Mandalorian

• USA The Mandalorian (více)
USA, (2019–2023), 16 h 29 min (Minutáž: 31–59 min)

Tvůrci:

Jon Favreau

Série(3) / Epizody(24)

Recenze uživatele Skyw4lker7 k tomuto seriálu (7)

Mandalorian (2019)

Ako veľký fanúšik tohto univerza musím tvorcom dať veľký palec hore. Je to seriál splnených snov všetkých fanúšikov Star Wars a tvorcovia konečne vyslyšali ich priania a dali to čo nová trilógia len lízla. Moje najnáročnejšie požiadavky boli splnené! Praktické efekty sú dokonalé a preto tomu celému nechýba autentickosť. Hudba respektíve "úvodné theme" je hrozne návykové .Klasika Johna Williamsa je už legendárna no Ludwig Göransson dodal niečo nové a orginálne a myslim ,že to je len dobre. Westernovský nádych doplňuje skvelá kamera "Kurosawa zábermi". Pedro Pascal ako neohroziteľný "MANDO" si to užíva a ja sním no a Baby Yoda :) ... tu nie je o čom myslím ,že týmto si dostali všetkých nielen fanúšikov Star Wars. Artworky na konci potešia pri každej epizóde a hneď by som si ich zavesil doma na stenu. Skvelé! 🔝🚀🤘🎼🤖 ()

Kapitola 1: Mandalorian (2019) (S01E01)

Skvelé! konečne zase späť v dokonalom Star Wars svete :) 👾🤖🚀🔫💣 ()

Kapitola 2: Dítě (2019) (S01E02)

Baby Yoda bol skvelý! Druhá kapitola (The Child) je ešte lepšia,akčnejšia + nestarnúce dokonalé praktické efekty a skvelá kamera :) "Mando" posúva seriály na úplne inú úroveň!! 👼💚👨‍👦🚀 ()

Kapitola 3: Hřích (2019) (S01E03)

Nástup v novej zbroji - EPIC! Finálny fight - husina všade a sánka dole!!! 😮🤙👌👼 ()

Kapitola 6: Vězeň (2019) (S01E06)

This the Way! Skvelá epizóda. Skvelé Mando! ()

Kapitola 10: Pasažérka (2020) (S02E02)

Hneď ma napadol Ant-Man od Marvelu ,keď som zbadal veľkého mravca hrať karty... a oprávnene pretože v tom má prsty práve Peyton Reed režisér Ant-Man 1 a 2 :) Easter Eggov tu bolo určite neúrekom ,ale ja som si hlavne všimol ten na Aliena :) ()

Kapitola 16: Záchrana (2020) (S02E08)

Slza mi vyhŕkla. Neuveriteľné!!! Ten koniec sú také emócie ,ktoré zažije len pravý fanúšik Star Wars. This Is The Way! Takto majú vyzerať Star Wars! Disney toto chceme! ()

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

Disney o rok odsouvá hranou Moanu