Lidožrout

• Česko Žralok útočí 3: Lidožrout (více)

Pláž jihoafrického Kapského Města je plná koupajících se lidí. Ale jen do chvíle, než zaútočí žralok lidožrout. V ostatcích roztrhaných obětí pak vědci naleznou něco šokujícího. Zub patřící dávno vyhynulému pravěkému bílému žralokovi, který dorůstal délky až osmnáct metrů. A tak, někde v hlubinách oceánu číhá obří predátor a lidé i se svou moderní technikou jsou proti němu zcela bezmocní... (oficiální text distributora)

Ravi odpad!

Takhle falešná atmosféra se jen tak nevidí, mručící žralok a přírodopisné záběry. Viděl jsem už dávno, ale ani tenkrát se mi to nezdálo. ()

fiLLthe3DD

Kino moc nemusím, takže místo letošního blockbusteru "The Meg" jsem si dal toto dílo... A je to poměrně snesitelný film. Výprava, akce a prostřihy na žraloky celkem ujdou. A přijatelné je i CGI (povětšinou když megalodon polyká své oběti). Rovněž se zde najde i pár napínavých momentů... Problém je spíš s příběhem, scénářem a s postavami, vše je takové ploché... Body nepřidává ani to, že se film bere až přehnaně vážně, přitom místy působí díky logice postav dosti retardovaným dojmem. Ale koukat se na to dalo. Další natural horror zábavnější než čelisti :D ()

lskala odpad!

Pitschovina jak má být!!! Debilismus přímo čiší z většiny herců a nelogičnost scén je do nebe volající. Jen pro příklad : muž kouřící nezapálený doutník, záběry (Marlin + ostatní ryby) jsou pravděpodobně z jiného, dokumentárního filmu, žralok má v tlamě lano a v poměru s tloušťkou lana je zcela jasně vidět, že je to nějaký malý "chcípák" - po pár vteřinách ten samý a už gigantický žralok útočí na lidi ... Tohoto je tam spousta, kdo se chce škodolibě pobavit, tomu Megalodona vřele doporučuji. :-D Jak tohle někdo může zafinancovat??? 3% - Odpad! ()

The Viper odpad!

No myslím že si každý můžeme vyžádat nějakou pěknou dotaci a každý by jsme si mohli natočit nějaký podobný snímek. Budeme slavní. :) ()

herr_carter odpad!

Ani těch pár piv a ani těch pár panáků tomuhle filmu nepomohlo, člověk si fakt vždycky láme hlavu, kde na takovýhle píčoviny berou ti tupci peníze?!?..............moje hodnocení = 0 z 10. ()

uzzi odpad!

Přišlo mi to vtipné, sice s několika pivky v hlavě a pouze s viděnou poslední inferno-částí, ale opravdu tohle nikdo nemohl myslet vážně. Obří žralok polkne člun se třemi lidmi, chlapíka ve skvělé scéně při skoku z lodi přímo do držky atd. Triky připomínající že Ed-wood nebyl zase tak mimo. Tvůrci se asi totálně zdrogovali něčím hooodně silným a vytvořily sračku jak cep. Ale je to fakt sranda. ()

rostlinka odpad!

Nechápu, proč se takovýhle filmy vůbec točí. Ztráta času, peněz, "herecké" důstojnosti... úplně všeho :)). A hlavně neskutečný ztrapňování tak krásných zvířat, jako jsou žraloci! ()

Haymar

Už dlouho se mi nestalo, že bych se při sledování thrilleru (popř. hororu) válel smíchy po zemi a plácal se do kolen! Tady se mi to povedlo - sproste vykradený čelisti, gumová ryba vydávající hlasité zvuky (mručení, bručení, huhlání), co žere nejen lidi po desítkách, ale dokonce i celý lodě a ponorky... Navíc ty úžasný triky - srovnatelný s kinematografií 60. let... Normálně v podobných případech vypínám/přepínám, ale tak neuvěřitelně špatnej film vyžaduje fakt výjimečný talent... A kdože to tu řiká že Uwe je nejhorší režisér?! Haha, jednu kvězdičku za neovladatelné salvy smíchu... ()

melkor323 odpad!

Obyčajne nehodnotím filmy, keré som nevidel celé, ale tu mi stačil 5 minútový zostrih na youtube.... tie efekty, to je teda....nepomenovateľné.....jak mu ľudia skákali priamo do tlamy a hltal celé člny.....to už je dosť hardcore.....možno najhorší film všech dob. ()

DeAthmark odpad!

Megalodon byl asi největší známou dravou parybou a měřil něco kolem 19 m, tak že by lidi ve filmu pojídal jako malinu. Tohle co jsem měl možnost vidět v tomhle naprosto stupidním filmu byl žralok bílý (Carcharodon carcharias). Navíc záběry byly jak vystřižené z national geographic . Opravdu nesnáším tyhle slátaniny a napodobeniny velice úspěšných čelistí. Po 20 - 25 minutách jsme film raději vypnul. Obdivuji toho, kdo se vydržel dívat dokonce.... ()

Foxhound#1 odpad!

Tak tomuhle se říká nízkorozpočtovej film :DDDD To je odpad! jak vyšitej a jeden vykřičník rozhodně nestačí. Obzvlášť scény kdy se konečně objeví ten opravdu velkej žralok a začne požírat ty trapný herce, no horší animaci neměl snad ani Python. ()

venom14

Stejnej komentář jako u prvního dílu.Ale jednuhvězdičku za nechtěně vtipné momenty.Obzvlášť posledních 10 minut bylo k popukání! ()

Imrwere

Snažil jsem se tomuto snímku alespoň z malého procenta částečně přijít na chuť - bohužel bez úspěchu. Když už jsem si tak nějak začínal zvykat, tak " malý " žralok byl po smrti a objevil se ten 20ti metrový. V tu chvíli už jsem se začal jen bavit nad blbostí, nebo spíš zoufalostí tvůrců této obludy. Hrůza, ale za snahu dám alespoň jednu hvězdu. Přeci jen jsem viděl horší filmy, které jsem hodnotil odpadem. ()

Martinius

nahodou som sa na tomto az 9-percentnom filme celkom pobavil. a zistil, ze existuju dokonca aj horsie. ale hlaska "What do you say I take you home and eat your pussy?" ma uplne rozsekala! :D ()