VOD (1)

Nočná mora sa vracia. Po vyčíňaní v hoteli Blackwell je telo Jacoba Goodnighta prevezené do mestskej márnice, kde sa tiež nachádza skupinka študentov medicíny. Nikto z nich, samozrejme, ešte netuší, aká hrôza na nich v tomto dome mŕtvych čaká. Pomätený psychopat Jacob vstáva z mŕtvych a boj o život sa môže začať. (FromHell)

maddy

Neviem aký zmysel má rozvíjať práve See No Evil do série, keďže už jednotka nemala veľký úspech a navyše sa jednalo o podpriemerný kúsok, na ktorý si po tých ôsmich rokoch už nikto nespomenie. Každopádne teraz tu máme dvojku, ktorá klesá takmer až na samé dno. V slasheri rozhodne nehľadám prepracovaný príbeh, nebodaj akékoľvek scenáristické kvality, úplne stačí pokiaľ sprostredkuje napätú krvavú jazdu. See No Evil 2 má však problém aj s tým. Gore tu nie je nijako výrazné, vraždy sú úplne bez nápadu, ale najviac irituje demencia celého námetu, spoločne s tými najotravnejšími postavami aké som v horore videl (vedie neskutočne otravná Karharine Isabelle! a jej pokus o šukačku s mŕtvolou v márnici). Keby ich všetkých zakillovali do 10 minút vôbec by som sa na ten film nehneval, ale v tejto retardovanej spoločnosti bez akéhokoľvek pudu sebazáchovy tráviť hodinu a pol bolo doslovne utrpením. To, že toto pokračovanie bude absolútna zbytočnosť som síce tušil už vopred. No, že to bude až tak nehorázne blbá zbytočnosť by som netipoval! Prostredie nemocnice síce dalo na pár sekúnd spomenúť na vyčíňanie Michael Meyersa v Halloween II, ale to je tak všetko. Takto to jednoducho dopadne, keď horor točia dve sestry. CELKOVO: 0,5* (1/10) ()

Kudly4

(Původní hodnocení - 9.10. 2018 - 1*) Tohle pokračování jsem v roce 2018 ohodnotil jednou hvězdou a komentář byl něco ve smyslu, že to byla velká sračka. Pamatuji si, že tenkrát jsem to určitě viděl v nižším rozlišení a jelikož se polovina filmu odehrává ve tmě, nezanechalo to ve mě dobrý dojem. Dneska jsem si tohle pokračování mohl osvěžit v krásném Full HD a byl to velký rozdíl. Takže, oproti jedničce tu máme lepší herecké obsazení - Hororová kráska Danielle Harris a Katherine Isabelle + dalších několik známějších tváří, děsivější prostředí, díky márnici a navazuje to přímo na jedničku a to je asi tak vše. Gore je rozhodně slabší a celé je to více hloupoučké, závěr vyloženě dementní. Každopádně, mám z toho lepší pocit, než minule a zvyšuji hodnocení z původní jedné * na tři. Jinak jsem se dočetl, že Jacob Goodnight, měl být novou Slasherovskou postavou (něco ve stylu Jasona Voorheese), kde se plánovalo více pokračováních, ale jelikož právě tenhle díl nepřinesl velký úspěch a herec, který ztvárnil vraždícího psychopata, se vydal na politickou kariéru,  tak se zatím oživení téhle série neplánuje. Škoda, třeba se to v budoucnu změní, protože další díl, bych si rozhodně nenechal ujít. ()

FromHell

Sakra veľké sklamanie.Na toto som sa naozaj tešil.Obe horrorové princezničky Katharine Isabelle a Danielle Harris v jednom filme,to vraví samé za seba :) Myslel som si,že SoskaSisters po vynikajúcej American Mary ,prinesú znova niečo originálne.No nestalo sa a dopadlo to fakt biedne. 40 % ()

AlistairMir

Pan Temný dvojku netočil a místo něj se do toho daly dvě Soskovic ségry a z pana Dobrou Noc udělaly pana Dobrý Den jelikož brej den si z nás tento film opravdu dělá. Jednička byla super krvavá jízda s dokonalou šrotovací mašinou v roli killera...No Kane nám sice zůstal a s maskou a v zástěře vypadá i fakt psycho, ale co naplat když ho celou dobu ségry Soskovic drží zkrátka a dovolí mu houby. A postavy? Harrisová v cajku a Eklund jako vždy dobrej, jenže ten dostane prostoru hodně málo a zbytek nestál za moc snad až na toho mladýho patologa. Více než dvoumetrovej brácha Harrisové slibuje měření sil se sedm stop vysokým Kanem, ale to se taky zrovna nedočkáte. Krve málo, napětí trochu a jediný kdo to zachraňuje je Kane , jenže jak jsem už psal když mu ségry za celej film dovolej používat hlavně pracky (a že na pitevně je arzenál zbraní) tak je to fakt vopruz. Čekal jsem bombu dostal jsem průměr a hororová bída roku 2014 tak vystoupala na maximum...Zlo zůstalo opravdu neviditelné a já jdu zklamaně brečet do kouta. AKTUALIZACE - Tak jsem si to po více než roce pustil podruhé a bavilo mě to mnohem více než na poprvé. Nevím čím to je, možná stárnu každopádně musím nakonec uznat, že to je z roku 2014 jeden z těch lepších kousků. ()

rollman1

Kane is back and he is sucks. Pro mě velké zklamání, protože první díl byl gore nářez a tady jsem si připadal jako bych koukal na nějaký temnější Titanic. Kane je sice pořád hovado jako prase, ale zde je držen hodně na uzdě. Hold když se k tomu postaví dvě pipky, je jasné, že to nemůže dopadnout dobře. Jedna dobrá gore scéna, nevyužitý potenciál márnice a děsná nuda, kdy máte pocit, že jste právě dostali anální sondu a ne kvalitní pokračování. Co se týče atmošky je snímek docela fajn, ale já prostě čekal krvavé žně. Jestli bude trojka, doufám, že se k tomu dostane někdo, kdo si umí pohrát s gorem a využije plnou sílu tohoto hromotluka. ()

• Celý film byl natočen za 15 dní. (Polgedney)
  • Sestry Soskovy si udělaly malé cameo, při úvodních titulcích na začátku filmu jsou vidět dvě mrtvoly, to jsou právě Jen a Sylvia. (Polgedney)