jim sedly jako prdel na nočník. Nápad už tu samozřejmě byl i ten konec byl předvídatelný. A zrovna jsem ležel v nemocnici,když jsem si to pustil,tak to taky sedlo. Zkrátka dobrý film,byl jsem dojatý. Na konci jsem zamáčkl slzu a jal jsem se věnovat sebereflexy. A to je asi hlavní klad tohohle filmu,že nás snad přiměje se zamyslet jak žijeme a jestli nemarníme čas,který nám byl dán. ()

spawn87

Prijemny film, se zabavnymi i dojemnymi chvilkami, ktery hlavni dvojice dotahla nekam jinam, nez by bez nich nejspis byl. Uzivat si takhle poslednni chvile zivota by se asi libilo kazdemu... No a konec mi dodal na tom, ze film si zaslouzi pri nejmensim 4*. ()

mirakk

Když jsem se na podzim dozvěděl, že do kin půjde film s duem Freeman a Nicholson skoro jsem skákal radostí. Tyhle dva matadory vidět je zážitek a vždycky odcházím s hřejivým pocitem. Navíc k tomu přidalo, že téma filmu bude stáří a smrt, což s vzhledem k hereckým zkušenostem a věku hlavních protagonistů je předpokládaný filmový zážitek. No a nyní po vzhlédnutí výše zmíněného filmu přišlo zklamání. Film mi po celkové stránce přišel plochej. Nic, co by ho řadilo do vyšší kategorie nezapomenutelných zážitků. Mimo tedy herecké výkony, což vzhledem k zkušenostem obou by bylo velmi zlé. Vše je přímočaře naplánováno a situace předvídatelné. Akce z Bucket listu nasekané jak na běžícím pásu, trošku to připomínalo velmi drahej reklamní spot od nějaké cestovky na zážitky. Přes toto všechno si myslím, že námět Doba a její využití, která nám zbývá do konce života, je rozhodně silný téma nad kterým se zamyslím každý. Jen záleží čistě na nás, jak ji budeme chtít zhodnotit. Věřím tomu, že zhodnotit se dá i mnohem lépe na plátně. Jen vzhledem k tomu, že zde hráli takové veličiny jako jsou Freeman a Nicholson dávám 3. ()

fojťan

Film, který z traileru vypadá zajímavěji, než posléze v kině. Čekal jsem trochu hlubší příběh, zkrátka něco extra, čím by se mohl film vyzvednout nad průměr komedií s dojemným koncem. Takto filmu zbývají jen kvalitní herecké výkony a několik opravdu vtipných situací. Co k tomu dodat, průměrný film s relativně neotřelým scénářem a předem jasným zakončením, ke kterému to prostě muselo dospět, ať už tak nebo tak. Na dvě to není, takže průměrné tři hvězdičky to jistí. ()

Boban_23

Freeman není nadarmo jedním z mých nejoblíbenějších herců. Spousta suchých forků o smrti a celkově příjemná podívaná. ()

DanieLadra

Velmi příjemný film založený výhradně na hereckých výkonech Jacka Nicholsona a Morgana Freeman. Zkušení borci nezklamali a přinesli nám originální film určený spíše starší generaci, který pobaví a nezklame. ()

Tionois

Příjemná veselá podívaná o přátelství a smrti. Nebýt až příliš umělého prostředku, který mě vyloženě praštil mezi oči, mohl to být o dost lepší film. ()