Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

heyda

92% ??? No tak to mám asi vidiny. Futurama je průměrný komediální seriálek, na který se klidně rád podívám, ale 92%? :-O No to jako neeeeeeeeeeeeeeeee......... Osobně jsem viděl asi 10 prvních dílů a rozhodně mě to tolik nedostalo. Férové hodnocení by bylo třeba kolem 75%, ale tohle je příliš, proto 1 hvězdičku ještě uberu a dám jen 2 hvězdičky. Mám takové neblahé tušení, že tu došlo k pětihvězdičkovému efektu. Když má film nebo seriál obrovsky vysoké hodnocení ostatní uživatelé mají tendenci tomu seriálu přidávat hvězdičky a zapomínají na vlastní úsudek. ()

mcb

Prvních pět sezón bezpochyby geniálních a vyrovnávajících se tomu nejlepšímu ze Simpsonů. Od šesté sezóny ale seriál zaznamenal neskutečný kvalitativní propad a doteď se utápí v mohutné scenáristické křeči, u které se nedá jinak než kroutit hlavou. Některé díly jsou až nekoukatelné. ()

Jinny

Humor Futuramy je na rozdíl od staršího Greoningova dítěte opravdu pro dospělé. Dokonce i vulgárnost South parku působí vedle Futuramy dost infantilně, přestože ani tady postavy nemluví zrovna královskou angličtinou. Napadá mě proto trefnější přirovnání než k Simpsonovým: tvorba Kevina Smithe. ()

HellFire

Dnes již kultovní seriál od tvůrců Simpsonů. A stejně jako u Simpsonů jde s postupujícími sériemi dolů kvalita. První čtyři série jsou naprosto úžasné a nabyté vtipy. Pátá série jsou v podstatě tři celovečerní filmy rozdělené na části. Ve srovnání s předchozími sériemi je kvalita doslova mizerná. Šestá a sedmá série už jen vaří z vody a označil bych ji za průměr. ()

Pítrs85

Já se chci taky nechat zmrazit a probudit se za tisíc let! A taky chci v budoucnu potkat robota Bendera, protože Bender- to je Boss! :-) Seriál znám pouze v dabované verzi, ale ta je, možná až překvapivě, na fakt skvělé úrovni. ()

Thomick

Ten, kdo hlásá, že je todlencto lepší jak Simpsonovi, by si měl dát okamžitě facku. A pro jistotu ne jen jednu. ()

J.Connor

Po zralé úvaze měním své hodnocení na 5*. Náhodou jsem se k seriálu znovu nachomítl a musím uznat, že byť stále trvám na tom, že se Groening poněkud vykrádá, je Futurama prostě boží zábavou a to stačí. Navíc jsem netušil, že se Zoidberg později tak rozjede... ()

AlfaNumerO

Opět jeden ze seriálu, který u mě spustil seriálovou mánii na vysoké škole. Pro mě cenný především proto, že i přes slabší 4. sérii se vrátil ve velkém stylu. 5. série byla pro mě opět tou starou Futuramou se skvělým humorem. Ač se humor zaměřuje od dalších sérii podobně jako South Park trochu jiným směrem oproti svému začátku (především na pop kulturní narážky), jde stále o kvalitní podívanou. Go Futurama, go ()

Bauer

Když kámoš přinesl tento serial tak sem vůbec nevěděl o co jde.Řekl mi, že je to od tvůrců Simpsonů, tak sem se moc těšil.Zkoukl jsem všech 5 řad, všech 72 dílů ( cca 24 hodin sledování ) a celou dobu jsem se bavil.Výborné hlášky, super postavy a skvělé postavy.Za těch 72 dílů jsem napočítal asi 4 díly , které mně trošku nudily.Jednoznačně nejelpší animovaný seriál co jsem kdy viděl a musím říct , že o trošku lepší než Simpsonovy. ()

Earl_23

Moc dílů jsem sice ještě neviděl, ale jedná se o velmi dobrou zábavu. A je jasné, že o většinu vtípků a legendárních hlášek se stará mr. Bender :-). ()

mm13

Sú to moji najlepší parťáci zo všetkých či filmových či seriálových či animovaných alebo hraných postáv. Úplne. Neprejde mesiac, za žiadnych okolností a nikdy nie dva mesiace, aby som si ich do svojej obývačky nepozval aspoň na 2-3 epizódky. Bavia, nasierajú aj dojímajú, búcham sa z nich do kolien a vzápätí chytám za hlavu. Už nejakých tých 7-8 rokov a od začiatku a väčšinou v spoločnosti môjho dnes 12 ročného syna - takže ho už nevyháňam, keď sa zábava začne zvrhávať... a myslite si o tom čo chcete. Je to môj syn a naši obrazovkoví kámoši, môžte mi viete čo a viete kam. V tomto vzťahu je skrátka všetko ako má byť. To sa nerozhoduješ, to sa ti stane. Aktuálne som zvlášť rozradostený, pretože sa mi (pardón - nám!) konečne podarilo dostať ku poslednej sérii a od prvej epizódy je to... no skrátka ono! Chrochtám blahom a teším sa na víkend, ktorý je našťastie predo dvermi. ()

prome

Nevím co dodat, říkal jsem si, že nic lepšího jak Simpsni asi nebude, ale jakmile jsem zkoukl první díl, tak mě to tak chytlo, že jsem všechny díly viděl snad už 3-krát a stále se na to můžu koukat dokola. Prostě se mi to líbí více jako Simpsni a doufám, že další díly někdy v budoucnu budou, neboť se nemůžu dívat donekonečna jen na 72 dílů. ()

Lucasion

„Lets Go Alreadyyyyy!“ Futurama! Odpusťte mi, ale já si to musím říct. Já prostě miluju Futuramu! Příběh kluka, co se dostane o tisíc let do budoucnosti je zkrátka k sežrání. Každý díl hltám zas a znova, protože tohle je můj nejoblíbenější animovaný seriál. Až geniálně vytvořené postavy. Počínaje Philipem J. Fryem přes Bendera Rodrigueze až k výtečnému Dr. Zoidbergovi. Příběhy Futuramy mě nenechají chladným a myslím, že tvůrci mají stále co vymýšlet. Simpsonovi jsou parádní, ale ve Springfieldu není tolik možností jako v celém vesmíru. Příhody Planet Express mě i po několikátém sledování dostanou na lopatky a já se válím smíchy po podlaze. Již klidně po sté se vydám do tohoto univerza a stejně to bude dokonalý zážitek jako předtím. Je to animované. Je to prča. Je to Futurama a buď jí milujete, nebo odkopnete! Je holým faktem, že i když jsem celý příběh Futuramy už viděl mockrát, tak stejně mě na několika epizodách dojme, rozesměje a hlavně vždy zahřeje u srdce. "Bite my colossal metal ass!" (100 %) ()

Caszidy

Taktéž jako Simpsonovi vpravdě kultovní, avšak narozdíl od nich, neberoucí si servítky již vůbec v žádné oblasti. A tak to má být! Celý seriál je prošpikovaný užasně trhlými nápady, ať už jde o přeživší známé osobnosti z naší doby ve formě hlav v miniakváriích(zdravíme prezidenta Nixona); hrdinně neschopného pětadvaceti hvězdičkového generála DESPu(že by parodie na OSN?) Zappa Brannigana; roboty, kteří fungují na alkohol a "opijí" se tím, že nepijí; smrtibudky či věřejnou dopravu a takhle by se dalo pokračovat do nekonečna a to ani nemluvím o samotných hlavních i vedlejších postavách. Věčná škoda, že se Futurama dočkala pouze 5 sérií. Co se týče dabingu, tak ten se dle mého názoru vcelku vydařil. Obzvláště Bender s Dr.Zoidbergem jsou namluvení opravdu povedeně. Naprosto nepochopitelným přehmatem však je dabing Hermese. Nad tím bohužel musím kroutit hlavu po každém proneseném slovu. To je však jen drobná vada na kráse, kterou jak jsem již předeslal bohatě převyšují Bender a ostatní. ()

BoPo

Lepšie než Simpsonovi to nie je, to ani z môjho pohľadu nie je možné. Futurama je iná a s množstvom skvelých nápadov. Matt Groening dokázal nemožné. Vytvoril jeden kultový seriál a následne sa mu to podarilo znova. Klobúk dole. Len je škoda, že v mnohých dieloch je zabitý potenciál postáv, prostredia, a teda sci-fi námetu ako takového. Moja najobľúbenejšia postava je Dr. Zoidberg. ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006