Comeback

• Slovensko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Série(2) / Epizody(51)

Martin00x

60 % ? Mě se tento seriál opravdu líbí, sitcomi mam rád, Simpsonovým a fututramě se to sice nevyrovná, ale i tak to má grády ! ()

Thaan

75%- jeden dobrý vtip na tři špatné, ale tento český sitcom by za nic nestál kdyby v něm nebyl skvělý herecký výkon Martina Dejdara v roli Ozáka. ()

huligang

kvalita,resp vtipnost sa meni diel od dielu,ale mam to rad...Ozzak je kult,Lexa pobavi a Iva je krasna,ostatne postavy su pre mna nevyrazne...co sa vtipnych hlasok a humoru tyka davam tomu momentalne za 4*,niektore joky boli bezkonkurencne...reinkarnacia=reklamacia,narodim sa znovu pockam par rokov a mozem zase chlastat :)) ()

Uhura

Na to, že je to vlastně první český sitcom, není to vůbec zlé. Dobré obsazení, dobře zvolené charaktery postav tak, aby se vzájemně doplňovali.. sem tam trochu toho toporného herectví, ale ukažte mi na sitcom, kde tomu tak není. ()

Alojs

Nic převratného, nic, co by likvidovalo bránici, a přesto - světe, div se, koukatelná záležitost. Na české poměry nevídaně koukatelná. Po několika vyložených prohrách (Nováci) a remízách (Hospoda) konečně výhra. Byť tedy upocená a o jediný gól vstřelený v poslední vteřině nastaveného času. ()

Rodin

No, dám tři, za snahu o původní český sitcom a Tomáše Matonohu. Faktem je, že v našich luzích a hájích zatím nic lepšího (vyjma České sody, která je žánrově jinde) nevzniklo. Trochu smutné, ne? Ovšem ta tlustá krasavice - dcera mě opravdu irituje. ()

Raven_PWL

Comeback byl pro mě ze začátku jen napodobenina amerických sitcomů ale po shlédnutí prvních pár dílu jsem změnil názor a jsem teď pravidelný divák. Comeback je nejlepši role Martina Dejdara - jeho alterego Ozzák mu prostě sedne jako ušitý. Nesmím opomenout Matouše Rumla a jeho Lexu nebo Marii Doležalovou jako správnačku Sašu, Ivu a Tomiho Paciho kam přijdou tam přijde smích :D Dávám rozhodoval jsem se mezi 3-4* protože je to Českej sitcom 4* prostě KLASA ()

Lorge

Velmi kolísavá kvalita dílů sráží hodnocení (na české průměry) poměrně nadprůměrného sitkomu. Ozzák rulezz! :-) ()

smajly

Kvalita jednotlivých dílů je různá a pokud by v seriálu chyběl jeho tahoun Ozzák, bylo by mé hodnocení nesporně horší. Některé scénky jsou povedené a dobrých hlášek taky není pomálu. Na druhou stranu, že by to splňovalo moji osobní definici seriálu, který se nezastaví vůbec před ničím, jak nám vtlouklay do hlavy pošetné televizní upoutávky se říct nedá. Čekal jsem, co přinese druhá série s mírným očekáváním, že by se úroveň mohla trochu povznést...leč marně. Snaha novy natočit sitcom v americkéím stylu v českém prostředí se moc nepovedla, nicméně pořád nepší než ostatní seriály její produkce. Abych nekončil tak skepticky, tak vypíchnu umění Dejdara vytvořit svébytnou postavu, ktará se ani náznakem (možná hlasem) nepodobá svému interpretovi. ()

IronRocky

Někdy je to docela dobrý a i vtipný, ale některé díly jsou fakt hrozný. Nejlepší na seriálu je Martin Dejdar v roli ozzáka, kterého stvárnil hodně dobře. ()

Jasika

V potaz nutno vzíti to, že je to český seriál a jeho tvůrcem je Nova. A na tyhle poměry je Comeback víc než uspokojivý.... Vtípky ujdou, někdy se i docela zasměju.... Dejdar neni vůbec špatnej a Doležálová je ještě lepší! Tudiž to pokládám za vcelku vydařený kousek. ()

Suzie1

Ty novější díly (všechny kromě tak prvních 20ti) už taky nejsou žádná hitparáda, nebo už jsem z toho možná vyrostla, ale stejně je to furt jeden ze světlejších momentů český televizní tvorby. ()

.killer.

Pro mě je tento "sitcom" jenom jeden z dalších kvalitních nápadů vhozených do hajzlu. Co potápí tento seriál je naprosto nevtipný scénář - a to doslova. Shlédnul jsem odhadem osm dílů a pousmál jsem se jen jednou (teď zaboha nevím, jestli za to mohl vůbec Comeback). Připadá mi to jako když sedím v jednom z pražských divadel, v ruce žmoulám lístek, na který jsem čekal kvůli vysoké oblíbenosti představení půl roku a všichni kolem mě se smějí úplnejm shitům, zatímco já pomalu ale jistě umírám (btw - tohle se mi stává snad vždycky u vyprodanejch rádoby komedií). Dejdara s parukou bych ještě unesl, ale Marii Doležalovou aka retardované dítě už ne. Uznávám, že u tohoto seriálu vydržim narozdíl od "Ordinace" nebo "Ulice" sedět u televize a to se mi u českého seriálu asi ještě nestalo, ale stejně se za tento výplod stydim. ()

dj_kure

Debilní Lexa, sexy Iva, vždy nejchytřejší Marcelka alias Mamba, naivní Saša, opilec, vyvrhel a metalista tělem i duší Ozzák a na konec trapná barmanka Simona. Super oddychovka v polovině týdne. Kéž by se Nova v podobném světle ukázala častěji. První a doufám, že ne poslední povedený český sitcom... ()

Kubaaaa

Seriál sám o sobě je za 3*,ale za postavu Ozzáka jednu hvězdu přihodím. Rozhodně se to výrazně odlišuje od jiných pseudoseriálů vysílaných ve stejném čase. ()

johhny007

Pro mě osobně nejzabavnější Český serial (prozatím všech dob) Pozdrav Ozzaka a Lexy zná každý koho znám . Každý díl má něco do sebe a neomrzí se . Jinak vynikajicí výkon všech herců (v každém díle mě dostane v jiné roli Žáček ) 8/10 ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý