Mandalorian

• USA The Mandalorian (více)
USA, (2019–2023), 16 h 29 min (Minutáž: 31–59 min)

Tvůrci:

Jon Favreau

Série(3) / Epizody(24)

Recenze uživatele ROCK,THE k tomuto seriálu (9)

Season 3 (2023) (S03)

Třetí série je nejslabším počinem ze všech tří ale to neznamená že by byla špatná, jsou tam díly který si vyloženě užijete ale jsou tam bohužel i takové které člověka zas až tak nenadchnou. To se v případě předchozích dvou sérií u mě nestalo ani u jednoho dílu že by mě nebavil. Rozhodně ale stojí za shlédnutí stejně jako předchozí dvě a Boba Fett. Za mě 8.5/10. ()

Kapitola 18: Doly na Mandaloru (2023) (S03E02)

Další dokonalý díl! Vypravili jsme se na Tatooine, potkali staré známé tváře i droidy ale co hlavně dobrodružství Dina & Grogu nás zaneslo konečně na samotný Mandalore kde se dozvídáme že proroctví jsou pravdivá a víc už neprozradím. 10/10 ()

Kapitola 19: Obraceni (2023) (S03E03)

Až na ten prostředek který nám vůbec nic neřekl to byl další dokonalý díl! 9/10 ()

Kapitola 20: Nalezenec (2023) (S03E04)

Další dokonalý díl který nám razantně přiblížil “Way of the Mandalore” 10/10 ()

Kapitola 21: Pirát (2023) (S03E05)

Další luxusní díl plné skvělé Mandalorianské akce při záchraně Nevarra před piráty, jediné co mi začíná vadit je daný velký prostor pro Bo-Katan, nic proti ní ale ten seriál je o Dinu Djarinovi a ne o Bo-Katan a všichni víme co způsobila v CW a R takže nechápu proč by ona měla vládnout Mandaloru když celý děj predtim směřoval k tomu že Din bude vládnout Mandaloru, každopádně víme kdo drží Darksaber a doufám že jí to náš Mando v závěru série pořádně nandá. Ale to jsem odbočil a audiovizual luxus a konečně máme mírně rozuzleni Coruscantskeho dílu. 9.5/10 ()

Kapitola 22: Žoldnéři (2023) (S03E06)

Zatím definitivně nejlepší díl ze všech, díl kterému nechybělo vůbec nic a konečně díl v kterém dostal Mando opět větší prostor, obsazení Jack Blacka a Christopher Lloyda bylo skvělé a do toho milion easter eggů a silný feeling prvních dvou sérií. Dávám 15/10 a značím to zatím rozhodně jako nejlepší díl třetí série ()

Kapitola 23: Spiknutí (2023) (S03E07)

Skvělý díl ale prosím více Dina Djarina v jeho vlastním seriále. 8.5/10 ()

Kapitola 24: Návrat (2023) (S03E08)

Tak tento poslední díl mě konečně úplně plně uspokojil! Díl co měl vše! Epickou bitvu Mandalorianů, dojemný scény, adoptování, hrdinný scény a co hlavně hodně akce našeho Manda Dina Djarina! Naprostá spokojenost a jasně daný směr na další série mě víc než uspokojil! Rozhodně 10/10 ()

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

Disney o rok odsouvá hranou Moanu