Lidožrout

• Česko Žralok útočí 3: Lidožrout (více)

Pláž jihoafrického Kapského Města je plná koupajících se lidí. Ale jen do chvíle, než zaútočí žralok lidožrout. V ostatcích roztrhaných obětí pak vědci naleznou něco šokujícího. Zub patřící dávno vyhynulému pravěkému bílému žralokovi, který dorůstal délky až osmnáct metrů. A tak, někde v hlubinách oceánu číhá obří predátor a lidé i se svou moderní technikou jsou proti němu zcela bezmocní... (oficiální text distributora)

Pingu

Tak tahle vtipná variace/parodie na čelisti se v mém žebříčku velmi přibližuje legendě PTERODAKTYL :o)) ()

Cryptkeeper

Tak tu mame bezesporu spatny film. Takoveto pociny maji u me dve kategorie. Filmy,u kterych se i tak pobavim na ukor bizarnich efektu a vtipnych dialogu a na filmy,ktere jsou spatne natocene a este k tomu nudne...Tohle je ten druhy pripad. ()

Torgal odpad!

Už pár rokov dozadu, keď som videl toto video: http://www.youtube.com/watch?v=1nzd0R_OeOc som vedel, že tento film musím vidieť. Zhodou šťastných okolností sa mi ho podarilo zastihnúť v telke bez toho, že by som vedel o tom, že sa jedná o tento skvost kinematografie. Myslel som si, že je to len ďalší random generovaný film o žraločích zabijakoch, ktorými je Markíza v poslednom čase zamorená a nemal som záujem strácať s ním čas. Keď som ale uvidel zopár scén z úvodu, bolo mi jasné, že toto bude mimoriadna sračka - mimoriadne otrasná a extrémne zábavná, čiže presne podľa môjho gusta. Až v samom závere som si uvedomil, že som si neočakávane splnil sen. Dávam odpad, lebo o ničom inom sa tu uvažovať nedá, ale za zábavnosť by to bol plný počet. Doporučujem všetkým. 1-/10 ()

Jonatána

Tu jednu hvězdičku dávám za první polovinu.Ten zbytek...děs a hrůza. Přiznávám, od "žralokovin" nečekám nic objevného, dobrý na sobotní večer k žehlení. Dalo se to do doby, kdy tam byl jen menší žralok. Takové nic moc béčko. Od chvíle, kdy se objevil žralok dospělý, děs, v okamžiku, kdy sežral padoucha, který mu vjel přímo do tlamy s tím "hnusáckým" úsměvem, protože přece parchant musí zemřít, jsem se smála, jaká to je exportní debilita. Žádné béčko, možná "efko", jak řekl můj přítel. Já dodávám: je to efko, prostě fuj. ()

E lan

Tak tohle je opravdu lahůdka:-) Je to čistokrevný odpad, o tom žádná. Jen ty neherecké výkony, tragický scénář a pár opravdu vyšperkovaných scén, u kterých se člověk s chutí zasměje (bohužel pro autory určitě bez jejich záměru), tohle všechno mi nakonec dá * za poučnou podívanou:-))) ()

RypavaDvojka

Jelikož žralok útočí 1 byl film nudný, přeskočil jsem dvojku (Jelikož už tam nebyl ani hrdina Béčkových srdcí Casper van Dien) a hupsnul přímou čarou na trojku, která nemá s jedničkou nic moc společnýho. Snad jen to, že žralok opět útočí. A musím říct, tady jsem se aspoň zasmál. Na začátku se plavilo děťátko a "žralo" jen lidi, pak to povýšili na to, že se tam ukázala maminka (Fakt už megalodon páč byla velká, dá rozum ne?) a ta začala žrát nejen lidi, ale i lodě. Tristní efekty krásného Zetka. Nature horor, kam zase cpou armádní tématiku, která mi na tohle milovaným žánru jediná leze na nervy. Inu, nasmál jsem se u pojídání lodiček tak jednu hvězdičku dám, ale na další koukání to nevidím. 15% (PS: 11% je úspěch ne? Nechce to další díl, ve kterým megalodon opět vyplave, celý moře vypije a mohutným plivnutím zatopí celou zemi?) ()

Martin00x odpad!

David Worth asi chtěl udělat film jako čelisti a myslel si, že si za to vidělá stejně. Ale věřte, toto bylo opravdu trapárna ! ()

jardoch odpad!

Chtěl jsem dát alespoň 1 hvězdu a to za zvukové efekty.On totiž žraloček vydává zvuky a to " u , a ".Navíc pokaždé uplně stejně,když je na něj střih.Ale nakonec dávám přeci jen odpad. ()

dewil21 odpad!

Ano, nyní jsem si jistá...dokážu natočit film, minimálně tak dobře jako Davit Worth...a budu v něm i hrát, vyjde to levně a blbě se tvářit a trapně křičet umim taky...nebo budu hrát žraloka... ()

beso74

Cesta do praveku na americký spôsob. Hnusné efekty, strašne drevení herci, pri ktorých aj ten kôl v plote odvedie svoju prácu omnoho dôveryhodnejšie a dialógy, na ktoré by bol hrdý tak akurát prípravkár v škôlke, ale pri dnešných deťoch, fakt neviem neviem. Aby to nebol totálny odpad, tak som sa náhodou zasmial, ale nie preto, žeby to tvorcovia chceli, tak z milosti dávam aspoň trošku viac ako nič... ()

megan017

Viděla jsem mnohem horší shity, ale tady byl aspon dobrý příběh a pozoruhodné efekty, sice vystřižené z dokumentu, ale pořád lepší než ty omalovánky, které nabízí třeba Asylum. John Barrowman je týpek, na kterého se hezky dívá, takže já si myslím, že tohle nebylo zas tak hrozné. ()

nooly odpad!

Ach, ty triky... A sofistikované dialogy! Horší film aby pohledal... Současně mě film naučil i bezva balicí fintu: -"I'm exhausted." -"Yeah, me too. But you know I'm really wired. What you say I... take you home and eat your pussy?!?" ()