Comeback

• Slovensko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Série(2) / Epizody(51)

SONY_

Na pana Ozzáka jsem si docela rychle zvyknul, dokonce jsem snesl i Tomáše Matonohu, se kterým alespoň já velký problém nemám. Ale horší byli Saša s Lexou, jejich trapnost mě až někdy překvapovala a Simona od té doby, co přišla o pajzl se chovala taky jak blbá, s těma penězma to hodně přeháněla. Seriál je sice plný filmových chyb, je tady kolísavá zábavnost epizod, ale zároveň je i plný pana Ozzáka a toho já mám rád a na toho se klidně ještě někdy rád podívám. Prostě by se dalo říct, že nebýt jeho, tak seriál by ztratil smysl. Od Novy je tohle jeden z nejsnesitelnějších pořadů. Málem bych zapomněl na Marcelku... ehm ne. /60%/ ()

dawydx

Docela příjemné překvapení. Ačkoliv se herecky i scénáristicky jedná o průměr, mě osobně potěšily narážky na klasické rockové kapely; navíc občas zazní Black Sabbath a podobné skupiny, takže rozhodně palec nahoru. Pokud se zvedne kvalita scénáře a ten mládenec v roli obdivovatele Ewy Farné začne opravdu hrát, mohlo by se skutečně jednat o povedenou záležitost.___UPDATE Po druhém díle zvedám na čtyři, poměr kvalitních/nekvalitních vtipů se k mému potěšení silně naklání na tu správnou stranu. Jestli úroveň scénáře poroste stejně s každým novým dílem, máme se ještě na co těšit. Nashle příští čtvrtek... ()

amyth

Dejdar pořád splácí své dluhy a tak hrabe kde se dá. Na tomto si ale asi moc nenahrabe, měl zkusit Růžovku nebo Ulici nebo jiné skvosty. Jinak Batulková je jak je jejím zvykem nevýrazná až odpudivá a Matonoha si svou pětiminutovku slávy vybral Otevřeným dopisem KSČM. Nova se zřejmě rozhodla trumfnout slovenský propadák Susedia a téměř se jim to povedlo. 6.9. - Poté co jsem si přečetl recenzi paní Spáčilové musím říci, že zřejmě ztratila veškerou soudnost a nechala si od Novy dobře zaplatit. Jediné alespoň trochu objektivní hodnocení filmů je teď CSFD databáze a IMDb. ()

mig21

Nova nemá moc talent na seriály, ale nová sezóna se jim povedla - Kriminálka Anděl i Comeback jsou docela slušné záležitosti... ()

dobbin

Co je u tohoto sitcomu nejvíc na pováženou, je rozkolísanost jednotlivých epizod a také rozkolísanost uvnitř epizod samotných. Zatímco jednu chvíli se koušeme nudou, druhou chvíli přijde někdo s prvotřídním zápichem. Jinak taky postrádám zápletky, které by sloužily jako skutečná opora a dobrý základ. Přes všechny výhrady ale nezbývá než smeknout před tvůrčím týmem. Ty tři hvězdičky jsou zasloužené. A těch redbullů, co se při psaní vypilo ;-D ()

Maxmilian

Velice se omlouvám, ale musím změnit své hodnocení a svůj komentář. Hodnocení zde uvedené bylo po třetím díle, teď už ale čas pokročil, takže se názory a s tím i kvalita změnili. No samozřejmě k lepšímu. Začal jsem to sledovat pravidelně a nemůžu se dočkat pokaždé dalšího dílu. A názor na pana Dejdara se taky změnil, bez něho by to nebylo ono. Takže závěrem: Jeden z mála seriálů, který dokáže konkurovat zahraničí. -----Předchozí komentář----- Tak musím uznat, že jsem moc nečekal. Proto jsem docela mile překvapený. Vše vypadá docela křečovitě, humor se tam docela protlačuje. Ale na druhou stranu jsem se docela smál vtipným gagům. Docela mi nesedí herecké obsazení, Dejdar mi moc nesedl, ale i to se dá překousnout. Prostě konečně něco jiného než telenovela na co se dá dívat. ()

JohnnyBoy

Působí to celé takové umělé. Celé je to spojené z takových modelů, které známe z jiných fungujících věcí (High Fidelity, Mladí v partě, Přátelé) ale nějak mi v tom chybí nějaký zásadní stavební prvek, který by mohl být nosný a...originální. Je příjemné koukat na herce...na druhou stranu co to mají na sobě? Copak se ti lidé doma nepřevlíkají? Nevěřím, že by si Sagvan Tofi doma nesundal sako a nevzal si pohodlné otahané tílko, nebo Leichtová, že by si nevzala nějaký opraný tepláky, když de třeba s košem...ale to tam asi neuvidíme...Je to tak sterilně vymydlený, že i ten Ozzák vypadá jako od Mattela (Dejdar se při tom tak snaž...kdyby měl aspoň chvíli špínu za nehtama nebo kus špagety na triku...) Co je to za domy? Když už se snaží někam hnout a udělat něco jiného než Ordinaci v růžové zahradě, proč to točí ve stejných interiérech? Jestli jsou stejní jako my...tak to mají tvůrci o našem životě opravdu zajímavou vizuální představu... Mám pocit, že Tomáš Baldýnský a spol. vzali žánr sitkomu tak vážně, že je jim vlastně protivné, že ho točí česky.... Hodnotit budu, jestli uvidím víc jak polovinu všech dílů... ()

Andrew159

Je to fakt docela vtipný a originální.. to je to co sem původně napsal ale musim říct že je tam spousta okopčenejch vtipů takže *** sou až až ()

Billy.3

Nechápu nízké hodnocení, které má Comeback na CSFD. Lidi si asi říkají, že to dělá Nova, takže se na to ani nedívaj a dají tomu odpad, protože jinak si to nedokážu vysvětlit. Díl od dílu se tento seriál zlepšuje, a proto i moje hodnocení musím zvýšit. ()

FrankieCZ

Typicky sitcomový výsledek, jistě intenzivního, snažení všech zúčastněných. Místy je to skvělé, místy slabší, ale celkově asi nejpovedenější dílo svého žánru od dob televizní Takové normální rodinky. ()

PjotrN

Po prvních dílech jsem si říkal : "nic moc no". A po pár týdnech se Comeback rozjel ve slušnou podívanou a musím říct, že mě každý díl pobaví a rozhodně se nenudím. Holt, většina seriálů, či sitcomů má pomalejší rozjezd. Pociťoval jsem to také např.u Přátel. Každopádně zastávám názor, že nato, že je to výtvor české dílny to stojí zato. ()

Lennie

Upřímně, tohle je snad první z českých sitcomů, který za něco málo stojí a dokonce se u něj dá slušně zasmát :) ()

Cortesz

Ve srovnání se zahraničními sitcomy jako How I Met Your Mother, nebo i staršími, tak stále nesrovnatelné, ale na české poměry a v dnešní české seriálové tvorbě si dovoluji říct, že tento sitcom je klenot. Je sice pravda, že průměrně vtipné díly střídají podprůměrně vtipné, ale občas se nějaký ten gag, nebo hodně vtipná situace najdou, hlavně díky Ozzákovi v podání Dejdara, kterej je sice občas i docela trapnej a přehnanej, tak celej sitcom vede, ostatní také nejsou špatní, až na Lexu, kterej je až přehnaně trapnej, myslím, že seriál by se bez něj možná i obešel, stejně tak i u postavy Dany Batulkové. Ale troufám si dát 3* už jen za tu snahu o českej sitcom, a také, že se na to dá dívat a nezvracet jako u jiných nováckých seriálů české tvorbny a nejen nováckých. ()

Wolfenzi odpad!

Viděl jsem díl založenej na tom, že když Dejdar slyšel zvonek, tak začal štěkat... štěkat ? .......štěkat ? Děláte si ze mě prdel ? ODPAD ! Přehnaně vysoký hodnocení, jen díky tomu že je to na nově a všichni jsou šťastný že má nova sitcom...Chápu že po Silnici a Gyndě v Trní je to možná zajímavý, ale jinak je to vtipností někde mezi Holky to chtěj taky a Kameňákem. ()

Lumpus

Původně jsem dával 2*, dnes se velmi omlouvám tomuto seriálu a dávám 4*. Je to totiž fakt pr**l :) Opět má oblíbenkyně Marie Doležalová válí! ()

gudlak1

Tak další ze seriálu, který se TV NOVA povedl. Herecké obsazení Ozzáka (Dejdar)a jeho bratra (Matonoha), ale i mladými herci působí vyváženě. Nenásilný humor, který není českému národu cizí. ()

o.p.a.t

Každý díl mě dokáže pobavit. Výborně zvolení herci do tohoto seriálu, a nedovedu si představit, že by měl Dejdara nahradit někdo jiný, jak se šuškalo. Rád si některé díly opakuji doteď na stránkách novy. Konečně něco, na co se na Nově s chutí podívám. ()

Quendi

Já jsem mile překvapená, protože se u toho fakt směju. A už jen to, v kombinaci s faktem, že je to český seriál, u mě stačí na čtyři hvězdičky. ()

Jara_II

Hodně slušný pokus o český sitcom. Byl jsem k tomu ale od začátku skeptický a tak jsem až teď s odstupem doby viděl většinu dílů. Spoustu hudebních narážek a Dejdar v roli Ozzáka mě fakt berou. Jako mínus beru trochu vykrádání převážně britských sitcomů. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý