Mandalorian

• USA The Mandalorian (více)
USA, (2019–2023), 16 h 29 min (Minutáž: 31–59 min)

Tvůrci:

Jon Favreau

Série(3) / Epizody(24)

Recenze uživatele Zek k tomuto seriálu (7)

Season 1 (2019) (S01)

Nemůžu si v žádném případě na nic stěžovat. Přesně takhle jsem si seriál o Bounty Huntrech představoval. ()

Kapitola 1: Mandalorian (2019) (S01E01)

Po hodně dlouhé době díl, kdy mě štvalo, že má jen 40 minut. Už se nemůžu dočkat na další díl. ()

Kapitola 8: Vykoupení (2019) (S01E08)

Tak tohle byla parádní náhrada za absolutně tragický Rise of Skywalker. Škoda, že Waititi netočil novou trilogii, určitě by to dopadlo daleko líp. ()

Season 2 (2020) (S02)

Proč je Mandaloria lepší než nová trilogie? Jednoduchá odpověď, Favrreau nám přesně dává to co jako fanoušci star wars chceme vidět. ()

Kapitola 14: Tragédie (2020) (S02E06)

BOBA FETT! Je prostě neuvěřitelný a zároveň i smutný jak jeden díl Mandaloriana dokáže zaujmout víc než celá nová trilogie.:D ()

Kapitola 16: Záchrana (2020) (S02E08)

Těch posledních deset minut, bylo pro mě....ani nějak nedokážu popsat ty pocity. Prostě jsem se cítil jako Mando. ()

Kapitola 22: Žoldnéři (2023) (S03E06)

Dost mě překvapilo herecké obsazení Christopher Lloyd a Jack Black doufám, že se toho tvůrci budou držet a časem uvidíme i jiné známé herce v menších rolích. Celkově byl díl spíš na ty tři, avšak ten souboj dvou mandalorianů a předání darksaberu, bylo perfektní zakončení epizody. This is the way ()

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

Disney o rok odsouvá hranou Moanu