Slam7

Když člověk sleví z očekávání ještě před začátkem filmu, tak bude překvapenej! Když bude člověk natěšenej na nejlepší filmovej box nebo na nejlepší film o boxu, tak bude zklamanej! Každopádně doporučuju počkat si až úúúplně do konce filmu, až do závěrečnejch titulků a zaručuju, že sportovní fandové se poserou smíchy :D :D :D ()

x_ander

Dvě legendy boxerských filmů si to mají v ringu rozdat v době, kdy jim táhne na sedmdesát? On by to možná i byl blbý nápad, nebýt velmi příjemné komediální formy. Stallone i De Niro si návrat do ringu užívají a komediální poloha jim sedí stejně jako ta dramatická. Grudge Match není žádný mistrovský kousek, ale jako velmi pohodová žánrovka obstojí bez problému. ()

Petr59

Je to průměrný film, který neurazí, ale také neoslní. Herecké obsazení je sice dobré a už samo o sobě nadsazuje laťku hodně vysoko, ale samotný film je často nudný, kombinace dramatu a komedie tady moc nefunguje, ostatní herci jsou nezajímaví..... Posledních 30 minut je asi nejlepší část filmu, ale jen to nestačí na čtyři hvězdičky..... Hlavní tahoun filmu byl pro mě Stallone, ale špatný nebyl ani Robert De Niro..... nic jiného zajímavého nám tvůrci nenabídli. ()

Kokutek

Patetická nostalgie dvou gerontoidních boxerů. Prvních 100 minut filmu člověk poslouchá klišovitý tlachání dvou dědků a rvačka je až na konci těch cca 13 minut . Nudná recyklace Rockyho a Zuřícího bejka za komerčním účalem. ()

Elessar.

Do bandičky chýba ešte Al aby to bolo ako za starých čias. A ešte Walken. Je to docela fajná vec. Čo keby Rocky fightil s Raging Bullom? Ale ne kecám. ()

kokofek

Dobře jsem se bavila a to americké komedie nemusím.Snímek nemá americká sladká a mravoučná místa.Když tak jenom snesitelná. ()

watari

Lepší než bylo očekávání, o 100% lepší. Ale stejně, nejlepší z tohoto filmu byly ty káry, jo a taky myši :) ()

vofo

Ano, 5 hvězd se může zdát moc. Ale tady jsou tak akorát. Proč? Kromě parádní ústřední dvojici, která si svoje role naplno užívá je tu famózní Alan Arkin a spousta stařecké, nikoliv senilního humoru. A dvojité cameo na závěr je naprostá pecka. ()

MiniRecenze

Trailerová kampaň slibovala něco jako sportovní komedii s tím si nedovolím souhlasit.Připravte se spíše na dramatickou složku,která Vás bude provázet většinu času.Srandy si tady moc neužijete a sportu rovněž,věškerý finálový fight je ke konci ve tříminutové pasáži.Ještě ,že tady hrají takový herci,protože s jiným hereckým obsazením by snímek nebyl zajímavý.De Niro a Stallone jsou opravdu tahouni.Ale jestli čekáte něco jako "Rockyho" nebo "Fotři jsou lotři",tak budete zklamaní. SPÍŠE DRAMA!!! ()

Sympy

Hoši si jako představitelé největších "filmových" boxerů udělali takovou srandu ocenil sem férovej konec,který se nedá hodnotit jinak něž prostě hezkej. Je to snímek o tom že když má člověk bojové srdce tak tím že zestárne neznamená že tyhle koule ztratí. Spousta lidí to bude hodnotit jako že to neměli dělat-ale to tak úplně není pravda. Vyrůstal sem na filmech ze Slym byl můj idol ale kdybych si měl vybrat J.L.Motta mě asi oslovil více--->rozhodně si nemyslím že by tohle bylo urážkou těchto hodnotných děl... Není to velkotrhák-přesto si ti dva zaslouží úctu. Za mě ***+ ()

Jyrka

Opět super film, jak jinak, vysokorozpočtové filmy se Stallonem nikdy nezklamou. Moje oblíbená scénka byla, jak Stallone sundal toho frajírka, kterej se zastával MMA. Super hlášky Stallona a De Nira :D. Jen mně přišla divná ta Stallonova holka, prvně mu pořád říkala, jak se nesmí účastnit a když se definitivně rozhodl, že se účastní zápasu, tak vůbec nebyla proti. Abych pravdu řekl, tak jsem vůbec nečekal, že vyhraje Stallone, ale že to vyhraje De Niro. Super herecký výkon Alana Arkina, především proto, že je mu 80. Jinak na konci to Hart zabil s tou nabídkou role v Hangover 4 :D ()

SMilan

Spočiatku celkom zábavné, keď chlapi v továrni Slyovi po príchode do práce X rokov tlieskajú a doberajú si ho ako bývalého šampióna, jednoducho americký sen. Potom sa nám to už rozbieha, De Niro čoby zlý chlapec, sa do svojej úlohy fantasticky hodí, Basinger síce vyžehlená, ale raz darmo už je seniorka. Prišlo ale toľko nechcené klišé, tá vec s "i'm gonna fight, i'm not gonna fight", kedy som seriózne začal pozerať na časomieru a veľa nechýbalo a prišiel by som o ten skvelý záverečný fight so všetkými emóciami okolo, ktorý fimu naozaj zachránil česť. Nevravím, že koniec nebol klišé, ale napriek tomu fungoval. ()

Goumen

hrozně pohodová oldschool podívaná, plná nostalgie a povedených hlášek. Oba dědové se na svůj věk slušně vypracovali a dokázali, že ještě nepatří do starého železa. Potěšila mě i scéna s Chealem Sonenem a hlavně Tyson s Holyfieldem při závěrečných titulkách. ()

david666

skvělí Sly a De Niro - na nich to stojí. Plno vtipných narážek na stáří a k tomu pořád dobře vypadající Basinger. A navíc vcelku reálně pojatý finální zápas v ringu důchodců - hodně jsem se bavil ()

paradoxman

Když má takový úspěch gerontský akčňák (=RED), proč by nemohl být stejně dobrý souboj Raging Bull vs. Rocky Balboa? Jednoduše proto, že dva starci v trenkách jsou spíš k politování, než k zasmání. I tak jde o slušnou oddychovku, která mě donutila několikrát se zamyslet nad tím, kolik plastických operací, které má za sebou Kim Basinger. ()

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

06.11.2012