Reklama

Reklama

Souboj Titánů

Trailer 2

Obsahy(1)

Zeus stvořil lidstvo a od té doby jsou bohové silní a nesmrtelní díky jejich modlitbám. Ale teď se lidé začali krutovládě bránit. Chrámy hoří a sochy padají. Hádes, jediný bůh, který se živí lidským strachem a bolestí, nenávidí svého bratra za to, že ho poslal vládnout do podsvětí. Přichystá svoji pomstu a přesvědčí Dia, aby mu dal volnou ruku v nápravě lidí. Ve městě, které si Hádes vybral ke zkáze, žije Perseus, prahnoucí po pomstě, protože jeho rodina nedávno zahynula boží rukou. Až tady Perseus zjistí, že jeho skutečný otec je Zeus. Snaží se ho ignorovat, město chce zachránit jako člověk, ne jako bůh a všechny dary do poslední chvíle odmítá. Vydá se přes řeku Styx za Medúzou a postaví se i Krakenovi. Ale obejde se bez otce i ve chvíli, kdy proti němu stojí samotný Hádes? (TV Nova)

(více)

Diskuze

DaliX

DaliX (hodnocení, recenze)

Tak po technickej stránke sú Clash of the Titans oproti Transformers ďaleko horšie ale čo sa týka efekto, tak sa mi páčili, zrejme aj preto, lebo svojou nedokonalosťou odkazujú na starý film. Ale treba uznať, aj keby sa mi páčili nie sú vymakané ako u Transformers alebo Iron Mana, to je vidno...

gemball

gemball (hodnocení, recenze)

Já film hodnotím popřípadě kritizuje s technické a né s líbivé stránky filmu a to nedokáže tady někdo pochopit a už se opravdu nemíním dohadovat jak malej spratek na pískovišti o bábovičky.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Jestli je průměrnej? Heh, mě to tak prostě nepřjde - přijde mi to dobré, rozhodně né průměrné... Proč? Vidím to holt jinak než ty... Není nic jednoduššího na vysvětlení - na tohle se nedaj vztahovat nějaké poučky, nebo něco takového... Prostě se mi to líbí a to co ty vidíš jako mínus já jako mínus rozhodně nevidím... Nic víc, nic míň.

gemball

gemball (hodnocení, recenze)

Mě se vždycky líbí jak ten film neúprosně a pořád dokola obhajuješ. Já se bavím o technické stránce a v tom je film prostě podprůměrnej nebo průmernej a důvody jsem psal o příspěvek zpátky a už to nehodlám rozebírat.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Sem to tady už kolikrát vysvětloval a teď na další vysvětlování stejně nemám čas - za chvíli valím do práce... Tak se mi připomeň zejtra a dříve a já Ti to milerád zase objasním, ale uvítal bych, kdyby ses prohrábnul v tejhle diskuzi trochu naz5 a někde to určo najdeš... Ale obecně vzato - každej to vnímáme jinak, zrovna jako že každej chlap vnímá ženy jinak a ta, která se tomuhle líbí se zase nelíbí tamtomu a vysvětlit si to nevysvětlej, protože je to prostě daný tím vnímáním... Asi takhle, zcela obecně...

gemball

gemball (hodnocení, recenze)

Mě by zajímalo co se ti na tom tak Jakkobe líbí. Děj žádnej, podoba originálu taky žádná efekty celkem mizerný takže nevidím důvod se tohohle snímku zastávat.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To by to musel být mnohem horší snímek, aby si vysloužil tenhle titul... Obecně vzato si ho možná vyslouží... "Možná"! Ale hafa lidí to rozhodně tak nebude...

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

2gemball: Zvláštní, že z tvého příspěvku je jasně pochopitelné, že od sračkoidních Dune Productions, hlavně proto, že nzev téhle zavrženíhodné firmy jsi uvedl. To jenom hlupák by to mohl pochopit jinak. Ale překvapuje mě, že se Liam nechal ukecat na druhý díl.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Heh, já jeden znám - Sedm statečných Ti nic neřiká? Jeden z nej westernů vůbec je v podstatě jeden velkej remake ;-)

gemball

gemball (hodnocení, recenze)

Zatím žádný americký remake nedopadl dobře ani ten texaskej masakr kterej mě přišel dost slabej i když ze všeho co někdo z Dune udělal je ten masakr nejlepší tak je to pořád bída a každýmu to musí být jasný.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Tobě, ale to ještě neznamená že by dávno něco dobrého nenatočili...

gemball

gemball (hodnocení, recenze)

To by mě museli dříve narůst koule na bradě než aby někdo z Dune natočil něco dobrého.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Coby ne? A proč by ne? Pokud s tím má někdo problém, není nic jednoduššího než se na to prostě nedívat, nesledovat novinky atd. a dušičky budou mít přeci klid, ne? ;-) Je tu na druhou stranu kupa dalších, co v to zdaleka nemají takové tyhle věštecké prognósy a minimálně si počkají aspoň na ten trailer, nejlépe na film samotnej a možná potom vynesou ortel! Jakoby už tolik režisérů nedokázalo příjemně překvapit...

C.Core

C.Core (hodnocení, recenze)

Bože Odysseus? Ve stylu Ramba 4, 300 a 96 hodin? No to už fakt jděte do.... Oproti tomu zní remake Souboje titánů jako film s minimálně 5ti nominacema na oscara

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

no, zatím má jen tři horory, dva v průměru, jeden hodně vysoko.. Víc budem vědět po Battle: Los Angeles. Souboj titánů totiž není horor

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Tak či tak se už šušká o dvojce, takže ať už to bylo díky jménu či neim čemu, film vydělal natolik, aby se studio nebálo jít do dvojky a z lidí zasejc nějaký ty prachy vytáhnout...

DaliX

DaliX (hodnocení, recenze)

Tak celkové hodnotenie tiež nie je až také vysoké ako sa očakávalo takže ako popcorn dobré, ako remake slabota. Ale beriem, zábava to bola dobrá.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To gemball: Jasně, ale každej máme jiný měřítko kvality... Beru že tobě a jinejm to přišlo takový, mě a jinejm to zase přišlo makový...

Angel.ina

Angel.ina (hodnocení, recenze)

Možná filmařině nerozumím, ale tohle u mě byl naprostý propadák! Krom bohů, Persea a pár nestvůr z toho příběhu, který zbožňuji, nezůstalo vůbec nic! A i kdybych ho neviděla tolikrát dříve, herecké výkony by mě nejspíš také neohromily. Mimo to si myslím, že v dnešní době, co se týče efektů, už jsme pokročili o dost dál, než co jsem před chvilkou s námahou shlédla..

gemball

gemball (hodnocení, recenze)

Já netvrdím jak je bůh ví špatnej tenhle Clash of the Titans ale pro mě je to hodně slabej letošní letní blockbuster a i takzvanej remake. Leterrier tak jako spousta jinejch režisérů musel spadnout do jámy plné sraček po tak dobrém filmu jako např: Utržený ze řetězu.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To je klidně možný - pro Tebe, pro někoho jiného... Ano, je to docela možný, ale tady Clash je pro mě sice horší než první TFka, ale to jen o něco málo - o žádném propastném rozdílu tu sám za sebe rozhodně mluvit nemohu...

gemball

gemball (hodnocení, recenze)

Tenhle takzvanej remake dopadl prostě špatně. A jako letošní blockbuster rozhodně taky věřím ikdyž na vypnutí mozku s popcornem v kině to není špatný ale opravdovej blockbuster kterej strčil do kapsy všechny a dalších hodně určitě strčí byl a je Transformers z 2007.

Související novinky

Hladová Odyssea

Hladová Odyssea

10.04.2015

Když se v roce 2004 objevila Troja a vydělala skoro půl miliardy dolarů, málokdo pochyboval o tom, že se dočkáme pokračování. Odysseus s tváří Seana Beana (Pán prstenů: Společenstvo prstenu) by… (více)

Legendary a Warner: Velký hollywoodský rozvod

Legendary a Warner: Velký hollywoodský rozvod

19.08.2013

Produkční společnost Legendary Pictures založil v roce 2000 „vlk z Wall Street" Thomas Tull poté, co shromáždil 500 milionů dolarů z kapes soukromých investorů. Legendary podepsalo smlouvu se studiem… (více)

Tvůrci Skyfall a... liga výjimečných upírobijců?

Tvůrci Skyfall a... liga výjimečných upírobijců?

08.11.2012

Poslední bondovka ještě ani nedorazila do amerických kin a už má na kontě 300 milionů dolarů – především v Británii jde o jeden z nejúspěšnějších filmů historie. Scenárista John Logan a režisér Sam… (více)

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj

13.08.2012

Skromný český televizní píseček se dočká zanedlouho dalšího boje o sledovanost, především na poli komerčních seriálů. Dvě nejsilnější komerční televize vsadily na školní prostředí (TV Nova seriálem… (více)

Reklama

Reklama