Tragédie a naprostej trapas, nejdřív jsem to ani nechtěl porovnávat s původním zpracováním od Desmonda Davise, který mám fakt hodně rád, ale na mysl to prostě během koukání přijde a tohle totálně propadlo, tvůrcům bych nejradši usekal ruce a pro jistotu i nohy, aby už nic nemohli zprasit, jelikož se jim nepovedlo takřka nic, příběhem počínaje a castingem konče. Je celkem evidentní, že Leterrier nechtěl přesně okopčit původní schéma, takže to celý proházel, aby to vypadalo jinak, připomínalo mi to situaci, když chce někdo něco obšlehnout do školy z netu (znám samozřejmě jen z doslechu, sám bych se k tak takovým praktikám nikdy nesnížil) a chce aby to vypadalo jinak, ale nechce nic novýho vymýšlet, tak prostě jen přehází věty, odstavce a trochu to přepíše a hotovo a to se stalo tady, takže nakonec postavy do děje lítaj, jak koho zrovna napadne, nemá to řád a je úplně jedno, že je to totální nesmysl, hlavně, že to neni stejný jako původní film, že? No a do toho se pletou tu a tam nic moc triky, špatná atmosféra, která totálně postrádá nádech mytů a působí to moc moderně a americky a završuje to děsnej casting, kde Dia hraje Liam Neeson, kterej je v tý roli fakt děsnej, jak nějakej vandrák, vedle něj pyšně stojí Hádes, kterej je tak zuboženej, že bych mu snad dal pár drobáků a politoval ho bez toho, aniž by mi musel vyhrožovat a z Caliba se mi chtělo brečet, navíc Perseus v podání Sama Worthingtona nemá tady moc charisma a i když se snaží, tak to neutáhne, protože ho sráží blbej scénář. Rádoby super krásnou Andromedu snad ani komentovat nebudu, od pohledu protivná kráva. Na druhou stranu, když se zamyslim, jesli jsem se u toho jen obyčeně bavil, tak nemůžu říct, že ne,ale pár slušných pasáží a dobrej konec to fakt nezachrání. 2,5*(8.7.2010)

Ze všech stran jsem slyšen jenom samé posměšky a neúctu k tomuto filmu, ale uznání a obrovská chvála jsou na pravém místě. Tento snímek je dokonalý v každém směru, přesně jako jeho předchůdci se mu nedá skoro nic vytknout a kdo říká něco jiného, tak ať se podívá znovu a tentokrát ať zkusí otevřít oči !(22.7.2010)

• choze

Pokud se příběh odehrává v reálu v nějaké té malebné přírodě, je to docela v pohodě, stejně jako akce, obsazení a některé jemné inovace. Pak je tu ale Olymp připomínající studio, kde se točí předpověď počasí, legračně zarostlí bohové, mizerné herecké výkony a děsivá počítačovost, nelogičnost a sterilita.(2.10.2010)

• Gimli

Sled scének, které spolu někdy téměř vůbec nesouvisí nebo na sebe vůbec nenavazují. K tomu jsou v Souboji Titánů postavy, které mají pochybnou motivaci ke svým činům. Souboj Titánů je tedy chaotický road movie, v němž se sem tam někdo popere nebo zapíchne monstrum, sem tam se zcela bezdůvodně objeví postava, která zase zmizí, a pak je konec. Ani technicky není Souboj Titánů dobrý film. Měl jsem celou dobu pocit, že se dívám na celovečerní díl Xeny. PS: Co měla znamenat ta Medúza? Myslel jsem, že to mám být obluda!(11.1.2011)

• Isherwood

Ve třinácti bych rozbil prasátko, vybral všechny drobné a sesmolil z nich cifru na 3D projekci, ze které bych odcházel v sedmém nebi. O deset později jsem se odhodlal na studentskou akci za ‚osm pětek‘ a pláču nad výdělkem. Lepší herní adventuru na plátně nenajdete na míle daleko, blbé je, že se jedná o remake kultovní klasiky, která si rozhodně kabátek tohohle střihu nezasloužila. Leterrier si tyká s akcí, kterou slušně podtrhují Djawadiho agresivní basy, bohužel to vrší do naprosto nesmyslného a NEZAJÍMAVÉHO celku, který spoléhá na LOTR vizuál a zběsilé tempo, které věčným kladením logických otázek prostě NUDÍ! Nemít tam drsňáky Mikkelsena s Cunninghamem a krásku Arterton, nebylo by absolutně na co koukat.(27.4.2010)

• - Společnost Warner Brothers si v severním Walesu najmula od 90 procent všech společností z této lokace auta, karavany, bezpečnostní agentury, 22 hotelů a dodavatele jídla. Filmování v této lokaci se zúčastnilo kolem 200 lidí a celé natáčení provázela přísná bezpečnostní pravidla. (Lynette)

• - Natáčení bylo pro herce velice fyzicky náročné, různá zranění (naštěstí jen lehčí) byla na denním pořádku. (Lynette)

• - Bojová scéna mezi Perseeem (Sam Worthington) a Medúzou se natáčela druhý natáčecí den ve filmových studiích Langeross v Londýně. (Lynette)