kaspman

Trochu jsem se obával jak takový film bude vypadat a jestli to nebude prostě trapárna kdy si dva dědci snaží vyrazit umělé zuby z ringu zpátky do skleničky, ale nestalo se tak, stal se pravý opak. Dialogy, tu vtipné, tu vážné do sebe zapadali a vedlejší postavy výborně sekundovali těmto dvěma velikánům, a jako třešnička na dort, závěrečný zápas. Musím říct že tento film se opravdu povedl! ()

nydahl

Tak napad na tenhle film si rikal o makro pruser ale zpusob jakym se z toho Segal a jeho team dostal je teda nutno docenit. Dva pradavni rivalove co to maji uz 30 let jedna jenda se proste najednou ocitnou v treningu na rozhodujici odvetu jako zpestreni jejich duchodu. Pribeh ma samozrejme druhou dejovou linii a je tam samozrejme paradni expaprika (tady stale jeste kvalitne zakonzervovana Basinger) a cely se to tak nejak vali k souboji , kterej tady ale teda neni to hlavni ani nahodou. Postavit proti sobe predstavitele hlavnich roli ze dvou svetove nejproslulejsich filmu o boxu byl obrovskej risk a mohlo se to smejknout do tezky ale tezky sracky - nicmene slava nestalo se. Film je dobra komedie na urovni a je potreba rict ze je to hlavne DeNiro a Arkin kdo to drzi v tomhle prijemnym usmevnym stylu.Nejlepsi joke udela DeNiro kdyz po gongu jeste mrdne Rockymu jednu pres kvetak. Nevim jestli mam halucinace ale uz jsem se v posledni dobe nekolikrat pristihnul ze si zacinam myslet ze Rambo se nakonec hrat nauci a nekolikrat jsem premyslel o tom ze jeho nej role jeste mozna prijde - zajimavej pocit. Zajimalo by me jestli nakonec Tyson sedel s ukousnutym ouskem na jedny sedacce nebo je to proste rozdelenej obraz - me to pripadalo ze tam spolu nesedeli. Davam 3 hvezdy - dobra komedie co je urcite lepsi nez cekate. ()

bergeron

Ja neviem, prečo v tých amerických filmoch tí černosi tak žvania, žvania a žvania...Asi som rasista, ale to bude kvoli tej ich hube nezastaviteľnej veľkej :) Totálka to kazí film, a tu kde mohlo byť menej černocha, menej basingerovej ,a menej kecania...okresalo by sa to na krásnych 90 minút, nik by sa nenudil. Nik by nepretáčal scény. Ale páni 2 herci to vzládli fantasticky. Najlepšia scéna je od Roberta ked vyjde z baru a za YESUJE si. ()

jenspifa

tento film mě velmi baví, komedie která mě nadchla už jen z trailerů, mé očekávání splnila. Úderné hlášky, vtipné situace, oba borci předvedli perfektní výkon, jak po fyzické tak i herecké stránce. K příběhu: Za vším hledej ženu, a i největší rivalové se můžou stát přáteli. Pokud máte rádi Rockyho a Zuřícího Býka, tento film vás chytne za srdce :-) 75% ()

Raziel811

Variace na šestého Rockyho. Nic víc, nic míň. Bohužel film, stejně jako Escape Plan přišel asi tak o 20 let později. Ti, kdo vyrostli na Rockym už jsou staří a nostalgie v tomto případě nepomáhá. ()

Mukade

už sú proste na to starí, bola to fakt komédia, trápna. A lenivej šunke denirovi sa nechcelo ani dostať sa trocha do laty pre rolu. ()

mirushbiatch

Kevin Hart,celezle,Sly klasicky neherec,ale dokaze si zo seba robit srandu (masiarstvo),Bobby fajn,Kim snad nestarne,Alan Arkin vtipny,celkovo mila jednohubka o dvoch legendach.Za 3. ()

Epco

Každý z nich je legenda aj keď v inom filmovom žánry, už sa spolu stretli, ale nikdy to nebolo také ako teraz. Obaja si dokazujú že na to majú, jeden fyzicky a druhý herecky, zároveň dokazujú svojmu okoli a divákom, že má cenu sa pozerať na dvoch chlapov po šesdesiatke ako si dávajú po tlame. Stallone opäť raz dokazuje, že nepatrý do šrotu a De Niro sa po nejakej dobe prepožičal do filmu kde nie je za trapného, spolu im to šlape a podpora v podobe Bsinger a hlavne Arkina tomu dáva tú správnu pomyselnú čerešničku navrch. ()

Big Daddy

Překvapivě dobrý výlet důchodců do ringu, který není zdaleka tak kýčovitý jak jsem se bál. Komediální nádech se povedl na výbornou, ale v mezích nespadnutí do trapnosti. Obě megastar rozdávají hlášky a rány pěstí jako v nejlepších letech. Oslovili mně i rozpoznatelné náznaky na slavného Rockyho a přítomnost stále vcelku pohledné Kim Basinger. I přes výrazně melodramatický závěr mezi provazy jde o zdařilou boxerskou arkádu. ()

Lostinside

Nostolagia, nostalgia a zase len nostalgia. Príjemný ikeď miestami umelo naťahovaný memoár na slávne boxérske časy oboch borcov. Najviac mi tu imponovala rovnovážnosť. Film bol vtipný, kedy mal byť, dojemný kedy mal byť a atmosferický po celú dobu. Klišé mi neprekážalo, dokonca ani černošský ukecaný scout, ktorý sa mi tam proste hodil. Bravo Segal, ešte to vieš! ()

Mark1983

Tak tahle komedie mě opravdu dost překvapila.Každou chvíli jsem se smál,takže dávám jasných pět hvězdiček.Je to bez chyby. ()

sha.piro

Já vám nějak nevím... Sly vypadá hrozně (a takový to byl dříve hezoun), ale vyvažuje to Kim Basingerová, která na svůj věk vypadá opravdu skvěle, příběh je vykradený z Rockyho, ale milým způsobem... Má to tedy jisté kouzlo, ale není to nic extra 50% ()

Alvin

Nádhera! Natočeno s takovou lehkostí a nadhledem,že jeden překousne i to milostné tokání pana Balboa a grandma Basinger. Dokonce bych řekl, že si tenhle film užijí i ti, kdo nepamatují oba borce z dob jejich největší filmové slávy, protože je tu tolik hustých hlášek jako "...kde sis nechal podprdu? (Rocky při pohledu na povislé prsáky Zuřícího Býka). ()

Unrealik

Takový slabší Rocky. Posledních cca 15 minut bylo fajn, ale jinak spíše průměrný rodinný film (teda až na ty nadávky a podobně). ()

Pavelkedar

Užvaněná, nudná a rádoby vtipná fraška .Místy trapné pokusy o "hlášky" . Vzdal po cca 40 minutách...................... ()

Allein4

To by šlo. Rocky dostal namláceno (jako obvykle) a vyhrál (jako obvykle). Robert De Niro se ale až překvapivě dobře držel. Film měl jiskru, humor, vývoj, zápletku (nikterak velkou, ale na Slye docela dobré) a stále dobrou Kim. Tak proč by ne? 85 %. ()

montel

Dva boxeři z Pittsburghu, Sharp (Sylvester Stallone) a McDonnen (Robert De Niro) jsou odvěcí rivalové. V 80.letech proti sobě boxovali dvakrát a z těchto nejsledovanějších boxerských utkání vzešel jako vítěz každý jednou. Od těchto zápasů už uplynulo 30.let, když Sharpa kontaktuje syn jejich bývalého promotéra Dante Jr. (Kevin Hart) a nabídne mu velké peníze za natočení pár úderů pro videohru společně s McDonnenem. Jakmile se však při natáčení společně potkají, začnou se vzájemně okamžitě urážet a napadat. Jejich potyčku natočí jeden ze členů štábu a jakmile dá video na internet, má během chvilky přes milión shlédnutí. Dante nabídne oboum boxerům velké peníze za to, když se proti sobě znovu postaví v ringu a po krátkém naléhání oba souhlasí. O utkání dvou důchodců však není velký zájem a tak oba musí pomoci s propagací. U práce se však vždy dostanou vzájemně do křížku, což zvedá jejich popularitu na internetu. Sharp i McDonnen jsou ovšem totálně z formy a tak musí svá stará těla opět dostat do kondice...Příjemná podívaná na dva výborné stárnoucí herce. Italský hřebec vs. Zuřící býk. No když se z toho neudělala šaškárna, tak pročby to nemuselo fungovat? Oba boxují v rámci možností, což je fajn. Do toho přidáme perverzního trenéra na vozíku, stále krásnou a nestárnoucí Kim Basinger a pár urážlivých vtipů Slye a DeNira. Výsledkem je příjemná, úsměvná sportovní komedie se sentimentálním zápasem nakonec. Prostě hodně v pohodě. 60% ()

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

06.11.2012