Lidožrout

• Česko Žralok útočí 3: Lidožrout (více)

Pláž jihoafrického Kapského Města je plná koupajících se lidí. Ale jen do chvíle, než zaútočí žralok lidožrout. V ostatcích roztrhaných obětí pak vědci naleznou něco šokujícího. Zub patřící dávno vyhynulému pravěkému bílému žralokovi, který dorůstal délky až osmnáct metrů. A tak, někde v hlubinách oceánu číhá obří predátor a lidé i se svou moderní technikou jsou proti němu zcela bezmocní... (oficiální text distributora)

majec4 odpad!

Sanka dole sefe. Videl som uz par hororov so zralokom, no tento bol tak neskutocne tragicky, az mi to vobec nevadilo. Hlavne tolko ospevovany "grgajuci" zralok nemal chybu. Bola to sranda, ale odpad je jedine hodnotenie, ktore si tento film zasluzi. ()

arcticsky

Zhruba první dvě třetiny filmu mne jakžtakž bavily - chrochtající žralok, to tu ještě nebylo! Zbytek včetně pointy je neuvěřitelně blbý... ()

pend

V první půli se o (časté a krvavé) útoky stará mládě, které je však obyčejný žralok bílý, který vydává zvuky. Po jeho smrti se objeví matka, ta polyká celé záchranné čluny...a tím končí veškerá krvavost útoků. Navíc stihne být všude...První část byla docela zábavná. V druhé polovině jenom nevěřícně sledujete obrazovku. ()

Zeek

Některé scény a jejich speciální efekty mě opravdu nejednou rozesmáli, za to musím dát jednu hvězdičku. ()

Ramone11 odpad!

... nejvostrejsi je, jake zvuky vydava ten zralok pri utoku:D jak ja po peti a vice pivkach, ... hodne vybornej film, a ta morska biolozka by mohla vystupovat na Animal planet....:D ()

Morico odpad!

Mámo já bych jed! Snědl ucháč mlíka a bochník chleba, jenže měl pořád hlad, tak snědl mámu a tátu. Už v chalupě nezbylo nic, proto se vydal na moře. Potkal děvečku, snědl ji i s jetelem, pak potkal sedláka se senem a snědl ho taky i s koňmi a se senem ... Jakožto konkurenci doporučuji film Dinoshark! ()

pospech11 odpad!

Ten žralok snad sežere všecko, člun, skůtr, atd. nebylo by to tak hrozné kdyby si pak nekrkl. To nemluvím o záběrech které mi připomínají filmy z 60. let. Ale zasmál sem se - od srdce. ()

MickeyStuma odpad!

A tak tu máme dalšího obrovského pravěkého žraloka. A jelikož se také jedná o levnou produkci, opět se tu vyskytuje spousta nelogičností, jednoduchostí a náhod. Námět je zajímavý, ale scénář děravý jak ementál. Ale snaha o dramatičnost tu je znát. Dlouhý závěrečný lov má vcelku grády, jen kdyby to bylo mnohem lépe natočeno. Na zabití volného času však snímek postačí, po kvalitě nechť se divák poohlídne někde jinde. ()

drankeryth

Je to ten isty pripad, ako dvojka. Nicim ma specialne nezaujal a nesie sa to v podobnom duchu, aj ked dej bol o niecom inom. Uz ani teraz poriadne neviem, co sa tam vlastne odohravalo. Tak ma film zaujal :) ()

septic

náhodou je to docela prdel. Rozhodně je to jediný film se žraloky s erotickou scénou a taky v žádném jiném filmu člověk neuvidí někoho mlátit baseballovou pálkou žraloka do čumáku se slovy "Tu máš, ty darebáku!" Dabing je boží + scéna se skútrem k popukání ()

Blaogranas odpad!

Tak tenhle snímek bych nepřál vidět ani nejbližšímu kamarádovi své přítelkyně. Trapné efekty, scénář by "napsalo" lépe i díě z mateřské školy, prostě humus! ()

rikuhahl odpad!

Film postrádající opravdu vše, dovršen efekty z jiné planety. Ač jsem člověk přející a tolerantní, tohle je už moc a mám dojem, že jsem z toho nevyšel psychicky nejlépe. Hrůza ()

foundation odpad!

Tak toto je vazne neuveritelna sila. Chvilami som vazne cakal ze ten zralok zacne ,,rozpravat,,. A to som si to pozical dokonca na DVD :D. ()