Útok trojhlavého žraloka

Ryan Piotrowski

Kostýmy:

Janet Longton
  • hladass

Megažraloka už stihl Ray pohřbít, stejně jako žraločího lidožrouta a dvouhlavého žraloka... A co teď si určitě řekl... Dvouhlavého žraloka jsme tady měli, tak zkusíme něco originálního... Třeba něco jako trojhlavého žraloka... Jak už je u Rayových filmů zvykem, jedná se o amatérsky natočené béčko s naprosto katastrofálními digitálními efekty, plný neherců a k mému obrovskému překvapení s pár vtipnými hláškami a nápady, což jsem opravdu nečekal... Takže jeden bod za ně a druhý klasicky za Dannyho Treja, který se sice nechal strhnou svými nehereckými kolegy, ale co už, s mačetou v ruce je to pořád frajer...(27.7.2015)

• juta

Další z kousků nesmyslných filmů, které neměly vzniknout. Divím se, že se něco takového dabuje do češtiny a něco jako Insidious ne. Sice to má nějaký ten příběh, ale chování postav je neskutečně nesmyslné, jako třeba že v jednu chvíli se ten člověk bojí jít do vody a vzápětí se obětuje pro ostatní... Žádný horor, spíš je tohle k smíchu. Daleko od odpadu to tentokrát nebylo.(30.8.2015)

• darkrobyk

Ten trojhlavý žralok byl perfektní! Stačí jen otevřít tlamy a posádku lodi slupne na jedno hryznutí. Skvělá komedie připomene úvodní scénu s bójkou z Čelistí, která mohla být věrněji okopírována. Zamrzí, že nedošlo na odhalené zbrojní pasy, i když byly silikonové. Žralok má rád odpadky, žere i lidi, což je svým způsobem také znečištění planety, a když mu useknete hlavu, zjistíte, že má schopnosti hydry. Cameo Dannyho Treja má rozkošné zakončení. Požírání obětí doprovázené gejzíry krve si divák užije do sytosti, kupodivu ne všechny efekty jsou levné a mizerné. Vlastně nejhloupější jsou dialogy a jednání postav. Ale když víte, na co se budete dívat, pak není co řešit. Jedna z řady povedených scének se odehraje na WC....jo, ani tam není bezpečno.(17.10.2020)

• KM Phoenix

Přestože má o jednu hlavu víc, tak se jedná o dost nudnější počin než o tři roky starší "Útok dvojhlavého žraloka". Danny Trejo to moc nezachrání a za zmínku stojí snad jen Rob Van Dam, jehož postava se bez jakéhokoliv vysvětlení přidá k hlavnímu ansámblu zhruba po třetině filmu a zazáří ve scéně kdy na lodi hledá jednoho z kolegů. Jeho "Hey Bud" opakované stále dokola bylo mimořádné.(4.3.2019)

• Terva

CITÁT - Vrať se, ve vodě je žralok........... Film jen pro otrlé diváky. Hrozí totiž, že při sledování chcípnete.....smíchy...... CITÁT - Musíme spustit poplach třetího stupně............. O trojhlavém žralokovi jsem ještě neslyšel, ale konečně jsem ho viděl. Krásná úleťárna, která je kupodivu zábavnější než předchůdce - "Útok dvojhlavého žraloka" Zde, dokonce, mají i některé dialogy smysl. Doporučuji si film pustit jen jako sluchovou kulisu a nedívat se, protože teprve tak si snímek vychutnáte a budete mu chtít dát nějakou cenu. Doporučuju Malinu, ale to bych urazil Malinu. Tohle je prostě jeden z těch filmů. který patří do kategorie 1 000 filmů, které (ne)musíte do konce života vidět. A proč dvě hvězdy? Jedna za odvahu to natočit a druhá za odvahu Danny Treja v tom hrát.(13.8.2015)

• - Spoiler: Trojhlavý žralok ve snímku zabije 80 lidí. (Epistemolog)

• - Spoiler: Film končí prakticky totožně jako jeho předchůdce Útok dvojhlavého žraloka (2012) – k přeživší ženské a mužské postavě přilétá vrtulník. (L_O_U_S)

• - Natáčelo se v USA v Pensacole na Floridě a Orange Beach v Alabamě. (Terva)