Jack je chudý chlapec, který miluje prastaré povídky a legendy. Mezi jeho nejoblíbenější patří pověst o moudrém králi Ericovi, o kouzelných fazolích a obrech. Při snaze prodat starého koně s povozem dostane výměnou vzácné kouzelné fazole, za něž je mu v mnišském klášteře přislíbena bohatá odměna. Než však získá příležitost fazole odevzdat, na vlastní kůži se přesvědčí, že mohou způsobit velké trable. Naneštěstí se v tu chvíli nachází v jeho domě zatoulaná princezna Isabella, která se vydala za vlastním dobrodružstvím. Obří fazolový stonek, který vyroste ze zapadlé fazole, odnese dům i s ní vysoko nad mraky do země obrů. Jack se okamžitě vydává na cestu za záchranou princezny Isabelly. (TV Nova)

dzules

4 a 1/2 * vlastně jediné co mi na tom filmu vadilo byl protagonista Jacka..prostě mi není sympatický..a taky ten konec je divný..jinak se mi to líbilo a není tomu co vytknout..i animace byla zdařilá. ()

Anarion

Jack a Obři je takový banální, až by se chtělo říci rutinérský film, u kterého divák přesně ví, co má čekat a přesně téhož se mu také dostane. Příběh je nejklasičtější možný, herecké výkony působí srozumitelně až prostě a jediné, co tak vyčnívá nad průměr, je snad jen zajímavé užití různých typů animací, kteréžto ale může vyvolávat spíše dojem, že dané části autoři zkrátka nestihli a tyto byly tak trochu ošizeny. Nicméně i tak lze toto dílko shlédnout, aniž by si divák zkazil svůj vkus (snad jen pokud nemá v oblibě papundeklová brnění). ()

davistercz

Bryan Singer je prostě borec. Cokoliv prostě natočí, stojí za to se na to podívat a je to neskutečný zážitek. Z klasické pohádky vytvořil ohromující a velkolepé dílo. Kéž by bylo více takových režisérů. Konečně nějaký ten povedený film v tomhle roce. Děj velmi pěkně zpracovaný a výběr herců? Úžasný, Bryan vybral dobře. Co se týče efektů, tak to není potřeba dodávat. Prostě tenhle režisér, na co sáhne rukama, to za to stojí se na to podívat! ()

tonton78

prima akční pohádka s neokoukanými herci...no a ti okoukaní podávají super výkon..příkladem budiž McGréča a za něj taky tu pátou. škoda že nebude dvojka:D ()

mondavi

Luxusní fantasy pohádka s poměrně dobrým hereckým obsazením, zdařilými nápady a parádním ztvárněním obrů, kteří mně celý film naprosto fascinovali. Možná, kdyby to Singer natočil více temněji, tak by se film setkal s větším úspěchem a s pěti hvězdami z mé strany :-) ()

DonBraso

Fantasy na svém místě,které nepřidá ani nezpomalí a bojuje na poli diváků vizuálním dojmem na oko lahodících grafických obrech.70% ()

HaniRM

Zábavný kousek na pohádkové téma Jack a fazole, aneb příběh o tom jak prostý chlapec překonal obry a zachránil princeznu. Musím říct, že to bylo příjemné odreagování a tak trochu navrácení do dětských let... ()

Kazisvet III.

Tak tohle bylo hodně špatný. Od rádoby medieval dirty prostředí podané americkou čistotou tak, že i z vidlí bych se nebál vzít si jednohubku, přes stupidní herecké výkony a obsazení (Jack je typickej Amík), až po nihilistické pocity, proč jsem na tenhle nesmysl vůbec koukal. 1,5/5. ()

S3MIR

V principe sa tomuto filmiku neda ani vela vytknut. Efekty a graficke spracovanie su jednym slovom uzasne. Najma detaily obrov su fakt spica. McGregor par krat slusne zahlaskuje, a preto je celkom skoda ze len par krat. Klise rebelskej princeznej sem krasne zapada a mlada Eleanor ju vie velmi dobre „predat“. Jack samotny si ma ale akosi neziskal, neviem, prostne mi bol cely cas ukradnuty. To jedine mi asi vadilo. Inak velmi slusne pozeranie ktore nikde zasadne nedrhne, dej odsypa a najma zaverecna cast filmu je velice pozeratelna. Standardne za solidne 3, ale za vizual pridavam stvrtu. ()

pafka

Zadne velke dilo to sice neni, ale vlastne dostanete to, co zhruba muzete v letni sezonu obdrzet od tvurcu - zkratka cirou zabavu, velmi slusne digitalni pokoukani a nic, co by vam mohlo hlavu zamotat na nekolik chvil po filmu. ()

LordMack

No nic no, už vim, proč to v kinech propadlo. Větší nudu s větším potenciálem jsem ještě neviděl. Když člověk kouká na tak skvělý vizuál a přitom si říká: Kdy už přijde něco cool, když už přijde něco cool, a ono přitom nic...je něco špatně. A vážně celý film čekat na jednu jedinou super scénu, což bylo přetahování o most, to je vážně slabota. ()

zdeci

Dvacetkrát nafouknout Jacka a byl by to suverénně ten nejodpornější obr! Takový antisympaťák se jen tak nevidí. Krom tohoto JACKa mě snad napadá už jen francouzský JACKal a JACK Reacher, rovněž krajně oplzlí slizouni... Jen díky těm prasátkům v listovém těstíčku se to dostalo na lehký nadprůměr. ()

Bolek82

Byl v tom velky potencial, vysledek je nemastny neslany. Cekal jsem nejakou epickou bitvu ala Pan prstenu a jedine co prislo bylo pretahovani o padaci most :-( ()

x_ander

Jack the Giant Slayer je film sice zábavný, ale takový bezkrevný. Některé postavy a jejich představitelé fajn (McGregor a Tucci), jiné už méně (znuděný McShane a především to nesympatické dřevo v hlavní roli), zbytek filmu je neurážející lehký nadprůměr. Všeho všudy je film nenáročnou fantasy jednohubkou. ()

NightScene

Hezká pohádka nejen pro děti, ale i dospělé. Pěkně udělané, příběh podle "klasické" pohádky a občas se i zesmějete. Herecké obsazení suprové. Mladý Nicholas Hoult by to ještě mohl někam dotáhnout. Myslím si, že hodně lidí čekalo mnohem méně, ale byli příjemně překvapeni (jako já). Obři byli boží. :D Takže, love story, efekty, příběh, herecké obsazení a sranda film dostanou na 70-75%. ()

Don Maty

Nož čo, môžem dať viac ako 3*? Nemôžem. Ďalšia komerčná vecička s krásnou vizuálnou stránkou a s celkom svižným dejom. Neunudí, jemne pobaví. Humor neočakávajte a obávam sa, že by som vydržal aj dlhšiu stopáž. Hmmm, inak. Vydržal by som kratšiu stopáž s menej nudnými scénami :)...3* ()

Unterschleif

Na tomto filme nie je nič dobré. Slabí a nesympatickí herci, počítačové triky na ktorých takéto filmy stoja sú rozpačité, kopa nelogickývh scén a vecí čo postavy hovoria a robia. Celé je to strašne rutinérsky odfláknuté akoby sa do toho nikomu ani nechcelo. Divím sa, že tu hral McGregor a dosť ma prekvapuje, že Singer natočil takúto sračku. A vôbec mi nezarezal úvodný prerozprávaný príbeh z dávnej minulosti v podobe hnusnej 3D animácie, klasické 2D by bolo lepšie. ()

Spielberg má vybráno

Spielberg má vybráno

17.06.2014

Robopocalypse, American Sniper, Thank You for Your Service, Gods and Kings, remake West Side Story, Montezuma, The Kidnapping of Edgardo Mortara. To jsou projekty, o jejichž režii se v minulých… (více)

Mad Max zachraňuje supermodelky

Mad Max zachraňuje supermodelky

19.06.2012

2011, rok změn

2011, rok změn

23.12.2011

Rok 2011 byl v mnoha ohledech významný a průlomový. Byl rokem změn - ať už těch drobných v našich každodenních životech, nebo těch velkých, které začnou psát nové etapy osudů celých národů (politické… (více)

Bryan Singer: Namísto Excaliburu Galactica

Bryan Singer: Namísto Excaliburu Galactica