iCarly

• USA iCarly
Komedie / Rodinný
USA, (2007–2012), 42 h 3 min (Minutáž: 23–69 min)

Tvůrci:

Dan Schneider

Miranda Cosgrove, Jerry Trainor, Jennette McCurdy, Nathan Kress, Noah Munck, Anthony De Longis, Jeannette Sousa, Samantha Hanratty, Carla Jeffrey (více)

Série(6) / Epizody(96)

Přesně v duchu „Waynova světa“ se Carly a její nejlepší kamarádka Samantha „Sam“ Puckettová rozhodnou přetvořit nudný školní projekt na vlastnoručně vedenou internetovou show poté, co jejich kamarád Freddie omylem vystaví video s jejich šaškováním na internetových stránkách pro domácí videa „Splash Face“. Jejich okamžitý úspěch přesvědčí Carly, aby plně zapojila Sam (spolumoderátorku) a Freddieho (technického producenta) a společně spustili iCarly jako každotýdenní internetovou show, ve které si mohou dělat, co chtějí. (TV Nickelodeon)

lilylove odpad!

Hned když jsem slyšela první větu "ahoj,víte kdo jsme? Já jsem Carly a já jsem Sam,ted už víte kdo jsme" pomyslela jsem si že je to kravina,ale počkala jsem a doufala jsem že se to vylepší a bude z toho dobrý seriál ale spletla jsem se neni to vůbec vtipné ani zábavné.Viděla jsem jenom jeden díl a celou dobu to byla nuda nuda nuda.....a navíc Sam je mi nesympatická.....Celý ten seriál je vlastně dost stupidní...... ()

xxxLussyxxx

Ikdyž tam někdy řeší docela kraviny, tak se na to dá koukat. Někdy jsou i vtipné scény. Rozhodně se u toho nudit nedá. Ale je to spíše pro 12-16let. ()

petiiik3

Jo koukat se na to dá. Mě se tyhle seriáli líbí, ale moje zásadní chyba byla že jsem se prvně dívála na v jako victoria a potom až na icarly. V jako victoria je podle mě lepší takže mě mrzí že jsem přešla z lepšího do trošičku horšího, ale i tak fajn :-) ()

dogrose

Zajímá mne, co se točí pro teenagery, seriál sleduju na Nickelodeonu. Viděla jsem všechny díly, některé víckrát. Je to vcelku zábavné, nápad s webovou šou poměrně neotřelý. Sem tam se seriál nevyhne laciným trapárnám typu "jedu na výlet a nemám doklady a peněženku" nebo fekáliím (recept na míchané nudle a kuřecí nudličky v záchodové míse - proboha, proč?), případně prvky grotesky (zlobení vrátného Lewberta, házení po sobě psím žrádlem). Na druhou stranu je tu dětinský brácha Spencer a jeho obdivuhodné výtvarné experimenty. Co mi ale vadí nejvíc, je hýčkání zla - samozřejmě seriál staví i na kontrastu charakteru přátelské Carly a zlobivé Sam. Bohužel záporné chování Sam je přespříliš i na zábavný seriál. Sam podvádí, krade, podráží, fyzicky napadá, lže, šikanuje, manipuluje, ale chacha, to je ale legrace, co, přece ji za to nebudeme trestat? Takže až vás ve škole bude někdo šikanovat, nedělejte z toho kovbojku, je to přece hodnej kámoš a hubu vám určitě rozbil s láskou... Jinak dle mého je to i se všemi výhradami nejlepší hraný seriál na Nickelodeonu. ()

AdaProfa

Typická puberťácká ptákovina tv stanice Nickelodeon. Pokud jste ale třináctiletou holkou, tak si jistě přijdete na své. Seriál jinak obsahuje minimum zábavných scén. Vystupují v něm dvě uječené potrhlé puberťačky, které točí tu nejhloupější internetovou show na světě, jejíž cílem je udělat ze sebe ty největší blbky („Tak a teď se obě celé posypeme moukou. Jupíí“ a podobné blbosti) Na tu jejich show by se nedívali ani ty třináctileté puberťačky, natož pak celá USA, jak je v tom seriálu. No aspoň ten skvělý sympatický blázen Spencer mě sem tam pobavil, takže dávám jednu hvězdičku. ()

Thalin

Přiznám se, že jsem sjela jen několik dílů po vydání knihy představitelky Sam. A asi je vážně lepší vidět to poprvé v nižším věku (tak 12, jinak vám bude permanentně trapně za ně), protože něco tak hloupého a uječeného jsem dlouho neviděla. A nemluvím jen o tom, že agresivní a impulzivní Sam prakticky každého nejdřív zmlátí než aby s ním mluvila. A když má mluvit, tak spíš řve. Když jsem v knize poprvé viděla slova "máslová ponožka" říkala jsem si co je to za kravinu a ono je to fakt ponožka plněná máslem. Neuvěřitelné a nevím, co to má komu dát. Pár vtipných momentů by se našlo, ale právě proto, že jsem četla její knihu a vím, jaké měla ze všeho pocity a jaké měla problémy s některými svými kolegy a lidmi kolem, tak se na to těžko dívá nezaujatýma a nekritickýma očima. Asi i v pubertě by to na mě byla moc veliká trapárna a klasický pořad s puberťáky, kde se všechno přehání a  žene do otravných extrémů. ()

Devils_PIMP

Tak nemohu rici, ze by to bylo uplne nezajimave, nemohu rici ze me nektere dily totalne nedostaly do kolen, ale proste neco malo tomu chybi a je to az moc americke. Co jsem zboznoval byl trhly starsi bratr. Co jsem nemusel byla ujecenost serialu. /sledovano v nemeckem jazyce ()

tobias15

Po první sérii jsem měl největší chuť dát odpad. Šíleně upištěný, ani ne moc vtipný. Upištěný je to sice, ikdyž už ne tolik, pořád, ovšem seriál šel od druhé série hodně nahoru. Je to dobrá oddechovka a pro mě jeden z nejlepších seriálů na Nicku. ()

LentilleLily

Na požádání jsem pro tento seriál dělala titulky a musím říct, že to není vůbec tak špatné jak to vypadá! Všechno kazí akorát dabing, který se dá omluvit jen u Spencera. Je to celkem vtipný a veselý seriál, který vám dokáže zlepšit den. ()

anousek

Dobrý seriál. Občas sice trochu trapné ale stejně. Nejlepší je ale stejně Spencer (hezčí je když má kratší vlasy) ()

Scoobys

iCarly by se dal popsat řádkem naplněným sprostými slovi ukončený někdy to není tak špatné. Ale protože nechci být vůlgární a moc byste se o tom seriálu nedozvěděli a to je hlavní náplň recenze. Začal bych tim že je to další Nicklodeonský výplod tvořený někdy až tak trapnýma vtipama z kterých někdy až mrazí po zádech nechci narážet na Nicklodeonské seriály vytvořil jsem si pro ně stupnici od hrozného trapného amerického nic až po úžasné příběhově založené u kterých dokážete strávit hodiny a hodiny. Prostě tento film hodnotím bez ne nějak extra dlouhého rozmlýšení 2 hvězdy jedna je založená na Bratrovi protože je jediný který mě dokáže pobavit a druhá je rozdělená na dvě půlky první je nápad a druhá půlka jsou ty pokusy o vtipy které prostě musím aspoň trochu ocenit. Jestl se jedná o ostatní postavy tak docela dost zápletek ale bohužel extrémě klasických které všechny známe na spaměť z ostatních filmů a seriálů. Postavy bych mohl přirovnat jako postavy z komedií ale bez humoru. No všechno směruje k tomu abych tomu takže 1 hvězda a ze svojeho pohledu je to naprostý bullshit. ()

Majky28

Seriál som si obľúbila už po zhliadnutí prvých častí. Je vtipný, zábavný a kreatívny. Každá postava v tomto seriáli je niečim iná. No mojou obľúbenou bude stále Sam, ktorá si svojim neprimeraným chovaním dokáže u každého vzbudiť "rešpekt" a každý radšej spraví to, čo mu povie, pretože ju nikto nechce naštvať. Spencer (brat Carly) je sám o sebe cvok (v dobrom slova zmysle) a ja osobne som sa smiala na každej scénke v ktorej účinkoval. Celý seriál som pozerala po nemecky, no po zhliadnutí niekoľkých častí s českým dabingom môžem povedať, že vybrali skvelých dabingových hercov. Veľká škoda, že táto televízna stanica prestala vysielať podporovať takéto seriály ako boli iCarly, Victorious alebo Big Time Rush, a radšej sa vrhli do produkcie sci-fi seriálov (nevravím..pri všetkých hateroch, ktorí pôsobia na internete je v reálnom svete ťažké presadiť si svoju webshow bez psychickej ujmy, no je to viac reálne ako Thundermanovi alebo Henry Nebezpečný). ()

OneFreeMan

Po letech měním názor, v roce 2012 to běželo na nickelodeonu furt a furt dokola takže mě to brzy přestalo bavit a velmi rychle mě to začalo srát. Ale dnes bych si přál aby se ta přiblblá show vrátila na obrazovky. Protože dnešní nickelodeon je naprostá katastrofa. Dříve ty hrané pořady měli trochu úroveň nebo to alespoň dokázalo pobavit.... Nebo že by to dělal ten sentiment??? Kdo má satelit nebo kabel ať pooudí sám... *** ()