Nočná mora sa vracia. Po vyčíňaní v hoteli Blackwell je telo Jacoba Goodnighta prevezené do mestskej márnice, kde sa tiež nachádza skupinka študentov medicíny. Nikto z nich, samozrejme, ešte netuší, aká hrôza na nich v tomto dome mŕtvych čaká. Pomätený psychopat Jacob vstáva z mŕtvych a boj o život sa môže začať. (FromHell)

dalver

Prostredie je čistejšie a sterilnejšie ako v prvom diely, až kým nezačne Jacobs opäť vyvádzať. Sterilnejšie sú však aj efekty, kamera, na škodu je aj nižší body count a slabšie ukončovanie život jednotlivých postáv oproti prvému dielu. Celé to u mňa držala hore len Harris, na ktorú sa dobre pozerá. ()

AmunRa

Nudná vyvražďovačka bez napětí a švihu. Vrah je obrovský, supersilný a nesmrtelný, v rozlehlé nemocnici je vždycky tam, kam jdou hrdinové a má nadlidskou předvídavost. Zoufale chybí nějaký spád a napětí, hrdinové v podstatě jen pobíhají po budově a nechají se vraždit. ()

vinducha

Tak se nám setřičky "náSoskovy" chopily tématu , který v 1 díle téměř k mé dokonalé spokojenosti dotáhl režisér G. Dark . A dopadlo to.. , no 1 vám dám za ten čas co jste  s tím asi strávily , ale jinak je to taková bída , že to je snad mé druhé nejnižší hodnocení zde. Holky věnujte se romantickým dramatům a možná to k něčemu bude... na horory se vykašlete. ()

Little_Sawy

Popálenej Jacob Goodnight byl převezen do márnice, kde ho brali za mrtvého. Jeho pošahaná věříci matka která mu svou lásku vštěpovala se na chudákovi Jacobovi podepsali traumatem. Amy, Seth a mrzák pracujíci v márnici, zde přijali tělo, o kterým jsi mysleli, že je zatraceně mrtvé. Jenže nic netušíci oslava se změní na pomstu od masového vraha .. prostředí márnice, je méně pochmůrné než byl vŕzgajíci, páchnoucí a temný hotel. Proto dávam o hodně nižší hodnocení. ()

goauld

Sice celkem slušná vyvraždovačka s pár dobrými gore sekvencemi, ALE..... ale tý nelogičnosti.... už jen nelze pochopit, PROČ by v márnici měli jejich zaměstnanci odevzdávat šéfovi mobil... (asi aby nemohli mobily natáčet zvrhlosti tam se udávajíc?? :-)) Navíc vždy Jacob vlastně věděl, kde se bude kdo nacházet, že jako jediný "zná" východ z "neprodyšně" uzavřené márnice a že márnice obecně se staví do míst, kde široko daleko není živáčka :-) Ono těch nelogických věcí tam i jinak bylo požehnaně (jakžto i nelogické jednání zůčastněných aktérů).... Celkově tudíž hodnocení musí být (naopak) logicky nižší.... Takže "dvě" hvězdičky za snahu ;-) ()

leiin

Tak tento film je docela dobrý, ale má to jednu chybu a to je konec. Ten je tak moc postavený na hlavu že se o nedá ani popsat. Jak je možné že po transfůsi chemikálií ta gorila ještě chodí.A nebo je tam taky jedna pasáž kde má zalepené pravé oko místo levého, ale Danielle Harris to kompenzuje její výkon je obdivuhodný hlavně když umírá přesto musím dát jenom 2 hvězdy. Něco my tam proste chybělo. ()

miro162

Z hotela sme prisli do marnice a zacina sa boj o zivot. Dost ma zarazila absencia brutality, bola tu iba 1 dobra krvava scena s podrezanym hrdlom. Inak sa tu cely film iba nahanaju po chodbach marnice. Nechyba tu napatie, ale je tu mix klise, ktore by sa uz pri toceni novodobych slasherov malo minimalizovat. Oproti jednotke, ktora tiez nebola extra dobra dobra, je toto este o nieco horsie. ()

evelouch

Druhý díl vydařeného hororu jsem si přece nemohla nechat ujít!Dávám, ale pouze čtyři hvězdy, protože mi tak trochu chybělo prostředí odpudivého hotelu,ale budiž, i márnice byla v různých směrech skvělá. Co mi rozhodně nechybělo? Nechutné vydloubávání očí a vrahova praštěná matinka.Vadila mi vrahova nesmrtelnost(jako prominte, ale jak může někdo přežít pád z desátého patra,plácení do hlavy, pár dosti hlubokých škrábanců nožem a po tomhle ještě dojít k jednomu z hlavnich hrdinů,házet jím po místnosti,jak kdyby byl z vaty, a nakonec, když ho ještě stále o život bojující človíček připraví o VŠECHNU krev, ještě za ním jít dosti daleko a došlápnout si na něj,to už je výkon:)).Horor fakt pěkný, vydařený, chváli hodný......ale víte, co mě mrzelo? Že vrahoun všechny zabil a pak se usmíval jak měsíček na hnoji!!!! Velmi ale ocenuji sympatické herce, sem tam i ty romantické,zamilované scény, co v jedničce nebyly.....Mohla by být ještě trojka:). ()

MorbiDeath

Je trocha komické, keď "mŕtvy" pozná všetké únikové východy márnice lepšie, ako vlastný zamestnanci. O čosi slabšie ako prvý diel, ale dalo sa to pozerať. ()