See No Evil 2

Horor

USA, 2014, 90 min

• pornogrind

Jako na jedno zkouknutí se to dá.Jednička se mi v celku líbila,tak jsem čekal s čím přijde dvojka.Nic novýho co by stálo za zmínku nám ale nepřináší.V podstatě bezhlavé pobíhání(pravda jeden se tam prohání na vozíčku) po márnici a čekaní na pana večerníčka(Jacob Goodnight) až jim příjde dát dobrou noc.Oproti jedničce rozhodně propad,takže nemůžu hodnotit jinak než 2 hvězdama.(1.5.2015)

• elanius

(113/2014) / Jasný posun z kvality k priemeru. Jacob nám nejako vymäkol a v dvojke sa rozhodol neborákov mordovať viac menej štandradnými (nudnými) spôsobmi. Prvé dve tretiny ťahá hlavne super temné bezútešné prostredie márnice. Poslednú tretinu ku dnu stiahli tvorcovia, ktorý sa rozhodli to zprasiť tzv. klišé sračkoidným koncom. Slabota, Jacob je natoľko hnusný a obrovský parchant, že by si zaslúžil lepšiu réžiu :) (4/10)(15.10.2014)

• peter12

Kto videl Fritt vilt II a nepáčila sa mu nech tento film obíde míľovými krokmi,lebo dá sa povedať dosť veľká podobnosť,len nemocnica je zamenená za márnicu.Neskutočne nesympatické postavy a k tomu totálne nezmyselné a tupé scény.A Jacoba ešte urobili Gladiátorom,to už bola iná fraška.Za 2 lakačky po ktorých som sa skoro posral dávam 1*.Príbeh neoriginálny,spracovanie tupé,postavy primitívne,záporák trápny kokot,vraždy žiadny nový impulz som nepostrehol a mohol by som pokračovať ďalej ale vonkoncom sa mi nechce.(14.10.2014)

Jacob Goodnight se vrací z klinické smrti na plné koule. V řeznické... pardon, v patologické zástěře, s nějakým ozubeným patologickým kinžálem v pazouře a ve stylové masce přes jednooký xicht. Místo činu - noční patologie, jak jinak. Účast Danielle Harris, té nesnesitelně uječené malé nestvůry z pátého Halloweenu, ve mně sice nevzbudila příliš nadšení, ale pozor - (SPOILER) - ta nesympaticlá <-> ve filmu zhebne, hurá!! (KONEC SPOILERU). Moc se mi taky líbilo, jak Jacob při lovu "hříšníků" prochází dveřmi. Tedy zavřenými dveřmi... Nejdivnější postava filmu ovšem není dvoumetrový vraždící pořez, na kterého naražení trokarem jako pípou a napuštění formaldehydem účinkuje jako omlazovací procedura. Ještě divnější je totiž praštěná běhna Tamara. Já osobně veškeré teatrálně afektované přehrávání nesnáším, ale Katharine Isabelle tuhle postavu přehrává tak ultraextrémně a bezostyšně, že je to až roztomilé a já ji přes můj počáteční odpor musel vzít na milost. Ale hlavně kvůli ní je tenhle film spíš fraška, než klasický slasher. A za slabý konec nemůžu dát bohužel ani čtyři, i když bych rád.(16.10.2014)

• rollman1

Kane is back and he is sucks. Pro mě velké zklamání, protože první díl byl gore nářez a tady jsem si připadal jako bych koukal na nějaký temnější Titanic. Kane je sice pořád hovado jako prase, ale zde je držen hodně na uzdě. Hold když se k tomu postaví dvě pipky, je jasné, že to nemůže dopadnout dobře. Jedna dobrá gore scéna, nevyužitý potenciál márnice a děsná nuda, kdy máte pocit, že jste právě dostali anální sondu a ne kvalitní pokračování. Co se týče atmošky je snímek docela fajn, ale já prostě čekal krvavé žně. Jestli bude trojka, doufám, že se k tomu dostane někdo, kdo si umí pohrát s gorem a využije plnou sílu tohoto hromotluka.(10.10.2014)

• - Během úvodních titulků, kde leží vedle sebe dvě ženské mrtvoly, si střihly cameo role režisérky filmu Jen a Sylvia Soskovy. (Spidey3)

• - Zbraň, ktorú používa Jacob Goodnight, vytvorili samotné režisérky filmu, Jen a Sylvia Soska. (Marceloo)