Jack the Giant Slayer naplnil mé očekávání, ale nic extra nepřidal. Typicky pohádkový příběh, který se od začátku čeká, takže nic nového na světě. Velmi povedená vizuální stránka a hlavně opravdu dokonale zpracovaní obři. Nebýt skvělých obrů, bylo by vše o stupeň horší, protože herecké výkony jsou průměrné a nikdo nikoho vyloženě nepřehrává. Bryan Singer tuhle pohádku zvládl obstojně, ale abych ho musel vychvalovat, to zase ne.. 6/10 = 69%(2.6.2013)

Zajímalo by mě, co motivovalo tolik zajímavých jmen, že se upnuli zrovna k tomuto veskrze obyčejnému projektu. Od jmen režiséra i herců bych očekával zajímavější, viditelnější počiny. Pravda je, že jde o pohádku spíše vydařenou (z fantasy jsem si na tom nic nenašel), ale zase ne takovou, která by vyvolávala nutkání ji vidět vícekrát, např. každé vánoční dopoledne. Zkrátka, má očekávání k tomuto filmu nebyla vzhledem k námětu nijak závratná a ani po shlédnutí jsem v námětu nic, co by mělo potenciál něčeho zaznamenáníhodného nenašel. Určitě nejde o špatný, nebo snad pokažený film, Jack a obři je film, který sice tak nějak akorát naplnil má očekávání, ta ale nebyla nijak závratná.(4.12.2013)

• Carol Pifková

Takže rada by som začala tým, že ma to dosť dlhú dobu nudilo. Vlastne celý film bol jedna veľká nuda. No aspoň, že tá záverečná bitka celkom ušla. Hlavný hrdina Jack, vyzeral ako priteplené rozšliapnuté hovno, no a to nevravím ako vyzeral keď si dal tú gay korunu na hlavu.. Na neho sa proste nedalo pozerať. No a predstaviteľka princezny mi pripadala neprirodzená a monotónna, proste herečka, ktorá to naozaj hrá a je to vidieť, že to len hrá. Občas som mala pocit, že jej dialógy hraničia s recitovaním. Najviac z celého filmu ma nadchol kocúr a kôň. Čo je dosť smutné, no nie významné pre tvorcov alebo ostatných fanúšikov filmu. I keď fakt nechápem v tomto ich nadšenie. Komentár užívateľa Cival pekne v skratke vyjadruje moje pocity z filmu.(23.11.2013)

Nicholas Hoult byl ještě před chvilkou zombík, který se zamiluje do Teresy Palmer a najednou je z něj chlapík, který šplá po přerostlé fazolce. Další pohádka, která dostala tu možnost, aby byla takto dobře zfilmována, hlavně po digitální stránce. Takové filmy mám potom rád, když film poskytuje ten pravý zážitek, i tak by neuškodilo, kdyby tu bylo více akce, hlavně na začátku.(6.7.2013)

No tak pohádka to pro děti asi ještě moc není, protože je celkem plná drsnějších scén. Na tomto filmu mě moc nezaujala ani výprava, herecké obsazení ani trikové kouzlení. Zvažovala jsem mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, nakonec jsem dala čtyři za sympatický námět, hudbu a kousek toho napětí. Nakonec ale musím uznat, že tvůrci si s obry opravdu dobře vyhráli. Měla jsem z nich silný pocit hnusu a nechuti, což bylo patrně účelem filmařů :-)(2.6.2013)

• - Pôvodný scenár sa zahrával s myšlienkou, že by sa dej mal zaujímať o príbeh chlapca, ktorý sa stáva mužom. (Greenpeacak)

• - Ewan McGregor (Elmont) a Ewen Bremner (Wicke) si už spoločne zahrali v snímke Trainspotting (1996). Druhý menovaný už taktiež spolupracoval s Eddiem Marsanom (Crawe), keď sa obaja predstavili vo filme Faintheart (2008). (toi-toi)

• - Darren Lemke přišel s projektem na trh už v roce 2005 a o něco později se na palubu dostal režisér D. J. Caruso. Toho pak nahradil Bryan Singer, který přivedl svého obvyklého scenaristu Christophera McQuarriera. (Beer Ceps)