Řekni, kdo tě zabil

• USA Pushing Daisies (více)
USA, (2007–2008), 16 h 2 min (Minutáž: 41–55 min)

Tvůrci:

Bryan Fuller

Hudba:

Jim Dooley

Lee Pace, Anna Friel, Chi McBride, Ellen Greene, Swoosie Kurtz, Kristin Chenoweth, Jim Dale, Mike White, Julia Campbell, Paul Reubens, Audrey Wasilewski (více)

Série(2) / Epizody(22)

Když je Ned malý kluk, zjistí, že má schopnost přivádět mrtvé zpět k životu pouhým dotykem. Ovšem na pouhou minutu, protože po uplynutí oněch šedesáti sekund musí jiný živý zemřít a zaujmout tak místo oživeného. Naštěstí může Ned život i vzít a to druhým dotekem. Dá se dohromady se soukromým detektivem, oživuje oběti zločinů a ptá se jich, kdo je zabil. Pak si rozdělí odměnu za zatčení. Ano, šlo to krásně, než se jednou z mrtvých stala Nedova dávná láska, dívka jménem Chuck, a Ned se rozhodl, že ji nemůže nechat zemřít. To ovšem znamená, že se jí nikdy nesmí dotknout... (Kessler)

Kroupa

17.9.2010 Tak toto je opět něco jiného než ostatní seriály. Kýč na první pohled tak extrémní, až oči bolí. Ale pak si zvyknou... Za zmínku stojí vybraný a bohatý anglický jazyk, dávkovaný rychlostí srovnatelnou snad jen s Gilmorovými děvčaty. ()

tomashrabek

Vezmite Améliu z Montmartru, okoreňte Timom Burtonom, pridajte hláškujúceho černocha, bizarnosti v štýle "auto na púpavy" a veľa, veľa, veľa romantiky! Na tento seriál som čakal a ani som o tom nevedel. Všetko od očí Anny Friel až po nádherne gýčové zábery z prírody je ú-ž-a-s-n-é. Nemôžem sa dočkať ďalších epizód :) ()

lady01

Viděla jsem zatím jen jeden díl, ale moc mě to neuchvátilo. Možná tomu ještě šanci dám a třeba se hodnocení změní, ale zatím to zůstane takhle... Prostě průměr. ()

Juliane

Zhlédla jsem pilotní díl a víc už jich vidět nechci. Ne že by byl námět seriálu úplně špatný, ale zpracování mi leze na nervy. ()

Jeremiah

Poměrně vysoké hodnocení tohoto seriálu mě nalákalo na jeho sledování. Musím však říci, že jsem dosti zklamán. Myšlenka je originální, herci nejsou nejhorší, ale provedení je dle mého názoru hodně odfláknuté. Navíc tam téměř chybí rozumný děj. Ono totiž postavit celý seriál pouze na faktu, že se zamilovaný pár nesmí navzájem dotknout je hodně slaboučké. Do toho ještě trapný doplňující komentář a nazvání hl. hrdiny - Koláčník, to už na mě bylo příliš. Víc než 3 z toho nevymáčknu ()

Saur.us

Takový roztomilý, zábavný, chtěl bych snad říct stylizací snad i Burtonovský seriál. Prvoplánově holčičí záležitost, která zaujala i širší spektrum publika. ()

Venous666

Tak tento seriál mě vůbec neoslovil. Snažil jsem se pár dílů vydržet, ale prostě ne. Už jakým stylem je to natočené se mi vůbec nelíbí. Nechci vůbec nikomu hanit tento seriál, ale pro mě to skončilo někde u 5. dílu. ()

Narciska

Styl Amélie sice není můj srdcový, taky vyšetřování vražd není můj oblíbený námět, ale zde se jedná o kouzelný, originální, skoro až geniálně vtipný seriál, jež má pokaždé pro vás jemný a láskyplný dotek. ()

Darren98

Menší výrazně stylový seriálový příběh se mi vetřel do srdce díky roztomile jednoduchým scenériím, komediálnímu nádechu a především v něm ponořené rychlomluvě Gilmorových děvčat u líbivých postav i sympatického vypravěče. Navzdory velmi oblíbitelné ústřední ikonické dovednosti hledání vraha neubývají nápadité díly, aby neskončilo pátrání příliš rychle v jedné z nejzajímavějších kriminálek. ()

Deleatur

Mínusy: Nic mě nenapadá. I když se zvolený žánr nezdál vhodný pro v podstatě kriminální seriál… Plusy: …tvůrci to měli pevně v rukou a stačilo jim připomínat, že i v jejich vysněném světě žijí i zlí lidé. Výjimečná chemie mezi celou ústřední čtyřkou a ještě jim zdatně sekundovala dvojice excentrických tetiček. Navíc Pace a Frielová propůjčili svým postavám nevídanou kombinaci optimistické melancholie a romanci mezi nimi úžasnou čistotu první lásky. Hodnocení po 1. sérii: 89%. ()

Axident

Zatím jsem viděl pět dílů a jsem víceméně nad míru spokojen! Není to dokonalé, občas to má hluchá místa, ale celá ta koncepce, nápad, vizuální zpracování (!!), humor, jo, brát!!!! ()

Skiwalker

Veľmi zábavný seriál s krásne farebným vizuálom. Rovnako dobre ako komediálna funguje aj dramatická,fantasy a romantická zložka. Anna Friel je rozkošná, Chi McBride nemá chybu, Lee Pace to tiež nekazí, proste casting je na jednotku. ()

NGP

Zajímavý styl vyprávění, růžová humorná pohádka ale skrývá v sobě něco morbidního. Smrt? Proč ne? ()

char_t

Tenhle styl mě nějak nechytil. Lehce retro styl, humor klidný a nezávadný, celé postavené na prapodivné schopnosti hlavního hrdiny... Málem jsem usnul, víc než nějakých pět dílů jsem nevydržel. ()

IvcaG

Zajímavé překvapení v podobě hezky a netradičně barevného prostředí spojení s příjemnými postavami. A nenuceným a přesto vtipním humorem. Příběhem co upoutá a po pár dílech se vám dostane pod kůži... 85 % ()

animario

Originální fantasy seriál s chutí nadýchaného moučníku,laskavým,jemně černým humorem,pestrobarevnou pohádkovou atmosférou,značnou dávkou nadsázky, koláčníkem a (tradičně) roztomilou Aničkou Friel. ()

Pátek třináctého dostane seriálový prequel

Pátek třináctého dostane seriálový prequel

01.11.2022

Konkurence pro Dextera? Hannibal Lecter!

Konkurence pro Dextera? Hannibal Lecter!

14.09.2011

Slavný filmový kanibal se přesouvá do televize. Francouzské studio Gaumont založilo novou divizi, která bude produkovat televizní seriály. A hned uzavřelo smlouvu s Marthou de Laurentiis. Známý… (více)