Zombi

Příjemná komedie se sympatickými postavami, trochou boxování a spoustou očekávaných klišé a bez ostrých hran, za což jsem vlastně rád. Nechtěl jsem vidět drama, chtěl jsem vidět oddechovou zábavu a tu jsem dostal. Překvapivě pohodovej filmík. ()

WayDott

Úžasná podívaná :-) Robert De Niro je pro mě, od filmu Stážista, hodný a laskavý dědeček. Ale tady byl naprosto skvělý. Já moc filmy jako Rocky atd. nemusím. Ale tohle je od začátku fakt legrace :-) ()

Emo-haunter

Mám k tomuto snímku hodně výtek. Problém je v tom, že jsem od toho čekal prostě více, ale dočkal jsem se průměrné klišovité jednohubky s častým nelogickým uvažováním postav na každém kroku - už když začala nějaká scéna, jsem kolikrát věděl, co přesně bude následovat, a jak je to vlastně místy hodně hloupé, povrchní a nesmyslné. Ani závěrečný souboj nebyl nic extra. A ty nelogičnosti? Razorovi Kid na pohodu rozmlátí okno a on si pak jde v klidu spát jako by se nechumelilo? Všecí všem odpouští? Synátor Kida uplně povzbuzuje na klid k výhře, když přitom ten druhý je přítel jeho mámy, který ho vždy měla ráda? A to říkám jen pár příkladů. Je to hodně béčkové béčko, kdy to má aspoň trochu nostalgie, dobrých hlášek, a narážek na Rockyho i Zuřícího býka, kvalitou to ovšem nedosahuje ani na Creedy, a ani na většinu filmů s Rockym. Má to kostrbatou strukturu, podivné nereálné psychologické a sociální aspekty, a ani hudba nikterak neoslovila. 6/10. ()

dezert

Objektivně by to bylo za silný 3 hvězdy, ale samotnej Alan Arkin a jeho hláškování to pozvedá na slabší 4. Ten chlápek je naprosto neskutečnej. Každou scénu, ve které je, si krade pro sebe. Jinak je trochu absurdní, aby De Niro, kterej je totálně z formy, byl schopnej boxovat. Vlastně to ani není moc komedie (pokud zrovna na plátně není Arkin nebo Hart - kterej je něco mezi Martinem Lawrencem a Chrisem Tuckerem). Zápas není žádná třída, vtipný momenty většinou fungujou, big laughs téměř nejsou, spíš většinou jen pochechtávání. "It's horse piss. Cha! It's vinegar. It's piss. Vinegar. Cha!" ()

Wancohoff

priemerna oddychovka ktora nicim neprekvapi.Potesi Stallonem a De nirom, a nasere trapnym cernochom...65% p.s. reklama na lumie :) ()

Thomm

Až na moc ukecanýho nigga s pištivým hlasem nemám co vytknout. Všichni staroušové mají kadenci funny keců přinejmenším stejnou jako kulomet Terryho Crewse v Expendables a svojí ostrostí si hlášky s realnýma kulkama taky v ničem nezadají. Dědkové v ringu svlečení do půli těla vůbec nevypadají směšně a přinejmenším ze Slye jde pořád respekt. Jedna pasáž byla braná snad až moc vážně a zábavnost trochu opadla, ale naštěstí se nejedná o nic, co by výrazně narušilo parádní dojem z filmu. Poslední scéna taky slušně pobaví. Zkrátka spokojenost, víc filmů jako Grudge Match, kde se člověk pořádně zasměje a pobaví. ()

masiko

Pro nekoho, kdo by neznal Rockyho a/nebo Zuriciho byka, se asi jedna i cisty prumer. Mne se zamlouva uz jen videt dva nejslavnejsi filmove boxery v jednom ringu. ()

Illy

Moc nemusím geronto komedie a návraty, tohle mi ale sedlo jak prdel na hrnec. Tohle je důstojné připomenutí nejlepších boxerských hrdinů a rozloučení s ringem, v perfektně dramaticko-humorně vyváženém filmu. Jo, je to samozřejmě ždímačka citů, ale tady mi to vůbec nevadilo. ()

majo_svk

Pozerať sa na dve veľké legendy, ako sa bombardujú údermi v ringu, doberajú sa, robia si srandu zo seba samých, púšťajú jednu hlášku za druhou, je úžasný pocit. Nekonečná zábava obalená do nostalgického pozlátka doplnená trefnou hudbou. Je to oddychovka s množstvom humoru, filmových odkazov a kúskami emócie. Je taká v celej svoje šírke a tak si ju budete aj pamätať. Neriešite myšlienkové presahy, odpúšťania, nelogickosti, príbeh. Pustíte si ju a užívate si do konca. Výborná práca. Skvelý Sly, úžasný De Niro a brutálne hláškujúci Arkin, ideálna trojka. S nadhľadom a patričným humorom podaná pocta dvom velikánom a žánru. Ďakujme vyšším silám, že od čias Expendables vznikla pekná hŕstka obdobných filmov. Pre niekoho sú trápnou zbytočnosťou so starými dedkami a pre iného splneným snom s najväčším borcami. Roky a Zúriaci býk sa nemôžu nepáčiť. Sú to moji hrdinovia detských čias a nemôžem ich hodnotiť objektívne. PS: Sly je naozaj pánko, na svoje roky stále riadny búchač a De Niro, skákal cez švihadlo ako 30 ročný, obdiv. ()

fummyk

Po stránce komedie, je to super, kdyby to nebylo v tak zábavné formě, jak to je, asi by mé hodnocení bylo mnohem níž. Koho musím zdůraznit, je určitě Alan Arkin, který ve filmu působí jako trenér Stalloneho, ten chlápek je sakra frajer! Ty hlášky, co u něj vymysleli... dlouho jsem neviděl film, s podobným chlápkem. Co mi vadilo a kvůli čeho dávám o hvězdičku méně je spojitost s Rockym, když už dělají film se stylem, ale bez autority Rockyho, tak aspoň ať tam nejsou zvyky jako je mlácení do masa apod. Jinak je to dost dobrý, bavil jsem se. 80% ()

cyphercz

V poslední době se roztrhl pytel s filmama o stařících co nějakým způsobem vzpomínají na zašlou slávu a ještě na starý kolena vydolují trochu té mladické energie co jim zbyla v kostech na poslední pořádnou jízdu. To je i případ Grudge Matche, od kterýho jsem, stejně jako od jiných filmů z tohohle stále častěji viděného žánru, mnoho neočekával. No není to taková jízda, jako Expendables 2, ale rozhodně pobavilo, Stallone a De Niro předvedli skvělý výkony, Kim Basinger je na svůj věk hodně sexy, jediný, co mi trochu vadilo byl ten malej fakan s přemírou rozumu na svůj věk (jak už to tak ve filmech často bývá), ale ještě se to ve srovnání s jinými filmy dalo. ()

Druury

Jednim slovem prdelrozkopavajicisupermovie. Netlacili na pilu a pritom jsem se chlamal od začátku do konce. Super, klobouk dolů pred starikama ()

zahadum

Skutočne správne natočená pocta starým dobrým boxerom ...... Rocky vs Zúriaci býk....v tom najlepšom možnom prevedení....hlášky ktoré neznejú trápne....ozrejmenie si skratky BJ :))) proste pohoda oddychový film v ktorom vyhrávajú obaja .... však aj život je ring. ()

Platom

Příjemná komediální podívaná, která si na nic nehraje a bezpečně plní svůj účel - pobavit diváka. Ve filmu potěší krom notoricky známých tváří, jakými "boxerské" legendy Sylvester Stallone a Robert De Niro jistě jsou i mnoho odkazů na Rockyho a Zuřícího býka ačkoli charaktery ze Zpátky do ringu s těmito charaktery nefigurují. Snad je doufat, že Sly nebude po tomto výkonu nabuzený k natočení nového Rockyho - klobouk dolů, stále vypadá výborně, ale box, který by měl být myšlený vážně, by mu už neslušel. ()

sandinista

Staříci na sklonku své kariéry opět vaří z boxerského hrnce. Vážně by je už nikdo nebral, ovšem jako komedie tento počin funguje dobře. Líbili se mi i narážky na Rockyho (prasata v mrazáku) i zapojení mladších herců. 1080p ()

heihatchi

Škoda, že jsem ještě neměl tu možnost shlédnout Zuřícího býka, pač bych si to určitě užil o to víc. I tak to ale byla prdel řádná. Když pominu skvěle hláškující ústřední dvojici, tak se mi nejvíce líbil Alan Arkin. Jinak co se týče příběhu, tak to je spíše průměr. ()

Matli

Jsem plně spokojen s tím co jsem čekal. Boxující Stallone už nemůže vymyslet nic víc. Rockyho bylo až až. Příběh je průhlednej jako měsíc hladovějící somálec a těch zbytečnejch keců je tam taky hafo. Klobouk dolů za výkon De Nira, ten si to teda užíval a snažil se film maximálně vyzdvyhnout. 37% ()

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

06.11.2012