Arnoldovy patálie

• USA Hey Arnold!
USA, (1996–2004), 40 h (Minutáž: 24 min)

Francesca Marie Smith, Jamil Walker Smith, Dan Castellaneta, Sam Gifaldi, Tress MacNeille, Maurice LaMarche, Adam Wylie, Ashley Buccille, Jim Belushi (více)

Série(5) / Epizody(100)

Každodenní dobrodružství devítiletého milovníka jazzu s hlavou jako ragbyový míč, co žije v činžovním domě spolu se svými šílenými prarodiči a podivnými sousedy, chodí ven se svým nejlepším přítelem Geraldem, který má pro změnu vlasy jako Marge Simpsonová a musí se denně vypořádat s utrpením, které mu připravuje nejvíc cool holka ze školy, Helga. I když, co se škádlívá, to se rádo mívá, že? (PußyMagnet)

Attta

Vcelku dost slušný animák pro děcka. Ha, ty doby, kdy to beželo kdysi v TV jsem byl ještě schopný vstanout i v 7 ráno. ()

darm

Tohle byla paráda. Na tom jsem jako malej slušně ujížděl :) Arnoldova šišatá hlava a láska projevovaná nenávistí od Helgy, to byla prostě bomba! ()

dj.kouba

Vždycky mě fascinovala ta jeho šišatá hlava :-), Je sice pravda, že jsem to dlouho neviděl, ale co si pamatuju, byla to docela prdel :-). ()

NGP

Vždycky jsem usedávala k obrazovce a zpívala "hey arnold!". Neuvěřitelně moc mě to bavilo, každá postava animáku má něco do sebe, je originální, a naprosto bezkonkurenční. Helga je ovšem také nezapomenutelná, vždycky si na ní vzpomenu, když potkám člověka tohoto typu. Její nekonečná láska ke klukovi s hlavou ve tvaru fotbalového míče =D Tohle je prostě klasika! ()

Sosak

Hodně silnej seriál, kterej kdysi dávali na Supermaxu. Příběhově nic originálního, ale postavičky jsou tam fakt dobrý. Za zmínku stojí neustále nasraná Helga. Navíc hezká stylizace i animace. ()