Srdcovka, která není vyloženě geniální, ale jejíž zrušení mě mrzí dodnes. Něco mezi Heroes, Úžasňákovými a Fantastickou čtyřkou - ovšem jen v tom nejlepším. Autistický Gary se Ryanovi Cartwrightovi povedl skvěle a zapomenout nejde ani na Summer Glau jako Skylar. 90 %(6.9.2015)

Slušně se rozjíždějící nový seriál, jsem zvědavej, jestli přežije do druhé sezony. Po Pilotu dočasně 4*, co si pamatuju, tak Dollhouse se taky rozjížděl slušně a mám pocit, že první sezonu jsem ani nezvlád dokoukat, tak uvidíme...(14.7.2011)

Kdybych měla soudit jen podle pilotu, bylo by mé hodnocení tak o dva stupně slabší, protože tak neoriginální a šablonovitý úvodní díl k seriálu se jen tak nevidí. Naštěstí mají Alphas s každou další epizodou vzestupnou kvalitu, zpočátku nezajímavé postavy (kromě autisty Garyho, toho jsem si stejně jako ostatní oblíbila hned) se začínají v rámci příběhu vyvíjet a výhodou jsou také docela nápadité a inovativní schopnosti výjimečných jedinců. V čem má ale seriál pro mě velkou výhodu nad podobnými v rámci žánru je naprosto vtahující napětí a výborné akční scény, které mě v podstatě každý díl přiměly k zaujatému sledování. A tou akcí nemyslím ani tak superhrdinské eskapády, vůbec schopnosti hlavních hrdinů jsou sympaticky využívány jen minimálně a vsází se spíš na starou dobrou, poctivou akci a taky potěší ne zcela jednoznačný pohled na dobro a zlo, které občas nutí přemýšlet,zda je vždy pravda na straně těch "dobrých", kteří si navíc také občas neštítí ušpinit si ruce. Jako napínavá oddechovka rozhodně vyhovující, jen škoda toho předčasného ukončení ve druhé sérii, pár dílů bych ještě klidně snesla.(1.7.2014)

Pilot mi přišel parádní a hodně nadějný. Doufám, že se to bude v dalších dílech ještě zlepšovat a provázanost postav bude lepší.(13.7.2011)

Jistě, není to originální, ale po pár dílech vás seriál dokáže solidně vtáhnout. Jako zábavná seriálová jednohubka rozhodně neurazí. 1. série - 70 %(23.9.2012)