voleman

Zpátky do ringu bylo poměrně milé překvapení. Setkání Stallona a De Nira dopadlo velmi dobře. V porovnání například s Plánem útěku kde se setkali taky dvě herecké legendy, tohle se mi líbilo o trochu víc. Stallone a DeNiro si ze sebe dělají srandu, hláškují a celý film se nese v takovém odlehčeném duchu. Právě díky tomu, že se film hned od začátku nebere vážně a na nic si nehraje, je výsledek opravdu zábavný. Využívá k tomu různých odkazů na dřívější filmy obou hlavních představitelů, ale také jejich vzájemné poštuchování. Pochválit musím také dobře vybrané písničky doprovázející jednotlivé scény. Zpátky do ringu je poměrně povedená komedie, která je postavená hlavně na legendárnosti Stallona a De Nira. 85% ()

Hollohlaway

Dva hláškující veteráni, kteří si dávají po tlamě? Jejich poťouchlé vtipy mě několikrát donutily vybouchnout smíchy a až překvapivě ucházející scénář co obsahuje patosu jen povinné minimum, společně se závěrečnou řežbou mě spolehlivě zabavil. ()

Trapper33

Zpátky do ringu patří mezi jeden z těch lepších filmů o boxu. Snad všechny postavy jsou dobře zahrané a kvalitní scénář film vyzdvihuje. Po celou dobu jsem se nemohl rozhodnout komu fandit, protože každý měl záporné i kladné chvilky. Nicméně konec byl na můj vkus až moc happy, takže nakonec trošku zklamání. ()

ranp

Na tento film jsem si zašel do kina, jelikož mě lákalo herecké obsazení a rovněž i boxerská tématika. První polovina filmu mi přišla spíše průměrná, postupem času ale film přidává na obrátkách. Oba staří pardálové to zahráli velmi dobře a získali si moje sympatie. Když se k tomu ještě přidala Kim (která mimochodem vypadá na svůj věk skvěle), tak z toho vzešel snímek, který nejenže nezklame, ale i potěší. Celé je to i poměrně dost vtipné. Můžu jen doporučit. ()

kenkaku

Osobně mě moc potěšilo vidět v jednom filmu Sylvestera Stallone a Kim Basinger. Jakákoliv jiná ženská by vypadala jako rašple. Ty role jim sedí. Také myšlenka nechat spolu zaboxovat Zuřícího býka a Rockyho nebyla k zahození. Ale to jen tak na okraj. Zábavné (pro někoho možná trapné) bylo velké množství narážek na Rockyho. Co také celkem funguje (i když z toho šlo vyždímat víc) je komika založená na tréninku někoho komu je 60+ (to jak Alan Arkin jako trenér všude jezdí na důchodcovském elektrickém vozítku - dokonce i k ringu - bylo neuvěřitelné). Co zamrzelo, byl možná zbytečně vláčný děj (až moc povídacích scén kde se vlastně zase tak moc neřeší) a trochu komický byl ten začátek s digitáln omlazenou ústřední dvojkou... ale to je tak vše. ()

netahlo

Sice je z toho jasne citit kalkul a ta melodramaticka dejova linka s plastickou Kim je po case dost otravna, ale kdyz jsou na place hlavni dva protagoniste, je to paradni komedie. Hlavne De Niro vali :-) A ten zasranej urvanej negr, manager nebo co to bylo, mi taky nedovoli dat plny pocet. ()

sedm.1

Nejzábavnější film roku? Hovno! Minimálně nejzábavnější film posledních deseti let. Moc jsem nevěděl co od něj očekávat, spíš jsem měl dokonce až obavy, ale nakonec nemohu najít slova, kterými bych vyjádřil své nadšení z této pecky. Zpátky do ringu je jedna z nejvtipnějších a zároveň i nejemotivnějších filmových záležitostí za poslední roky a já v celém filmu snad nenašel jednu jedinou maličkost, kterou bych mohl byť jen minimálně zkritizovat, jediný okamžik, který by tam nepasoval, jediné slovo, které by tam bylo navíc. Zde opravdu zafungovalo vše tak neuvěřitelně perfektně, že jen žasnu. Výborná, nevšední zápletka, co vtipná scéna, to okamžitě kultovka, výborný scénář, skvělá atmosféra, nehorázně působivé emoce a samozřejmě i zajímavé a zábavné postavy, kterým navíc vévodí fantastické obsazení. Stallone od posledního Rockyho Balboi chrlí jeden skvost za druhým a já toho chlapa prostě zbožňuju, De Niro po dlouhé šnůře sraček opět boduje a prodává zde naplno svůj veškerý um a šarm, Kim Basinger mě tu ve svých šedesáti letech svým sexappealem naprosto ohromila a to bez prdele, klobouk dolu, na svůj věk nehorázná bohyně, povinný kašpárek Kevin Hart pak naštěstí nepůsobí vůbec trapným dojmem a jako třešnička na dortu zde Alan Arkin lavinovitě chrlí zcela neuvěřitelné hlášky, prostě borec na konec. Takže casting prvotřídní a jasná trefa do černého. A i závěrečný happyend přes svou kýčovitost nevyznívá vůbec trapně, či jinak nepovedeně, naopak, opravdu upřímně potěší. Co mě ale dostalo na celém filmu nejvíc, je, jak moc lidsky to na mě celé zapůsobilo. Ty postavy, gesta, charaktery, řešení problému, to vše mi přišlo skutečné, upřímné, prostě lidské. Zpátky do ringu je zkrátka naprostá bomba, úžasný, příjemný film, nemám slov, prostě DOPORUČUJI úplně všem!!!!!!!!!, stojí to za to! ()

herr_carter

Tak tohleto byl pro mě, přiznám se, naprostý balzám na duši a opravdu (byť to mělo samozřejmě i náznaky dramtu) jsem se od srdce zasmál - ti dva se fakt dobře sundávali narážkami na stáří................ moje hodnocení = 9 z 10. ()

harapag

Tak to bylo hustý. Ti dva exoti mě fest pobavili a k tomu Arkin jako třešnička na dortu.Obával jsem se trapárny, ale kromě toho ,že oba lítali v ringu jak mrkev v kýblu, jsem neshledal větší háček. ()

Sdoom

Tolik jsem se těšil na vtipnou odlehčenou komedii, kde si dva staří pardálové budou užívat každou minutu na plátně a na závěr si dají do držky. Což o to, tyhle parametry film docela splnil, hlavně De Niro byl skvělej. Ale scénář a režie to kompletně zabily. Směska patosu, klišé a již několikrát viděného a sem tam nějaký povedený joke. Takhle jsem si návrat Rockyho a Raging Bulla na plátno opravdu nepředstavoval. :-/ (Blu-ray, orig.) ()

Kuny27

Kapku šťávy tomu chybí. Děj pěkný. Super zpracování, narážky na Rockyho - více, než si myslíme :) Dost upovídaný film. Někdy jsem až nestíhal, ale dost to sedělo. Jen mě mrzí, že mě to tak nějak nevtáhlo. Jinak super oddychovka s lehkým zamyšlením, lehkými akcemi- 82% idál... ()

Chmur

Podle mě poslabší záležitost. Na průměru ji drží De Niro a pár povedených vtipů. Jinak je to jedno klišé za druhým - návrat ztracené lásky, objevení pravých hodnot atd. Sylvester je špatnej herec a ve filmech, kde se víc mluví než mlátí, to obzvlášť vyniká. ()

charlie_ando

Moje první kino představení nového roku 2014 a myslím si, že se tuto filmovou sezónu podařila odstartovat velmi dobře. Z tohoto projektu jsem byl vcelku skeptický, co jiného si myslet o filmu, kde se dva blázniví senioři rozhodnou, že si na stará kolena rozmlátí zmuchlané ciferníky. Dostalo se mi, ale milého filmového překvapení, z kterého sice čišela staromilská nostalgie, zároveň tu byla spousta pozitivní energie a vlídné atmosféry. Jako celek to není až tak o boxu, ale hlavně o hledání cesty a východisek ze starých chyb. Přiznám se, že jsem měl trochu strach z výkonu starých pánů, ale oba dokázali, že ještě nepatří do starého železa. Zvlášť Sly přesvědčil, že se mu daří držet v posledních letech v nadprůměrné tělesné i herecké kondici. Ve vedlejší roli mě příjemně překvapil svým herectvím Jon Bernthal jako syn jednoho z hlavních hrdinů B.J. Na druhou stranu mě strašně iritoval Kevin Hart respektive jeho postava užvaněného a otravného promotéra. Obyčejný film, který je plný milého humoru. ()

korndaddy

Stačí jenom aby Sly na nějakou dobu vynechal ty kouzelný samoposilovací prášky a hned může se senilním bobym do ringu se utkat o čest. Je fajn, že i herci jako Stallone a De Niro, svým způsobem legendy si dokážou udělat sami ze sebe srandu a pustit se do podobného projektu. Před tím klobouk dolů, ale na druhou stranu si asi už s rolema nemůžou taky vyskakovat že jo?? Vtipná oddychovka s pár opravdu vtipnejma hláškama, ohraným příběhem ale kupodivu nenasírajícím... ()

Michelle75

To byl vážně skvělý skvělý nápad postavit tyhle filmové boxerské hvězdy vedle sebe. De Niro je božský se svým sarkasmem a jistotou,která je trochu mimo.:) Jen fajn,když si pan herec jeho jména umí i teď ze sebe udělat srandu a vezme takovou roli. Sedla mu, stejně jako Sly, který s tím svým psím pohledem dostane úplně všechny. Co dodat,téměř herecké smetiště (Arkin, Basinger),ale smetiště na kterém spousta věcí teda rozhodně k zahození není. KOmedie a vtipná. ()

klukluka

Kecy, kecy, kecy, slinty, kecy, slinty, slinty, kecy, jakože box, konečně na sebe něco hodit a pryč. Pár míčů z toho určitě káplo, největší nostalgici a naivkové se nad tím dokonce oblízli, mise splněna. Na některých filmech je nejlepší, že mají konec. Jasně, tenhle měl servírovat to nejlepší nakonec, ale o tom nemluvím. Mluvím o tom, že jsem rád, že jsem se tím protrápil, a že už je to pryč. Překvapení se naštěstí (!) nekonalo, Sly, kterej se místo bezstarostnýho života moří i v pokročilým věku v posilce, porazil De Nira, kterej už 30 let spokojeně kyne a tenhle biják mu to poprvé po té dlouhé době naboural. Společně s faktem, že se mu v závěru objevily pod svraštělou kůží v oblasti pupku cosi jako břišáky, to považuju za jediná dvě pozitiva tohohle trapně vykalkulovanýho podvodu. ()

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

06.11.2012