Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

maseer2

po 5 sériích: seriál, kterému především díky občasným výkyvům "kvality" docela dlouho trvalo, než si mě získal.. nakonec se mu to ale povedlo a já jsem si jej, stejně jako všechny jeho hlavní postavy (v čele s doktorem Zoidbergem), opravdu oblíbil.. (17.12.2009) | po 7. (zřejmě už fakt poslední) sérii: většina dílů poslední sezóny byla až na pár výjimek nevýrazná a spíš podprůměrná, tvůrci si ale naštěstí nechali ty největší trumfy až na samotný závěr, takže poslední čtyři epizody jsou vskutku parádní ve stylu přesně té Futuramy, kterou jsme si kdysi zamilovali.. úplně poslední epizoda je pak naprosto bombastická a já se přistihl, jak absolutně nechci, aby skončila.. přece jen doufám, že jsme "Good news, everyone!" neslyšeli úplně naposled.. tak snad třeba u nějakého celovečeráku, který by udržel laťku nastavenou posledními díly.. ale to už hodně odbočuju.. tak zatím hodně štěstí na cestách, posádko Planet Expressu! :) (6.9.2013) ()

Tommassi3

Lepší než Simpsonovi ?? Já tvrdím, že ani omylem, ačkoliv se v obou případech jedná vlastně o to vůbec nejlepší, co vůbec kdy vzniklo v rámci animovaných seriálů, zejména těch primárně určených nikoliv nejmenším divákům, ale dospělým.. Navíc takový nejspíš i naprosto irelevantní soud bych se neváhal přirovnat, podobně jako Matt Groening, k situaci, kdy máte nahlas říct, které z vlastních dětí máte vlastně raději.. Svědomí vám to zkrátka nedovolí !! ;) ()

bouncer

Kam se hrabou infantilní Simpsonovi z 90. let, nyní letí 3. tisíciletí! Viděl jsem už všechny díly a nemohu uvěřit, že seriál zrušili...pravda, kdyby zašel do nějakých jedenáctých řad, tak by asi byl stejně provařený jako žlutá rodinka ze Springfieldu, ale přesto je to škoda...doufám, že se tento skvost plný ironie, satiry, černého humoru i klasických Groenigových parádiček, dostane na naše TV, protože už 4-leté spoždění je záhadné! Vřele doporučuji...přesto mojí jedničkou dále zůstává South Park :) EDIT Tak seriál se nám vrátil vymodlenou 6. sezónou, která je... no nevyvážená, perfektní díly na úrovni těch nejlepších kousků sezón předešlých s nudnými kousky, které si ani nezaslouží nálepku Futurama. Tedy trochu zklamání, že i přemýšlím o snížení hodnocení... uvidíme ;-) ()

Silence

Pro mě již kultovní seriál odehrávající se ve 31.století. Největším(a pro mě i jediným) záporem tohoto díla je to, že předčasně skončila jeho výroba. A to v době, kdy už měl seriál (podobně jako zpočátku Simpsonovi) dávno za sebou hledání svého já a začaly se rýsovat různé příběhové propletence a hlubší dějové linie... Škoda ŠKODA! ()

Avalon820

Všichni máte Zoidberga!... Skvělý a legendární nástupce Simpsonových s mimořádně nadneseným humorem, který se jen tak nevidí. Futurama je do detailu promyšlená s nezvykle vymazlenými vtípky, které by v žádném druhém seriálu být nemohly. Prostě originalita sama. Navíc velmi sympatické (a neotřelé) postavy, krásné zpracování a samotná kultovnost tohoto díla jej činí něčím víc. Něčím, co si směle zařadím mezi své nejoblíbenější seriály :) ()

Terva

Já se seriálu strašně bál. Nejdříve jsem viděl všechny celovečerní filmy a každý mi říkal, že seriál je neméně dobrý. A měli pravdu. Proč se mi to líbí? Je to plné mimozemšťanů, je to plné humoru, je to plné ironie, je to plné dobrodružství a je to Bender. Nejlepší z celého celku je čtvrtá řada. U té jsem se řehnil nejvíc. Dále následuje jen seznam názvů všech dílů a u každého jeden citát - tak kdo nemá zájem dále číst nemusí...................................SÉRIE PRVNÍ - DEVĚT DÍLŮ-.............................. - 1- VESMÍRNÝ PILOT 3000. CITÁT - Hnusnej život!! Hnusnej život!!............ - 2 - NA MĚSÍC A DÁL. CITÁT - Přicházíme v míru.......... - 3 - NEJLEPŠÍ PŘÍTEL ROBOTA. CITÁT - Kunzumuju jen zdravej a výživnej alkohol.......... - 4 - MARNÁ VESMÍRNÝ LÁSKY SNAHA (Obsahuje robotickou erotiku). CITÁT - Píše se Vesmírné datum 3000,3............. - 5 - ÚTĚK Z PLANETY ROBOTŮ. CITÁT - Kdykoliv začne nějakej robot zabíjet lidi, hned je pro vás "radikální"................. - 6 - KONZERVA ZA VŠECHNY PRACHY. CITÁT - Co to je za svět, kde propagujou věci, které si běžný člověk nemůže koupit?............ - 7 - MÁ TŘI SLUNCE. CITÁT - Není ta Zakázaná zóna náhodou zakázaná?..................... - 8 - DRTIVÝ ODPAD. CITÁT - Doneste mu další pivo!!!................ - 9 - PEKLO JSOU TI DRUZÍ ROBOTI. CITÁT - Propiju se až do restartu............ SÉRIE DRUHÁ - DVACET DÍLŮ - 1 - ZKÁZA TITANIKU. CITÁT - Jsem Bender a věřte mi, že jen stěží znám výraz "pracovat".......... - 2 - MARŤANSKÁ UNIVERSITA. CITÁT - Já neumím učit, jsem přece profesor............... - 3 - DEN ZÁVISLOSTI. CITÁT - Tohle je HDTV, má větší rozlišení než skutečný svět............. - 4 - FRY A TOVÁRNA NA SLURM. CITÁT - Polib mi můj naleštěnej zadek.......... - 5 - CITOVÉ POUTO. CITÁT - Proč prostě neutopí žal v pití, jako každej normální člověk?................. - 6 - BRANNIGAN VRACÍ ÚDER. CITÁT - Byla si přísná, vzteklá a nutila si nás makat............ - 7 - DO VOLEB, HLAVA NEHLAVA. CITÁT - Rád si kopnu do těch, co už ležej............ - 8 - PRVNÍ SPOLEČNÉ V V CE. Tento příběh je natočen podle skutečné události. CITÁT - Ty jsi sám, já jsem sama, ale společně jsme sami spolu............ - 9 - ZAMILOVANÝ KORÝŠ. CITÁT - Kéž bych měl víc energie, na to, abych si došel pro pivo.............. - 10 - MÁM TĚ PO KRK. CITÁT - Pěkná bulva Bulvo, pěknej ksicht, Ksichte......... - 11 - TO MENŠÍ ZLO. CITÁT - Naval prachy, nebo tě bodnu!!.......... - 12 - ZUŘÍCÍ BENDER. CITÁT - Mimozemský filmy jsou pro intouše.............. - 13 - O PŮVODU KYKLOPŮ. CITÁT - Díky internetu mě už sex nebaví............ - 14 - VE SPÁRECH BYROKRACIE. CITÁT - Nehodím se ani na razítkování.......... - 15 - TO JE ON, MŮJ KLON. CITÁT - Mám syndrom mluvícího hrbu............ - 16 - BÁJNÉ MĚSTO ATLANTA. CITÁT - To byly normální halucinace, hlupáku, kdepak mořská víla............. - 17 - MAFIAN BENDER. CITÁT - Nechte si ty kecy a vypadněte!!........... - 18 - TRABLE S POPLÍKY. CITÁT - Našel jsem kameny. Jíte kameny, že jo?........... - 19 - DEN MATKY. CITÁT - Podrobte si zemi, parchanti............ - 20 - KRAJNĚ MEZNÍ PŘÍBĚHY. CITÁT - Přišel jsem sem ze snem o vyhubení lidstva........... SÉRIE TŘETÍ. - 1 - KVÍLENÍ AUTODLAKŮ. CITÁT - Jdem na pohřeb, bude sranda.......... - 2 - ZACHRAŇTE VOJÍNA BENDERA. CITÁT - Zastávají hodnoty, které mi vůbec nezastáváme........... - 3 - JAK ZTRATIT HOLKU. CITÁT - Já už jsem zmraženej byl......... - 4 - VYHNÁNI Z FRAYE. CITÁT - Leylo! Ty náno pitomá!!............ - 5 - AMAZONKY TO CHTĚJ TAKY. CITÁT - Na ženě jsou nejerotičtější partie - kozy............. - 6 - LÁSKA BENDEROVSKÁ. CITÁT - Nechodíš ze spaní, ty ohejbáš ze spaní.............. - 7 - TAHLE ZEMĚ NENÍ PRO BLBÝ. CITÁT - Stali se z vás idioti........... - 8 - HUMRŮV HUMOR. CITÁT - Oskar se nedostává za hraní, ale za oblíbenost publika.............. - 9 - BENDER MEZI TUČŇÁKY. CITÁT - Napij se piva, víš že vy roboti musíte pravidelně pít................. - 10 - VÍC NEŠTĚSTÍ NEŽ ROZUMU. CITÁT - I ty černý kočky, co jsem kdy přejel mají víc štěstí než já........... - 11 - TUCET SIROTKŮ. CITÁT - Balík je jen krabice, dokud se nedoručí........... - 12 - ROBOTI MUSEJÍ BÝT ŠÍLENÍ. CITÁT - Střelte je do zad, rychle, dokud se nikdo nedívá............... - 13 - ZPÍVÁNÍ, VŠECHNY CHMURY ZAHÁNÍ. CITÁT - Projížděl se žabák na koni, blá blá blá a ještě něco a Bender je bůh.......... - 14 - TAK SKÁČE ČAS. CITÁT - Někde skáče čas i o roky vpřed.......... - 15 - NEBEZPEČNÉ ROBO ZNÁMOSTI. CITÁT - Proč bych vám měl věřit? Vždyť jste Hitler............ SÉRIE ČTVRTÁ - 1 - ROZVAL ROSWELL. CITÁT - Tak a teď jsem zabil svého dědu............ - 2 - DVA SANTOVÉ TANKUJÍ SUPER. CITÁT - Je načase sednou si Santovi na klín a pěkně tvrdě.......... - 3 - KRAJNĚ MEZNÍ PŘÍBĚHY ČÁST 2. CITÁT - Vesmírní vetřelci taky musí prát prádlo........... - 4 - VALENTÝNSKÁ ODYSEA. CITÁT - Jak vlastně můžeš randit s lodí, Bendre?............ - 5 - O PŮVODU LEELY. CITÁT - Držte kušnu, necháme se zabít až doma........... - 6 - POD KOPYTY BUGOLŮ. CITÁT - Nejlepší cesta k tvé dívce vede přes její rodiče. Vyspi se s nima............. - 7 - PRACANT EGYPTSKÝ. CITÁT - Bender zemřel. přejel ho parní válec řízený Hulkem........... - 8 - BOŽSKÝ BENDER. CITÁT - Je čas, abych napsal pár přikázání......... - 9 - BURZA BEZCENNÝCH PAPÍRŮ. CITÁT - Že moje akcie platí i když jsou vypraný?.............. - 10 - LIGA VYJÍMEČNÝCH BŘÍDILŮ. CITÁT - Do hlavy!!! Do hlavy!!!.............. - 11 - ŽELEZNÝ KUCHAŘ. CITÁT - Ahoj Bendre. Co ty hrnce a pánve? Stavíš si manželku?............. - 12 - KAM SE DOSUD ŽÁDNÝ FANOUŠEK NEVYDAL. CITÁT - Fanoušci Star Treku se vyvinuli v plnohodnotné náboženství........... SÉRIE PÁTÁ. - 1 - NIKDO TO RÁD HORKÉ. CITÁT - Profesore, jste profesor, řekněte něco............ - 2 - ČTYŘI Z RAKETY A PES. CITÁT - Vida, setkání pitomců........... - 3 - JUNIORSKÉ MISTROVSTVÍ ZLA. CITÁT - Možná, že si založím vlastní nemocnici plyšáků........... - 4 - JAK CHUTNÁ SVOBODA. CITÁT - Hustýýýý!!!!........... - 5 - ZBOUCHNUTEJ. CITÁT - Ty jsi kvůli mě unesla vesmírnou a registrovanou loď?............... - 6 - TEMNÝ RAUBÍŘ. CITÁT - FUTURAMA - BUDOUCÍ, PŘEVAŽUJÍCÍ, NÁBOŽENSTVÍ.............. - 7 - LEELA BĚŽÍ O ŽIVOTY. CITÁT - Nebudeme vás nutit, dokud neřeknu....Na něj!!!!!!!!........... - 8 - FRYŮV SMYSL ŽIVOTA. CITÁT - Na mé důležitosti.....nezáleží.............. - 9 - ŽIHADLO. CITÁT - Vždycky, když jsem říkal to svoje: Vyhubit lidstvo, v duchu jsem přidával: Mimo Frye............... - 10 - KRABICE DO NEZNÁMA. CITÁT - Děkujeme ti Bendre, za dar, který jsme od tebe obdrželi............ - 11 - TŘI STA BABEK. CITÁT - Za těch tře sta babek jsem si nechala udělat mluvící tetování............ - 12 - AFRYDISIAKUM. CITÁT - Teď vypadám jako debil.......... - 13 - BENDEROVÉ NEPLÁČOU. CITÁT - Kéž by všichni zemřeli........... A ještě jeden citát z tohoto příběhu: BENDER - Je to hodně nemravné, jít na první rande nahá?............. - 14 - ZTRACENO V UPGRADU. CITÁT - Upgrade? Proč? Jsme se dohodli, že jsem dokonalej............... - 15 - BENDRA BY MĚLI V TELEVIZI ZAKÁZAT. CITÁT - S tím seriálem to jde z kopce od třetí řady............ - 16 - SMLOUVA S ROBOĎÁBLEM. CITÁT - Bender a robot? Dávám přednost pojmu: Sexuální mašina........... A ještě jeden citát s tohoto posledního dílu páté řady: Páv je taky dokonalej, ale jí se, až se upeče................POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ. () (méně) (více)

JayZak

Futurama je něco speciálního... Člověk se podívá na jeden díl, ten mu uběhne jak voda a musí si pustit další, a další, až u toho zkysne celý večer. Čím to je? Nevím, ale asi to bude atraktivní svět, budoucnost v tak trochu retro stylu, sympatická animace, inteligentní i neinteligentní vtípky, výborné postavy (Zoidberg s Benderem mí nejoblíbenější), hlášky a někdy i dojemnost (Leela - Fry, Fryův psík, atp.). Po 5 sériích dávám 4,5*. ()

Expendable

Seriál, který jsem dlouhé měsíce odkládal a když jsem si na něj konečně udělal čas, tak mě naprosto pohltil. Není jednoho dílu, který by se mi nelíbil, příběhy jsou sice velmi jednoduché, ale zpracování a typ humoru mi naprosto sedí. Nejraději mám Bendra a Zojdbega. Bender jako stroj na chlast nemá chybu a jeho hlášky. Futurama se mi líbí daleko více než Simpsonovi a to né, že by se mi Simpsonovi nelíbily, ale tento seriál má vyšší potenciál. 100% ()

Marek1991

Bláznivý seriál s dobrými a hlúpymi nápadmi a myšlienkami a podľa mňa desnou animáciou. Ak mám porovnať štýl humoru s napríklad Simpsonovcami, tak toto bolo dosť suché a slabé. Ako vedecko fanstastický príbeh bol fajn, ale dej ma často neupútal. Nechápem tie vysoké hodnotenia, videl som lepšie seriály. ()

Revanx

Nepochybne lepšie ako Simpsonovci a jeden z najlepších (ak nie najlepší) animovaných seriálov všetkých čias. Po všetkých stránkach originálne, uletené a absolútne zábavné. ()

liquido26

Pokud bude budoucnost za tisíc let vypadat takto, máme se myslím na co těšit. Lidé budou žít ruku v ruce s roboty a mimozemšťany, létat do vesmíru bude stejné jako jezdit autem, Mars budou vlastnit číňani a bude možné se podívat až na samý okraj vesmíru (nic moc k vidění tam není, jen další vesmír). Škoda, že se toho nedožijeme, i když kdo ví. Třeba budou naše živé hlavy zakonzervovány a uchovány v muzeu pro budoucí generace. Futurama je neskutečně návykovej seriál. Čím víc dílů vidíte, tím víc to musíte mít. Humor je postaven hlavně na odkazech na současnou kulturu, ale to je seriálu jedině ku prospěchu. ()

Crazer

Jo, u těchlech animáku se občas zasměju více než u Simpsonů, některé díly jsou opravdu "schýza :D" (viz díl Vévécé). Rád ujíždím na tomto seriálu, s mým oblíbencem Dr. Zoidbergem. P.S. Někdy mi to připadá jako naprostá hovadina, ale já to stejně žeru .. ()

Ajinka126

Famózní futu seriál. Perfektní charaktery postav, zejména Bender jede:), některé díly mnohonásobně předčí Simpsnovi. Taktéž mě baví náš český dabing a to je skoro zázrak. ()

khedy

Žádný kreslený seriál mě nedokáže rozesmát tak jako právě Futurama. Výborná animace a skvěle napsané postavy z nichž snad každá včetně těch záporných je něčím sympatická. Největším tahounem celého seriálu je bezesporu Bender. Osobně jsem si nejvíce oblíbil Fryie pro tu jeho naivní dobrosrdečnost a Dr. Zoidberga, kterej mi příjde jako nejvtipnější kreslená postava vůbec. A jen tak mimochodem, dabing tohoto seríálu se velmi povedl, mnoho postav se mi v češtině líbí ještě víc než v originálu. ()

draculca

Simpsonovi vůbec nemusím, ale zato Futuramu přímo potřebuju:). neni nad Bendera a Frye, kteří mě vždy pobaví na oddychové a příjemné úrovni. A díl, kde je Bender faraon je naprosto dokonalej (Faraon náhle zemřel!!! - na to nikdy nezapomenu:D). ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006