Reklama

Reklama

Vraždy v Sandhamnu

(seriál)
  • Česko Vraždy na Sandhamnu (více)
Drama / Thriller
Švédsko, (2010–2020), 22 h 31 min (Minutáž: 42–89 min, Alternativní 100 min)

Předloha:

Viveca Sten (kniha)

Hrají:

Jakob Cedergren, Alexandra Rapaport, Anki Lidén, Louise Edlind, Sandra Andreis, Lars Amble, Lotta Tejle, Lion Mon H. Wallén, (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(23)

Obsahy(1)

Mladá dívka zmizela beze stopy ve švédském městečku Sandhamn. Předpokládá se, že se sama utopila. Když si ale děti Nory Lindeové hrají v nedalekém lese, učiní děsivý objev. Detektiv Thomas Andreasson hned ví, že se jednalo o vraždu. Brzy na poloostrově mizí další dívka... Detektiv inspektor Thomas Andresson řeší za pomoci kolegyně Mii Holmgrenové záhadné vraždy, které narušily poklidný život na Sandhamnu. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (8)

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

Mizerné zpracování předlohy.Otřesné záběry kamerou:momenty kdy kameraman zaostřuje za běhu.Očividně v některých momentech zmateně hledá herce.Rozhoupaný obraz jak prádlo na šňůře.Slabé výkony herců ()

sofiapetra 

všechny recenze uživatele

Bylo sice zábavné podivovat se, jak lze solidní knižní předlohu zpracovat málem rosamundovsky pilčerovksky, ale neva - k balení dárků se to sledovat dalo. V každé epizodě přibyl sice soused, který tam v minulé vůbec nebyl - a toho zrovna zabili, ale to už by bylo hledání much:). Scenérie byly krásné a Nora mi byla sympatická. ()

Reklama

papilon395 

všechny recenze uživatele

Knižní předlohy neznám, ale je patrné, že je psala žena pro ženské čtenářky. Příběhy řeší napůl vyšetřování a napůl srdeční peripetie. Takže žádná drsná škola. Blízko k romanci má i to, že na švédských ostrovech svítí slunce, všichni jsou opálení a vystylovaní. Dobrý doplněk k léčení virózy, jako hrnek sladkého čaje. ()

Mamlas odpad!

všechny recenze uživatele

Otřesně natočené, jako nějaký Doktor z hor, otřesná hudba, která rozčiluje po celou dobu filmu, otřesný scénář plný zbytečných keců a také casting je hrozný. Utrpení. (0%) ()

Galerie (188)

Reklama

Reklama