Útok trojhlavého žraloka

Ryan Piotrowski

Kostýmy:

Janet Longton
  • Godhaj

,,Takováhle hladina agresivity? Neslýchané!“ To spíš hladina nudy. Takhle promarnit zajímavý námět na šílenou podívanou, to se jen tak nevidí. Jde o klasické žraločí béčko, jen s tím rozdílem, že tenhle má tři hlavy. Ve filmu nejsou žádné vtipné hlášky, žádná nadsázka, prostě žádná zábava. Jen Danny Trejo si tu svou malou roli evidentně užil. O příběhu se nemá cenu zmiňovat, postavy pořád něco plácají ohledně odpadkového pásu, což nechápu, co tím mysleli. Nezáživný děj je zakončen naprosto diletantsky a bez špetky pokusu o nějaký nápad. Přes slibný název je toto je prostě příklad nepovedeného žraločího filmu.(5.12.2015)

• DJMaroko

Trojhlavý a stále nenažraný žralok s bezedným bříškem a jizvami jako Danny Trejo. Soutěž kdo doplave na člun a nenechá se sežrat.Místy pár dobrých záběrů jinak stupidní dialogy doprovázeny ještě stupidnějšími neherci. Nejvíce mě vždy bavila ta nekonečně nekonečně nekonečně se přibližující ploutev. Tohle není horor, ale komedie. Určitě Vás pobaví frajer co si do žraloka zasekne sekyru a pluje si na něm jako na surfu. Škoda, že ke konci ze žraloka nevyskákali všichni ven jako z vlka.(11.8.2015)

• buchannon

O jednu hlavu víc než u dvojhlavého žraloka, co z toho vyplývá? Mnohem větší prdel. O 100% lepší film než Útok dvojhlavého žraloka. Ale i tak se divím, že zlanařili Dannyho Treja. Vím, že to bylo napsáno ve scénáři, ale tupost všech zúčastněných je opravdu bezbřehá a udivující. Hrdinské výpady na záchranu ostatních jsou velmi zábavné.(14.9.2017)

• Marceloo

Pri pobrežnej výskumnej stanici v USA sa znenazdajky objaví obrovský žralok, ktorý útočí na nevinné obete na pláži. Nebolo by na tom nič divné, keďže k útokom žralokov prichádza vo svete každoročne. Lenže tento žralok sa od ostatných líši tým, že má tri hlavy. Vedecký tím sa musí spolu s partiou ochrancov prírody pokúsiť zachrániť svet ešte predtým, než sa zúrivý žralok dostane zo zátoky a začne zabíjať všetko, čo mu stojí v ceste. - Hovorí sa, že s vekom prichádza rozum. To znamená, že starší ludia by mali vedieť, že kvalita je dôležitejšia ako kvantita. Jednému z mojich najoblúbenejších hororových hercov Dannymu Trejovi však toto príslovie očividne nič nehovorí. V poslednej dobe sa hrnie do samých céčkových hororov a ani do budúcna jeho filmografia nevyzerá velmi perspektívne. Je jasné, že svetlou výnimkou je Death House, ktorý dúfam všetkým idiotom ukáže, prečo je tento žáner najlepším žánrom v histórii filmografie. 3 Headed Shark Attack som pozeral len kvôli Dannymu a musím uznať, že jeho výkon bol velmi dobrý. Nedostal vela priestoru, ale jeho výkon sa mi páčil. Napriek veku pôsobil velmi svižne a odhodlane. Ostatné veci sú klasikou od štúdia The Asylum. Všetko je úplne brakové, digitálne efekty úplne podradné a herci sú otravní. Kamera je však už klasicky u tohto štúdia kvalitná, takže sa pekne pozeralo aspoň na pekné zábery z helikoptéry. Pri pozeraní som sa pristihol pri tom, že sa naozaj úprimne teším na Sharknado 4, aj keď vôbec neviem prečo. + Danny Trejo + herečka z The Bay(23.5.2016)

Utněte zabijákovi hlavu, naroste mu několik dalších a pak se sám sežere. Já se dobře bavil. Je pravda, že Dannyho s mačetou mám raději v jiných snímcích, ale radši ho vidim po boku žraločí hydry, než u kola štěstí s Béďou Trávníčkem. Proč ale sakra nemohla chcípnout ta uřvaná kráva, co se všude do všeho angažovala? Přesto film zhodnotím nadprůměrnými šedesáti procenty, ale abych řekl pravdu, pořád jsem čekal, kdy se Machete proseká ven.(9.8.2015)

• - Spoiler: Trojhlavý žralok ve snímku zabije 80 lidí. (Epistemolog)

• - Natáčelo se v USA v Pensacole na Floridě a Orange Beach v Alabamě. (Terva)