Reklama

Reklama

Útok trojhlavého žraloka

  • USA 3 Headed Shark Attack

Poseidonův ekvivalent Kerbera si razí cestu výletní lodí a žere vše, co mu stojí v cestě. (Universal Channel)

Videa (1)

Trailer

Recenze (58)

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Ten trojhlavý žralok byl perfektní! Stačí jen otevřít tlamy a posádku lodi slupne na jedno hryznutí. Skvělá komedie připomene úvodní scénu s bójkou z Čelistí, která mohla být věrněji okopírována. Zamrzí, že nedošlo na odhalené zbrojní pasy, i když byly silikonové. Žralok má rád odpadky, žere i lidi, což je svým způsobem také znečištění planety, a když mu useknete hlavu, zjistíte, že má schopnosti hydry. Cameo Dannyho Treja má rozkošné zakončení. Požírání obětí doprovázené gejzíry krve si divák užije do sytosti, kupodivu ne všechny efekty jsou levné a mizerné. Vlastně nejhloupější jsou dialogy a jednání postav. Ale když víte, na co se budete dívat, pak není co řešit. Jedna z řady povedených scének se odehraje na WC....jo, ani tam není bezpečno. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

První díl mě spíše zklamal, naneštěstí mě tenhle díl sednul o něco lépe. První co musím říct je že role Treja je strašná prdel, jen nám chlapík trochu ztloustl, ale je to frajer. Ostatní herci mě moc nezajímaly a hlavně ústřední dvojice je až moc generická. Efekty jsou jaký by jste čekaly, špatné ale sem tam vykoukne solidní efekt. Asylum už nedělá moc vážně filmy jako kdysi dělávalo a pro mě je to spíše škoda protože kde jsou ty časy kdy jsem se bavil aniž by se tvůrci křečovitě snažily. ()

Reklama

juta 

všechny recenze uživatele

Další z kousků nesmyslných filmů, které neměly vzniknout. Divím se, že se něco takového dabuje do češtiny a něco jako Insidious ne. Sice to má nějaký ten příběh, ale chování postav je neskutečně nesmyslné, jako třeba že v jednu chvíli se ten člověk bojí jít do vody a vzápětí se obětuje pro ostatní... Žádný horor, spíš je tohle k smíchu. Daleko od odpadu to tentokrát nebylo. ()

Marceloo 

všechny recenze uživatele

Pri pobrežnej výskumnej stanici v USA sa znenazdajky objaví obrovský žralok, ktorý útočí na nevinné obete na pláži. Nebolo by na tom nič divné, keďže k útokom žralokov prichádza vo svete každoročne. Lenže tento žralok sa od ostatných líši tým, že má tri hlavy. Vedecký tím sa musí spolu s partiou ochrancov prírody pokúsiť zachrániť svet ešte predtým, než sa zúrivý žralok dostane zo zátoky a začne zabíjať všetko, čo mu stojí v ceste. - Hovorí sa, že s vekom prichádza rozum. To znamená, že starší ludia by mali vedieť, že kvalita je dôležitejšia ako kvantita. Jednému z mojich najoblúbenejších hororových hercov Dannymu Trejovi však toto príslovie očividne nič nehovorí. V poslednej dobe sa hrnie do samých céčkových hororov a ani do budúcna jeho filmografia nevyzerá velmi perspektívne. Je jasné, že svetlou výnimkou je Death House, ktorý dúfam všetkým idiotom ukáže, prečo je tento žáner najlepším žánrom v histórii filmografie. 3 Headed Shark Attack som pozeral len kvôli Dannymu a musím uznať, že jeho výkon bol velmi dobrý. Nedostal vela priestoru, ale jeho výkon sa mi páčil. Napriek veku pôsobil velmi svižne a odhodlane. Ostatné veci sú klasikou od štúdia The Asylum. Všetko je úplne brakové, digitálne efekty úplne podradné a herci sú otravní. Kamera je však už klasicky u tohto štúdia kvalitná, takže sa pekne pozeralo aspoň na pekné zábery z helikoptéry. Pri pozeraní som sa pristihol pri tom, že sa naozaj úprimne teším na Sharknado 4, aj keď vôbec neviem prečo. + Danny Trejo + herečka z The Bay ()

hladass 

všechny recenze uživatele

Megažraloka už stihl Ray pohřbít, stejně jako žraločího lidožrouta a dvouhlavého žraloka... A co teď si určitě řekl... Dvouhlavého žraloka jsme tady měli, tak zkusíme něco originálního... Třeba něco jako trojhlavého žraloka... Jak už je u Rayových filmů zvykem, jedná se o amatérsky natočené béčko s naprosto katastrofálními digitálními efekty, plný neherců a k mému obrovskému překvapení s pár vtipnými hláškami a nápady, což jsem opravdu nečekal... Takže jeden bod za ně a druhý klasicky za Dannyho Treja, který se sice nechal strhnou svými nehereckými kolegy, ale co už, s mačetou v ruce je to pořád frajer... ()

Galerie (25)

Zajímavosti (5)

  • Natáčelo se v USA v Pensacole na Floridě a Orange Beach v Alabamě. (Terva)

Reklama

Reklama