Reklama

Reklama

Kriminálka Berlín

(seriál)
  • Německo Hauptstadtrevier (více)
Trailer
Krimi
Německo, (2012–2014), 25 h 4 min (Minutáž: 47 min)

Kamera:

Heiko Merten

Hrají:

Friederike Kempter, Matthias Klimsa, Torsten Michaelis, Kirsten Block, Hannes Wegener, Julia Richter, Floriane Daniel, Oliver Bender, (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(32)

Obsahy(1)

Někdy se zdá, že v hlavním městě Berlíně, každý šidí každého: Lékaři, kteří mění seznam příjemců a dárců orgánů  developeři, kteří vydělávají velké peníze  padělatelé peněz, jakož i mezinárodní gangy prodávající napodobeniny dětských kočárků v okrajové čtvrti města. V centru města se nachází i policejní okrsek 7, který vede impulzivní elitní policistka Julia, která musí pracovat bok po boku se svým bývalým šéfem Johannesem, který se drží předpisů jako bible. Julia se spoléhá na její zdravý úsudek a intuici, zatím co Johannes zase na daných faktech. Celá Juliina rodina pracuje na okrsku: její matka, otec i bratr, všichni jsou zkušenými policisty, kterým náhle velí jejich dcera a sestra v jedné osobě... (TV Barrandov)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

ARI50 

všechny recenze uživatele

Celkem to nějak do sebe nezapadá co tady ukazují, herci nuda s jejich hudba no nevím a případy no coment. Seriál nemá co nabídnout. ()

Reklama

Potjoc 

všechny recenze uživatele

Na kriminálku je tam dost takových scén s hudbou, jakoby to byla taková klidná hodná komedie. Což mi na kriminálky nesedí. ()

Galerie (254)

Reklama

Reklama