Comeback

• Slovensko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Série(2) / Epizody(51)

cheonsacz

Hodně plytký humor, po první sérii mě to přestalo bavit, ale Martin Dejdar jako Ozzák je vážně výborný. Nikdy jsem ho moc nemusela, ale tímhle sitcomem si mě jednoznačně získal. Na české poměry je to dost slušné a místy to nepostrádá humor, ale není to nic z čeho bych spadla na zadek. ()

Jacccob

Prvních 30 základních dílů by bylo na jasných 5*, na české poměry velice vtipné, a každý díl byl originální, navíc spousta slavných hostů ( Karel Gott byl skvělý ). Poté ovšem jakoby seriál ztratil tempo, a i herci chuť do natáčení. Škoda. ()

topi80

Lze ocenit, že jde konečně o český sitcom, který aspoň trochu jako sitcom působí, dokonce sem tam skutečně může dojít i na divákův smích. Námět rozhodně zajímavý a v osobě Ozzáka svérázná postava, která je mi blízká. Přesto je v tom pořád cítit jakási křeč a přezíravost tvůrců věřících, že divák překousne značný amatérismus, vtipevylezismus i značnou produkční odfláklost. V rámci české studiové sitcomové bídy jde o dílo obstojné, což ale platí jen pro několik dílů, po kterých to také mělo včas skončit, neboť na víc už omezená kreativita tvůrců viditelně nestačí. Bylo by to v pohodě na dvě hvězdičky, jenže druhá série s novou nudnou nezajímavou postavou už je vyloženě odpadní. ()

Kinpr

Konečně pořádný český sitcom, který za něco stojí. Ozzák nemá chybu a některé fórky byly opravdu vydařené. Občas se sic nevyhnete něčemu vysloveně trapnému, ale i tak slušná zábava. ()

MrBrightside

Lexa je vůl, Ozzák je bůh a byť Ivou, bola by som na polceste do ústavu. Škoda, že slovenské "komediálne" seriály sa ešte nedostali do fázy "vtipné", ale naďalej sa kŕčovito držia kolonky "trápne, miestami až doplaču". Comeback je skvelý, akurát mi je ľúto tých posledných pár dielov, ktoré pôsobia, ako by boli robené nasilu....mimochodom, Rusové mají jeleny a jeleni hlídají konev! ()

snebka

Jednou za 10-15 let se stane, že na Nově vznikne koukatelný a dokonce i zábavný seriál a Comeback je přesně ten příklad. 73/100 **** ()

Bgraphy

smutný příběh jinak vynikajícího Dejdara. Sled hlášek, absolutní nuda, nepobaví, trapný humor. Nedávno kdosi prohlásil, že nezná sebevražednější názvy pro film než Nuda v Brně a Únava ve dvou....Comeback z této kategorie nevybočuje. Jestli Comeback měl být pokusem návratu zhasínající herecké hvězdy, pak se nezdařil. Sitcomžumpa, ve které se zhroutilo takřka vše, co by mohlo být vtipné. Ostuda, úchylnost, význam slova nuda! Jedna hvězdička ze soucitu k Dejdarovi, který se do takovéto zrůdnosti mohl nechat angažovat jedině v absolutní depresi a zoufalství....jinak nevěřím. ()

Belsazar odpad!

Nezábavný trapný odpad. Hloupost, která si hraje na vtip. Škoda, že někteří herci mají tendenci se ztrapňovat. ()

Brodyman

Na jednu stranu jeden z lepších seriálů co vyplodila TV Nova ze svých útrob. Na druhou stranu... to je asi jako být jednooký mezi slepými, beznohými, bezrukými troglodity. To, že přidáte laugh track do scény, která opravdu není vtipná, z ní neučiníte vtip měsíce. Prosím, pochopte to. ()

Meev

Určitě nejpovedenější český sitcom. Opravdu, u každé epizody se nejméně desetkrát zasměji. Proto nevidím důvod, proč nahoře vpravo je 64%... ale vidím důvod, proč by tam mělo být číslo 75%... Skvělé herecké výkony, i když Matonohu nemám moc rád, tak mu role padla skvěle. Všichni do svých rolí patří, nikoho bych nevyměnil. Vždycky mě také pobaví Jakub Žáček, když se těším, v jakém oděvu zase zavítá :). 90%. ()

ANTYCHRYST

Dejdar kterého v této podobě naprosto žeru!! Jako Ozzak je prostě fantastický.. :) Tomi paci.. Marcelka či Ivuška s Lexou to je prostě sehrana partička.. Jejichž humor mě léta baví.. 100% ()

Soni_borec

Pokus o český sitcom, který se nakonec dost povedl. Je až k neuvěření, že Nova dokázala vytvořit i něco dobrého. Ano, některé hlášky možná nesednou každému, ale to bych mohl říct o každém seriálu. Každá epizoda je něčím originální a já jsem se vždycky dobře bavil. Všechny postavy hráli svojí roli dobře a vtipně. Ze všech teda vyniká hlavně Dejdar a Matonoha. Už jsem viděl všechny epizody, ale vždycky se na to v televizi rád podívám znovu. Docela bych si přál, aby se Comeback vrátil s další sérií, ale asi by to už nebylo tak dobrý jako kdysi. (80%) ()

SONY_

Na pana Ozzáka jsem si docela rychle zvyknul, dokonce jsem snesl i Tomáše Matonohu, se kterým alespoň já velký problém nemám. Ale horší byli Saša s Lexou, jejich trapnost mě až někdy překvapovala a Simona od té doby, co přišla o pajzl se chovala taky jak blbá, s těma penězma to hodně přeháněla. Seriál je sice plný filmových chyb, je tady kolísavá zábavnost epizod, ale zároveň je i plný pana Ozzáka a toho já mám rád a na toho se klidně ještě někdy rád podívám. Prostě by se dalo říct, že nebýt jeho, tak seriál by ztratil smysl. Od Novy je tohle jeden z nejsnesitelnějších pořadů. Málem bych zapomněl na Marcelku... ehm ne. /60%/ ()

dawydx

Docela příjemné překvapení. Ačkoliv se herecky i scénáristicky jedná o průměr, mě osobně potěšily narážky na klasické rockové kapely; navíc občas zazní Black Sabbath a podobné skupiny, takže rozhodně palec nahoru. Pokud se zvedne kvalita scénáře a ten mládenec v roli obdivovatele Ewy Farné začne opravdu hrát, mohlo by se skutečně jednat o povedenou záležitost.___UPDATE Po druhém díle zvedám na čtyři, poměr kvalitních/nekvalitních vtipů se k mému potěšení silně naklání na tu správnou stranu. Jestli úroveň scénáře poroste stejně s každým novým dílem, máme se ještě na co těšit. Nashle příští čtvrtek... ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý