Neporazitelný: Návrat krále

• USA Boyka: Undisputed IV (více)

Eldrick

Takhle špatně to dopadá, když mlátička přijme Ježíše a na arénovku se tvůrci trapně snaží naroubovat nějaký děj, kvůli kterýmu na to stejně nikdo koukat nebude. ()

kagemush

Tak se nám Bojka vykuklil jako že pan Dušín? Jsem si hned myslel, že za tím jeho nabručeným kukučem je skryto dobrotisko samo. Ale sranda to nebyla, spíš sračka. ()

Figu

Jak přes kopírák trojky dvojky, ovšem a co je důležitý, přidal se nám malinko (i když jednoduchej) příběh, kterej nám vybočuje i mimo provazy ringu za zdi arény... Musím se přiznat, že mě Boykův čtenářskej koníček bible a bláboly o bohu dost prudí! Zabiják jeho kalibru, je najednou citlivej jak špička jeho vocasu?... Nejde mi to do kupy! Každopádně za návrat v novodobým světě filmu do akčních 80ek-90ek je dát tu čtvrtou stár povinností! 70% ()

Martin741

Scott Adkins je dalsia akcna mlatacka ako pan Skala, Nafta.  Na moje pomery malo sexy  holek a  Adkins sa neda prelozit co ma neskutocne sere 60 % ()

Rocky88

Velké zklamání. U tohoto typu filmů nijak nevyhledávám košatý příběh, tady je ale už naprosto stupidní. Člověk proto skřípe zuby a těší se alespoň na pár pořádných kopanců do zubů a parádních bloků, jenže tady je to naprosto nepochopitelně skoro jedno a to samé. Ničím nepřekvapivé, nenápadité. A finální soupeř? V zajímavostech k T2:Judgement Day můžete najít, že Arnie dostal v přepočtu cca 85 000 USD za každé slovo, které promluvil. U zdejšího "bojovníka" (kterého hraje obr Martyn Ford) byste s podobnou statistikou nepochodili, protože on umí jen "hrrrrrn, ááááááááá, uuuuuuuuuh". Výsledkem je, že u finálního souboje se člověk směje. A to rozhodně nebylo úplně cílem. ()

PROCESOR

Vrací mě to do devadesátek a nenáročného scénáře ala Van Damme. Souboje jsou vymazlený, takže gro je položený proklatě nízko a zbytek netřeba řešiti o nikoli, že. Krásně jsem si u toho pročistil hlavu a no votomtoje.... ()

Pajky3

Scott Adkins se vrací se svojí životní rolí Boyky a i počtvrté to je zábava, i když asi už ne taková jako dřív. Možná už mě to nebaví tolik, co dřív. I když musím uznat, že když tak proti Boykovi nastoupila za závěrečná hromada svalů, tak jsem čuměl. to i Boyka vypadal jako klučík, co by měl začít pořádně trénovat. Ale jinak jo, zábava to byla, souboje jsou víc než slušný a rychle to uteklo. ()

Martrix

Netuším jak na tento žánr pohlíží dnešní u komplů uprdelená mládež, ale já jsem vyrůstal na filmech s Jeanem, Silvestrem a Arnoldem. Chodil jsem do fitka budovat svalovou hmotu a ve snech jsem se rubal s Bolo Yeungem, Matthiasem Huesem a dalšími lotry. Takže mám s čím porovnávat. Nabízí se kousky jako Lví srdce, nebo třeba Orlí spáry. Ale je to trochu nefér, protože i tento žánr se posunul. Tedy ne co se týká scénářů...ty zůstaly stejně pitomé. Ale uspokojit diváka kopem z otočky...to už dnes nejde. Možná v nějakém superbéčku, tím ale Neporazitelný: Návrat krále není. Choreografie plně využívá schopnosti Scotta Adkinse, který je více než důstojným nástupcem těch nejlepších akčních bijců. A kupodivu netlačili na pilu ani režisér se scénáristou, takže Neporazitelný si nehraje na hutné drama, ale je to přímočarý, poctivý akčńák s mnoha efektními scénami a vcelku uvěřitelnými postavami. Za tu poctivost a pěknou Teodoru dám o půl hvězdy navíc, takže ve výsledku to ty slabé 4* dá. ()

Deyw

No pribeh je proste ty volee! ale je jeden z nejlepsich v serii, z adkinse je dobrak, ktery to nema jednoduche a o jeho pomoc neni zajem..taky klasika..porad veri v boha a vypada cool..bojovky mimo i v arene sou zase top, ale uz je to cely takovy overthetop a warrior je neprekonan, ktery je o mnoho realistictejsi..ale na to seru a mame tu nejlepsi undisputed! uz to chce dalsi a doufam ze nebudem cekat tak dlouho! boyka je borec a charakter. davam klasicky plnou palbu. update: videl sem podruhe a proste tomu nemuzu dat plno..souboje sou horsi nez ve 3tim, kde byl finalni epickej fight a tady pff.. nebylo to proste ono..dam 4 jen kvuli kvalitnim fightum a adkinsovi jinak je to plebs :( ()

StanislachKo

Paráda! Scenáristi tomu moc nedali, ale čo na tom, keď je tam brutálna kontaktná akcia, päste, guľky a Adkins s ruským prízvukom. Slušný adrenalín s pár zapamätaniahodnými hláškami. ()

URBAN

Boyka není žádný výjimečný akční film ale srší z něho skvělá atmosféra a akce. Je to zkrátka popkornová večerní zábava a to jsem měl z tohoto pokračování obavy. ( 4.5.17/.MAC) ()

SeanLSD

Boží muž Boyka sa napokon vráti tam, kde začal, čo je zvlášť prekvapivé od mlátiča, ktorý zatiaľ jediný zo západnej pologule dokázal v tomto storočí získať srdcia fanúšikov arénoviek a vyrovnať sa svojim vzorom z 80´ś. Čo prekvapí viac je jeho naivita, taká tá skautská odhodlanosť vyhrať poctivo, keď zase skočí na lep bezškrupulóznemu hajzlovi a namiesto toho, aby mu zakrútil krkom okamžite, alebo aspoň hneď ako zistí, že ho obabral a vytrieskal jeho poskokov ako prázdnu slamu, sa najprv musí nechať dokaličiť akýmsi hovadským monštrom. Nuž, ale čo by človek neurobil pre odpustenie! ()

Johnny.ARN

Asi nejlepší príbeh z cele série. Fightov požehnane a to je základ. Boyka lieta, kope, dokonca aj strieľa a prekopal celú svoju filozofiu. Viac sa s ním asi nestretneme, ale tento diel stál rozhodne za to čakanie. 5 z 5 ()

Mr.Husts

Boyka je zpátky a rozkopává to tak jako nikdy dřív, namakal svojí zatím nejlepší formu a souboje jsou posunuty ještě o úroveň výš než v předchozích dílech, u některých tríčků v ringu zůstává fakt rozum stát, gravitace není pro Scotta Adkinse žádným limitem. Trojka byla příběhově určitě na lepší úrovni, tady nějaký propracovanější zvraty nečekejte, spíš jde o klasický fighterský béčko, oscarovej propracovanej příběh ale od filmů se Scottem opravdu nečekám. Stačí mi s hubou u země pozorovat jeho perfektně natočený a choreograficky zpracovaný souboje. Pokud tedy máte jeho roli nasranýho, agresivního, lítajícího rusáka rádi jako já a užíváte si vizualní orgie s úžasným střihem a souboje, kde vidíte krásně každej pohyb a antigravitační trojitej kopanec jedná se určitě o přesně takový pokračování, na jaký jste čekali. ()

Jizni Tlapa

Konečně se Mr. Úkáčko usměje, zamračí, lekne a celkově ukáže emoce (bohužel zas přespříliš) a konečně se v rolích vedlejších postav ukázali jedinci, nepřipomínající stádo polo duševně méně svěžích divadelníků. Fighty jsou dokonale full kontaktní a jsou opět tím zásadním lákadlem. Rozhodně nejlepší díl téhle mlátičky!!70 % ()

viperDavid

Dost slabí příběh a navíc tam zapletly boha a tyhle hovadiny. Jinak klasika, mafián a Boyka. Jenže Boyka ve svých letech pořád umí létat a taky létá. Kop sem, kop tam a ani magor se 190Kg nemá moc velkou šanci. To je prostě náš undisputed Boyka ()

ivan bohatyr

Slušné, nicméně přestože film je docela krátký už trochu nudí, přece jen ty mlátičky jsou pořád to samé. Navíc ta gorila zafačovaná v řetězech, to bylo jak z Mlčení jehňátek, tohle už bylo opravdu příliš. Scott Adkins je opravdu zabiják, že by vzali do Avangers jako Boyku, zdá se že tam už berou každého. ()