The Mandalorian (TV seriál)

Huckleberry

(pracovní název)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2019–2021, 16 h 29 min (Minutáž: 31–52 min)

Tvůrci:

Jon Favreau

Pedro Pascal, Gina Carano, Carl Weathers, Werner Herzog, Nick Nolte, Emily Swallow, Omid Abtahi, Taika Waititi, Giancarlo Esposito, John Beasley, Horatio Sanz, Tait Fletcher, Dmitrious Bistrevsky, Brian Posehn, Bernard Bullen, Dominic Pace, Ed Gage, Julia Jones, Eugene Cordero, Sala Baker, Amy Sedaris, Jake Cannavale, Ming-Na Wen, Rio Hackford, Troy Kotsur, Steve Blum, Mark Boone Junior, Bill Burr, Natalia Tena, Clancy Brown, Richard Ayoade, Ismael Cruz Cordova, Matt Lanter, Dave Filoni, Rick Famuyiwa, Deborah Chow, Adam Pally, Drew Hale, Jason Sudeikis, Rosario Dawson, Michael Biehn, Temuera Morrison, Katee Sackhoff, Timothy Olyphant, Mercedes Kaestner-Varnado, Mark Kubr, Misty Rosas, Paul Sun-Hyung Lee, Simon Kassianides, Titus Welliver, John Cameron Mitchell, Norwood Cheek, Alexander Wraith, Philip Alexander, Dee Bradley Baker, Trula M. Marcus, Morgan Benoit, Katy M. O'Brian, Diana Lee Inosanto, Gabriel Ebert, Richard Brake, Mark Hamill, Luke Baines, Max Lloyd-Jones, Matthew Wood, John Rosengrant, John Leguizamo, Isaac C. Singleton Jr., Xavier Jimenez, W. Earl Brown, Dieterich Gray, Eli Jane, Asif Ali

Komentáře uživatele leo430 k tomuto TV seriálu

(9/10). Tímhle počinem si Disney u mě hodně šplhlo, protože po snímku Star Wars: Vzestup Skywalkera jsem nad nimi pomalu lámal hůl a bál jsem se o osud celého Star Wars. Ale tímhle skvělým seriálem si zase dodali nějaký vítr do plachet a je to dobře, protože kdyby Star Wars umřelo, byla by to veliká škoda. A proč je to vlastně tak super a každému, kdo miluje Star Wars bych tento seriál vřele doporučil? Velkým tahounem je rozhodně bobinek Yodinek, protože on je prostě k sežrání a je to největší tahoun celého seriálu. Dalším obrovským plusem tohoto seriálu je soundtrack, který složil Ludwig Göransson a zvládl to skvěle.. Jde vidět, že je teď hodně na vrcholu a nemůžu se dočkat co vytasí v roce 2020 ve snímku Tenet. Musím také zmínit skvělou atmosféru, kterou tvoří jak hudba, tak skvělý vizuál a herecký badass výkon Pedra Pascala. Nejlepší epizoda celé série: Chapter 7: The Reckoning (S01E07). I have spoken.(29.12.2019)

Jako rozjezd hodně slušné.. A Baby Yoda je totálně adorable ❤️(15.12.2019)

Více Yody.. Více hvězd ⭐.. Skvělý quest pro Manda.. :)(15.12.2019)

Je to čím dál tím lepší.. Emoce jako kráva.. This is the way! 🤙🏼😃(16.12.2019)

Vážně nechápu kritiku na tento díl.. Mi se to zdálo skvělé jako vždycky.. Miluju kdyz jsou v seriálech takové ty side questy, které jsou svým způsobem nepotřebné, ale ve výsledku je to hrozná zábava a nápady se tady teda nešetří 💚(16.12.2019)

Tohle je tak hrozně super.. Star Wars miluju a takové side questy se spoustou akce a odkazů.. To prostě nejde nežrat.. Ještě k tomu takový badass hrdina! 👊🏼(16.12.2019)

Hodně velký luxus tahle epizoda.. Akcí se to tady jen hemží.. Různorodost postav.. Mando opět skvělý a neohrožený.. Co víc si přát?? ❤️(16.12.2019)

Nejlepší díl zatím z celé série.. Jsem rád, že to konečně skončila být pohádka všechno se posralo a hlavní hrdinové pocítili, co je to prohrát.. Ne, že bych jim nefandil, ale konečně je to nějaká změna.. Nemůžu se dočkat posledního dílu!(20.12.2019)

Druhá série - (9,5/10) : Nemá cenu se bavit o tom, jaký je Mando fenomén. Všichni ho milujeme a nedáme na něj dopustit. Je to hlavně tím, že na seriálu pracují lidé, kteří milují Star Wars. Jde to na jejich řemesle hrozně vidět. Vztah Manda a Grogu je největším tahounem celého vesmírného dobrodružství. Sice se každý díl zakládá na tom, že Mando někam přijede a něco potřebuje. Určitá spojka mezi úkolem mu, ale řekne, že to pro něj udělá jenom tehdy, když Mando udělá něco pro něj. Takže je to takové plnění questů. Ne, že by se na to plnění dobře nedívalo.. Každý úkol je unikátní nápaditý. Věřím, že skalní fanoušci Star Wars měli při sledování několikrát nerdgasmus. V mém případě se jednalo pouze o pocit absolutního štěstí. Miluju to a nemůžu se dočkat až uvidím zase naše milované pospolu a budu sledovat jak neskutečně rozkošný je náš miláček Grogu. May to force be with us! Nejlepší epizoda: Chapter 16: The Rescue (S02E08)(20.12.2020)

Absolutní nával extáze, který jsem u sledování prvního dílu druhé série prožil. Madova typická prácička, která měla brutální rozpočet. A šlo to vidět. Plno nádherných lokací, záběrů a monumentální monstra. Prostě parádní quest, který vás bude bavit celý díl až do samotného konce. Bylo to nabouchané známými postavami, které se tady objevovaly vždy ve správný čas a skvěle tam sedly. Naprostým vrcholem byl úplný konec, kdy jsem zažil naprostý pocit štěstí se kterým jsem šel také spát.(2.11.2020)

Někomu by se to mohlo zdát jako rutinní dobrodrůžo, ale já jsem v tom viděl něco víc. Ukázalo to, že Mando má obrovské srdce a že se dokáže obětovat pro ostatní. Pavouci byli parádní a já jsem byl nadšeně vyděšený. Yodinek byl jako vždy k sežrání a nemůžu se dočkat dalšího dílu. Jsem rád, že je to co týden. Člověk to dokáže zpracovat a rezonuje to v něm další týden.(10.11.2020)

Začali jsme se pomalinku posouvat vpřed. Objevují se nové postavy, které jsem v životě neviděl, ale to je asi způsobeno tím, že jsem neviděl animované seriály ze světa Star Wars. Každopádně i přes moji ne moc dobrou orientaci v postavách jsem se dost bavil a věřím, že lidi budou nadšení. Mandalorian je prostě úplně jinde než nové Star Wars filmy.(14.11.2020)

Další ze skvělých dílů, kde exceluje Baby Yoda a krade si celý díl pro sebe. Scéna se Star Wars makronkami byla skvělá. Bitva opět ukázala, že jsou Stormstroopeři úplně marní. A naprostý závěr mě posadil na zadek.(23.11.2020)

Věřím, že tato epizoda byla dalším splněným snem pro celoživotní fanoušky Star Wars. Pro mě to byla první zkušenost s Ahsokou Tano. Rosario byla charismatická, empatická a brutálně badass. Takže za mě velká spokojenost, jenom je z mého pohledu škoda, že se nepřidala k Mandovi a Groguovi. Každopádně nevím jestli se jméno Grogu úplně hodí k našemu zelenému miláčkovi, ale asi ano.(29.11.2020)

Akčně nabitá epizoda, ze které přímo sálá režie Roberta Rodrigueze. Zazářila jedna námi velmi známá postava, která si rozdala se stormtroopery, kteří byli opět marní. Darktroopeři byli dost krutí. Připadali mi jako nějaká varianta Zeuse z Ocelové pěsti a nějakého robotického psa. Rozhodně nepůjdou tak lehce dolů, jak ti bílí ňoumové. Jsem zvědav jak celá série skončí.(7.12.2020)

Už asi nemá cenu opakovat všechny superlativy tohoto Star Wars fenoménu. Jsem však rád, že tvůrci nezapomínají na staré postavy a dávají jim prostor, který si pak můžou krásně ukrást pro sebe. Epizoda bez Grogua mě bavila stejně jako epizoda, kde se objevil tento náš zelený miláček. Takže se můžu už jenom těšit na poslední díl.(14.12.2020)

Tento díl si myslím překonal všechna očekávání, která na něj byla kladena a vypálil rybník posledním třem filmům ze světa Star Wars. Tohle přesně to, co fanoušci chtějí. Malinko mě zamrzel obličej Marka Hamilla, který napasovali na cizí tělo, ale chápu, že technologie ještě není tak daleko, aby jsme to nepoznali.(19.12.2020)