BeranSon

Jestli je na světě silnější pocit nežli láska, pak je to nenávist. Rivalita , to nikdy nebylo slovo, byl to vždy pojem , ale rivalita je přeci nádherná. Když si do očí hledí dva muži, kteří jsou ochotni ztratit všechno, jen aby porazili toho druhého, tak je vpřed nežene láska, nýbrž ona nenávist. Je pravda, že ač vyznělo to co jsem napsal jakkoliv, tak právě u Grudge Match ona rivalita příliš velká není, i když se tvůrci snaží jí vytvořit, tak prostě marně. Ani Sylvester Stallone, ani Robert De Niro nejsou na vrcholu svých sil, ten už je dávno za nimi, ale je od nich pěkné, že oba ještě chtěli společně uzavřít ve svých životech kapitolu "my a filmy o boxu". Ať už je děj krkolomnější, klišé je všudypřítomné a režie nestojí za nic, tak to je přesto příjemná podívaná. - 6/10 - Krásně jsem si zavzpomínal na Trilla in Manila. ()

MickeyStuma

Velmi excelentní snímek o dvou boxerských rivalech jehož herečtí představitelé nejen poukazují s důvěrou a s vtipem na své boxerské role, ale nebojí se si z nich dělat s vervou sobě vlastní vyloženě i srandu. Stallone vs. De Niro. Velmi výtečný nápad tyto dva postavit proti sobě do ringu naprosto vyšel. O přímou komedii se sice nejedná, přesto příběh a neustálé hláškování pobaví. Boxerský film jako každý jiný a přesto v lecčems jiný. Zápas ´dědků´ tu do této chvíle snad ještě ani nebyl. Humornou stránkou věci se podařilo po celou stopáž udržet a tak nijak nenudí. Nakonec vidět jak se dva dědkové do sebe mydlí hlava nehlava není zase až tak často. A tak tu máme další takřka boxerský film nepřinášejícího sice nic nového, přesto v jistém slova smyslu v lecčems originálního. ()

Heavyman

Stoletej Rocky co vypadá tak jak vypadá a proti němu děda Robert strhanej jak flašinet,strašný ksichty oba. Okořeněné humorem alá "fotr je lotr" s pár vtípky s černouškama jako bonus. Zajímavý jak dobře to zafungovalo. Navíc senilní trenér v hučce dává dobrý hlášky a samotný zápas je povedená i když "dojemná" řezanice. ()

Wallis3

Koukatelný film, takhle při misce buráků a pár skleniček jégrmajstra, se zajímavým, úsměvným koncem. Kdo chce, zálibu si v tom najde, kdo nechce, lehce to pohaní. Místy jsem se zakoukal, místy jsem o nic nepřišel, když mou pozornost odlákal výjimečně dobře chutnající burák s chilli, kontrastující s chutí zmíněného jégrmajstra. Já hodnotím, tak jak hodnotím... ,,Nebudu s tebou boxovat, páč bych se bál, že si vyhodím plotýnku, protože jsi tlustej!'' :-D při druhém shlídnutí jsem se dost bavil!!! ()

helloween93

Takové oprášení boxerské části kariér dvou velkých hereckých ikon. Ukecanej Kevin Hart se do snímku, který má vážnou citovo-vztahovou dějovou linku moc nehodí. 3* ()

Olík

Zuřící býk versus Italský hřebec…..to prostě chceš. Rohovnický oldies but goodies epos, který se neber příliš vážně a zároveň dává prostor ukázat i trocha toho sportovního umu. Já se bavil. De Niro se Stallonem, jsou klasici a jedou neskutečné direkty. Arkin, Hart nebo Bernthal také nahází ručník do ringu, takže žádné KO v prvním kole, ale pěkně až dokonce. Je to chlapské, je to upocené, je to vtipné, je to……..je to prostě dobré. ()

PlutisMovie

Grudge Match je příjemná, zábavná sportovní komedie. Ničím nevyčnívá z řady, ale na druhou stranu klišé to taky není. Byl jsem trochu zklamaný, jako fanoušek ROCKYHO. Asi jsem čekal sedmičku Rocky Balboa a dostal jen kvalitní komedii. 70% ()

Killingjoke

Tak tenhle film mi zabrnkal na tu správnou strunu. Splnil další z mých nekonečných filmových snů a svedl dohromady mé dvě oblíbené herecké a troufnu si říci i boxerské legendy. A pojmout film o dvou přestárlých boxerech jako komedii? Mistrovský tah! Jinak než s humorným nadhledem si to ani nedokážu představit. Sylvester Stallone prostě v posledních pár letech umí oprašovat zašlý lesk tvrdých správňáků, na kterých jsem vyrůstal a byla jen otázka času, kdy nechá vzpomenout na svého Rockyho. Navíc jsem strašně rád, že své příležitosti bezezbytku využil i Robert De Niro. Nabízí se tak ultimátní střet Italského hřebce se Zuřícím býkem a my se možná konečně dozvíme, kdo z nich je lepší... Fakt tleskám, oba herci nešetří přívalem skvělých a vtipných hlášek, u kterých je víc než doplňuje Alan Arkin v roli Slyova trenéra. Během promoakcí není nouze o parádní gagy (třeba scénka s padáky je fakt k popukání) a nechybí ani provázanost osobních příběhů, jenž komediální linku do jisté míry dramatizují a ženský element v podání Kim Basinger, jejíž postava příběh nenásilně propojuje a v mnohém vysvětluje (navíc na "šedesátku" vypadá opravdu výborně)... Tenhle film si určitě ještě několikrát dám. Jen mě tak napadlo, jak by to asi dopadlo, kdyby se tihle dva znovu utkali někdy za dvacet let. No, ale to už by byl asi úplně jiný příběh... ()

joker30

Moje očakávania boli naplnené a film mal všetko čo mal mať. Príjemná oddychovka do vkusnej miery vtipná aj dojímavá. 65% PS: Kim Basinger je na svoj vek stále šupa! ()

Pacek

Ne, bohužel ne. Takhle by to nešlo. Film postrádá zábavné momenty a bohuzel choreografie závěrečného fightu je přímo strašná. Moc nechápu zdejší hodnocení, protože film, který těží jen ze dvou tváří a z jejich předešlých uspěšných postav pro mě zkrátka nemůže být dobrý. ()

Petyas

Proč mám pít ty vajíčka? Víš kolik to má cholesterolu? .... Proč chceš mlátit do toho masa? Víš jak je to nehygienické? Jsme v řeznictví jen proto, aby jsme si koupili maso na večeři. Ty taky musíš mlátit do všeho....Pro mě absolutně nečekané a o to větší překvapení. Neskutečně zábavná parodie na Rockyho. Vidět Sylvestra, jak si utahuje ze své životní role, fakt paráda. Čím starší tím lepší. Jsem rád, že už se přestali oba brát vážně. Fakt skvěle natočené. 100% ()

Blaogranas

"Dramatická" resp. citová stránka filmu dle mého názoru nefunguje, a tak jediné s čím může tento snímek jít do pranice, je stránka komediální. Sly je podle mě v současné době schopen přesvědčivě zahrát pouze scény, u kterých se nemusí hýbat, a tak většinu vtipu (i akce) předvádí Bobby. Celou dobu jsem film viděl na jasné 3*, možná o fous lepší. Nicméně za "Let's Get Ready to Rumble" v podání Michaela Buffera a závěrečnou scénu Evandera s Mikem musím tu půlhězdu přidat. Celkově tak za 73%. ()

Whitebeard

Jo, u tohohle jsem se celkem i zasmál. Rozhodně povedený obsazení všech herců. Líbivej film, Sly slušně zvládá i nadále. Za mě 4*. ()

Torgal

Toto je cesta, akou by sa mohli starnúce herecké legendy uberať častejšie - nie doslovné vykrádanie ich najslávnejších rolí, ale príjemná dôchodcovská reminiscencia na ne. Nechýba humor a vzájomne popichovanie, hlavne Arkin opäť vládne. Záver v ringu mi paradoxne pripadá ako najslabšia časť, lebo sa nehodí k nálade zvyšku filmu. Ako napísal Pomo vydarená feel-good oddychovka. 7+/10 ()

Jakubik

Bavil jsem se a královsky. Je vidět, že dědky prostě baví hrát a bavit lidi. Kromě toho nám Segal naservíroval v podstatě další rozumnou komedii, na kterou se hezky dívá a člověk se u ní pobaví do sytosti a obzvlášť když u toho člověk nemusí vůbec řešit nějakou důležitou zápletku a přemýšlet. Psát něco dalšího nemá smysl, pakliže jste žili nebo se narodili během 80-90 let je to film přímo pro Vás a neváhejte se zhlédnutím… ()

Ondr@932

Film jako samotný nic moc alá průměr ... Ale ty suprové hlášky Sylvestra a Roberta jsou moc cool ! Stárnoucí dědci se opět a zřejmě naposled vrací do ringu! V plné parádě. Sylvester Stallone se už moc na komedie nehodí, ale zde to bylo i tak fajn ... 70% ()

Kingjiri

Je fajn vidět, že má Sylvester Stallone v rámci akčního žánru stále co nabídnout a Robert De Niro ještě umí hrát. Ale ačkoliv jsem do snímku nevkládal velký očekávání, přece jenom jsem čekal něco víc než jednu závěrečnou bitku a průměrnej příběh o stárnoucích boxerech, který řešej svoje rodinný/vztahový problémy. Ději často scházel větší spád a ukecanej černoch Kevina Harta mi lez na nervy. Potěší však pár narážek na Rockyho a možná se oběvej i narážky na Zuřícho býka, kterýho jsem ale ještě neviděl. Třetí silná hvězda za potitulkovou scénu s Mike Tysonem. ()

Stíba

Další splěný sen a dvě filmové boxerské legendy společně na plátně. Leč to místy trochu skřípe, vzájemná konfrontace a narážky fungují povětšinou velice dobře a na atmosféře v ringu nic neubírají ani lehce ovadlá těla dvou veteránů. ()

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

06.11.2012