Snídaně

Česko, 1994, 181 min

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

Johan Mádr (moderátor), Ondřej Havel (moderátor), Milan Peroutka ml. (moderátor), Nikola Čechová (moderátor), Kristina Kloubková (moderátor) (více)

Snídaně s Novou je televizní pořad TV Nova, Snídaně je vysílaná od počátku vysílání TV Nova. Snídaně se vysílá každý všední den od 5:55 do 9:00, dříve byla vysílaná již od 5:00. Během ranního vysílání probíhají rozhovory, každou půlhodinu se vysílá zpravodajský blok, po něm přehled tisku a dopravní servis. Před sedmou hodinou se vysílá Pohádka pro děti doprovázená soutěží o hračky. Kromě moderátorů do vysílání zasahují i moderátoři u internetu. Nechybí informace o počasí. (oficiální text distributora)

Raimok

Obzvlášť na střední jsem si bez Snídaně s Novou nedokázal představit ráno před odchodem do školy. Nebylo to vždycky nejkvalitnější a dívat se každou půlhodinu na stejny zprávy taky nebylo nic moc, ale jinak si stěžovat nemůžu. Možná jenom, že když uváděla Dolinová, okamžitě jsem vypínal televizi... Teď už většinou odcházím dřív než Snídaně začne. 32 % ()

Bukk

Už několik let mi Nova svítí na probuzení, světlo mi přijde moc agresivní a tak radši zapnu tu telku. Navíc tam jsou dobře viditelné hodiny. Vše, co člověk po ránu potřebuje, aby nezaspal. ()

arcticsky

Jestliže jsem psal v minulém komentáři o nudě s ranním vysíláním na ČT, tak zde je to ještě oslazeno typickou nováckou infantilitou.... ()

Blue.Shark odpad!

Dokud člověk neočekává od rozhovorů nějaké zajímavé informace, je to dobrý hluk na pozadí. Ve chvíli, kdy se člověk začne soustředit a místo pečlivě připravených moderátorů slyší dotaz na juniorské mistry světa: "Tak co, droboto, baví vás to?", nejradši by si prorval ušima šroubovák a v předsmrtné křeči odeslal do Nováckých studií raketu stisknutím červeného tlačítka. Raději ČT24 a profesionální přístup, než tenhle amatérský výmaz pod úrovní žížaly Jůlie. ()

strangercz

vstáváni do škoy a koukání na pohádky bez nich jsem nemohl do školy oggy a škodíci moucha a další prostě dětská léta ()

Darth Vader

Tady nejde hodnotit, ani zdaleka, nějakou uměleckou stránku. Televizní pořád hodnotím v pohledu na: 1. Moderátoři- úroveň moderátorů je na Nově celkově tragická a ve Snídani s Novou tomu není jinak. 2. Informovanost diváka- Bože nedovím se nic nového a nebýt toho, že vybírají moderátorky s bujným poprsím tak u toho asi usnu (Ikdyž pořad by mě měl spíš probudit!). 3. Zábava- Nebýt raníčku tak je to moc chabé. Herci z "úžasných" seriálů či šarlatánky nebo milionkrát pozvaný ředitel pražské ZOO mi už lezli na nervy! 2* Dávám za ty hrudníčky moderátorek! ()

RedHot

Naskytla se mi skvělá příležitost hodnotit Snídani s Novou velmi zapáleně, jelikož jsem jednou byl v pořadu hostem. Přijel jsem brzy ráno do hlavního města, vyzvedl si mě šofér v černém, nablýskaném Superbu, na místě mě všichni srdečně zdravili, dostal jsem báječnou snídani, kávu, džus a on air šlo s příjemnými moderátory všechno jako po másle. A to jsem byl blbej čtrnáctiletej spratek, kterému se jakýmsi zázrakem povedlo zvítězit v nějaké nevýznamné recitační soutěži. Zážitek na celý život. --- Snídaně s Novou je pořadem, který plní své poslání na jedničku - zpříjemní vám oblékání, rozjasní šedivou obrazovku strojeným úsměvem moderátora a dá vám tu úžasnou možnost zavolat si do studia za peněžitou odměnu. Co chtít víc, vy neduživí ochrapové a škarohlídi?! ()

tyna97

Měním hodnocení, pač se mi nový název vůbec nelíbí. Vždycky jsem byla zvyklá, že koukám na „snídani“, ale stále to byla ta „snídaně s Novou“. Teď už lidi čučí jen na snídani. 🤷🏻‍♀️ Moderátoři se obměňují, snaží se být vtipní, ale tím se člověk víc a víc nudí u těchto následujících 3 (?) hodin u telky. ()